Kesinlikle deneyin derim.

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve EU1 tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar belki daha önce yazılmıştır ama ben kenddım denediğim için paylaşmak istedim.1 litre suyu kaynattım içine 1 tutam ısırgan attım soğuttum ve bunun suyunu saçıma sürdüm 1 saat beklettim ve yıkadım.3 ay yaptım.yeminle söylüyorum saçlarım resmen fışkırdı...:smiley-cool:

2. 2 Ağustos 2009
  3. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.572
    Ödül Puanları:
    163
    arkadasım daha acık yazsaydın keske yıkamak derken sampuanlayıp kremledin mi sonra?
    kaç günde bir yaptın bir de..

4. 2 Ağustos 2009
  5. ela

ela Guest

canım özeline msj attım ama dayanamadım yine kaç günde bir yaptın bu ısırganı yapmak için sabırsızlanıyorum
    yorumlar süperrrr

6. 2 Ağustos 2009
  7. ela

ela Guest

desudemmmmmm
    nerdesin bişi daha sorcam ısırgan taze miydi yoksa kurusunu mu yaptın?
    cevap istiyoruzzz

8. 2 Ağustos 2009
  9. Giz-m

Giz-m Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim saçlarim ince telli ve az.. bi kaç islemden dolayi maalesef dökülüyorlar.Saçlari fiskirtti derken uzattimi yoksa yeni saç mi çikartiyor?
    Biraz daha detayli anlatabilirmisin lütfen.. 3 ay boyunca hergün mü uyguladin bunu?
    Isirgani nerden buluyoruz kizlar yurtdisinda aktar bulmak çok zor hadi buldun adamlarin hiçbiseyden haberi olmuyor nerdeyse
    Bizim burda bazi yerlerde çalilarin arasinda yetisiyor ama onlari toplasam olmaz mi?
    Taze isirgan kullaniliyosa tabi..

10. 2 Ağustos 2009
  11. ela

ela Guest

fışkırttı derken gürleştiğini yazmış arkadaş.
    taze ısırgan daha etkili bulabilirsen öyle dene.benim şu an saçımda kurusunu bulabildim 5 saat dursun yıkıcam.inş sonuç alırız.
    bu arada konuyu açan arkadaşımız yok oldu:bbo:

12. 2 Ağustos 2009
  13. ela

ela Guest

saçlarımı yıkadım her banyoda saçım 50-60 dan aşağı dökülmezdi 20-30 civarı döküldü
    hele o röfleli saçları açarken 80 i buludu 20 tel döküldü hayret ettim
    çok üzüldüm ama niye ben bu kadar zaman beklemişimCADIARZU

14. 2 Ağustos 2009
  15. EU1

EU1 Guest

kızlar kusura bakmayın yoktum bugün.ısırganın kurusunu yaptım haftada 3 kere.1 saat beklettim her defasında,sonrada normal kullandığım şampuan ve saç kremiyle yıkadım.3 ay yaptım.hem gürleşti hem uzadı.ısırganı aktardan almıştım arkadaşlar,hemde azaz almıştım yani 3 milyonluk 4 milyonluk falan.benim saçlarım röfle yaptırmaktan 1 tutam kalmıştı her banyoda avuç avuç kaybettım nerdeyse saçlarımı.çok faydalı bişi,ben bitkilere pek inanmazdım ama ne kaybederım dedım yaptım.saçlarımı görseniz,föne gidiyorum bazen,bana kuaför dıyoki 3 kişilik saç var sende ona göre para alcam diyo ve çok komik ama benı görünce yani saçlarımı kaçacak delik arıyolar.inşallah sizde faydasını görürsünüz....sositososito

16. 2 Ağustos 2009
  17. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Kaynatarak mı yapıyosun canım ne kadar bekletiyorsun sıcak suda?
    Bu ara benim de dökülüyor saçlarım niyeyse?:sinifsinif:

18. 3 Ağustos 2009
  19. EU1

EU1 Guest

kaynamış suya atıyodum,ama suyu ateşten alıp kenarda içine ısırgan atıyodum sonra su ılıyınca saçıma döküyodum.ha bide,benim saçım uzundu ve 1 litre su anca ıslatmaya zor yetıyodu.Oyüzden dökerken altına bi kova koyuyodum kovadan tekrar tekrar saçım iyice suyu emsin dıye defalarca tekrarlıyodum.ilginç gelcek belkı ama hiçbi zararı olmuyo bu işlemin.tabi ısırganlarını süzüp atın.tekrar kullanılmıyo.