kesinlikle yardımlarınıza ihtiyacım var!!

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve AdrianaLimaa tarafından 8 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : AdrianaLimaa
  1. AdrianaLimaa

AdrianaLimaa bilsen kac kurbaga optuk! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Arkadaslar kısa bir süre lush tan aldıım vanilya kokulu parfümü kullandım (vanilya hastasıyım) sanırım biraz agır bi kokusu var ki herkes bu ne be tütsü gibi diyordu her sıktıgımda:çok üzgünüm: Ben de kardeşiminkini kullandım bir süre Nina Ricci onunki. Her neyse ben parfüm almak icin magazalara girdiğimde hicbir sey begenemeden çıkıorum sanırım orda kokular fazla agır geliyor fln bilmiyorum.. Bana önerebileceğiniz fresh, kadınsı bir koku var mı? hani bazı kadınlar yolda yürürken müthiş bi koku yayılır da arkanıza döner bakarsınız:asigim: öle bi parfüm kullanmak istiyorumhihoyyyt simdiden tesekkürleropuyorumnanaktan

2. 8 Ağustos 2010
  3. fatale

fatale beyazkedivekozmetik.blogs Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende oyle bi parfum istiyorum bana azzaro twin guzel gelmisti escada magnetizim için satan bey senin tabirini kullanmisti birde D&G nin the one rose u nu koklamistim bana hiç fena gelmemisti kokusu ama saydiklarimin hiç birisinin dus jeli vucut kremi falan yok malesef bol bol skmadan o etkiyi elde edemzsin sanirim :S

4. 8 Ağustos 2010
  5. locko

locko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cecile irisi deneyin derim

6. 8 Ağustos 2010
  7. fatale

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cecile in pembe olanini kullaniyodum ben ama adini hatirlamiyorum :)))) o çok hostu ama herkes biliyo onu yaaa :S biraz ozel ve gizli olsun istiyorum :))))))))))))))))))))

8. 8 Ağustos 2010
  9. AdrianaLimaa

AdrianaLimaa bilsen kac kurbaga optuk! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Escada magnetizm i cok duydum ama kullanmadm hic. Biara miss dior kullanmıstım onu da cok kullanan var bide sıkıldım sanırım ondan daha ilginç bi koku istiyorum

10. 8 Ağustos 2010
  11. GnotiSeavton

GnotiSeavton Eee yani...? Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Bende lush'ın vücut ürünlerini (parfüm, menlendirici ve masaj kremleri) aldım...

Dükkanda biraz sürdüler, kokusu fena gelmemişti. Ama şimdi kesinlikle süremiyorum.

Kendi kokumdan kendim kaçıyorum adeta, çok ağır rahatsız edici bir kokusu var.

Bende çikolatalı ve vanilyalı almıştım... Duruyorlar öyle evde, kullanamıyorum.

Sana yaz için önerim DKNY be delicious(yeşil olan) oldukça hafif ve rahatsız etmiyor.

Birde eğer vanilya kokusundan vazgeçemiyorsan, hiç düşünmeden Body Shop'tan vanilya spreyini alabilirsin. Kesinlikle ağır bir kokusu yok...

Bu arada Lush konusunda demek yalnız değilmişim...

12. 8 Ağustos 2010
  13. fatale

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende aynen herkeste olmasin benim parfumum hem :))))))))))))) bana ozel olsun :KK70: mesela twin i pek bilen ve kullanan yok the one rose da yeni çikti birde pink sugar i merak ediyorum o da tekin acar da satiliyormus satiliyormus sanirim kofre seklinde de alabilecegin bir parfum seti ama bu sekerli bir koku :))))

14. 8 Ağustos 2010
  15. fatale

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    peki onerebilecegin sekerli ya da hafif bir koku var mi ?

16. 8 Ağustos 2010
  17. _allure_

_allure_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    premier jour, armani she, tommy girl, miracle
    bunlara bi bak bakalım özelliklede premier jour a
    az bilinen bi parfüm istiyorsan pek bilen yoktur onu

18. 8 Ağustos 2010
  19. GnotiSeavton

GnotiSeavton Eee yani...? Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Şekerli değilde, hafif ve kalıcı koku olarak Calvin'in Eternity'i öneririm... 1 senedir onu kullanıyorum. bayanssulusmile

Kesinlikle çok hafif ve genç bir kokusu var. Herkes parfümün adını soruyor. Buram buram kokan ağır kadın parfümleri gibi değil. Tester'ını bir dene, bana hak vereceksin...

Daha hafif birşey arıyorsan Body shop'un ürünlerini öneririm. Zaten tek kaliteli olan ürünleri spreyleri, parfümleri ve body butterları...Onlarıda gerçekten güzel yapmışlar.

Vanilyalı ve çilekli kokuları hem senin dediğin gibi şekerli hemde çok hoş yerimseniben