keşke beni sevdiğini bir kere söyleseydi..

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve nbatur55 tarafından 11 Ocak 2008 başlatılmıştır.

11 Ocak 2008
    Konu Sahibi : nbatur55
  1. nbatur55

nbatur55 baldan tatlı can kızım... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    keşke beni sevdiğini bir kere söyleseydi..

ortaokul yıllarında başladı bu aşkım. sınıftan bir kız aşık oldum. ama konuşmakta zorluk cekiyodum. birgün benden ders notlarımı istedi bende on ders notlarımı verdim. ertesi gün bana ders notlarımı geti,rdiğinde }}tesekkür ederim}} dedi ve yanağıma bir öpücük kondurdu. işte o an cok mutlu olmuştum ama içimdede bir yandan burukluk hissetmiştim. çünkü biliyodum ki bana benim ona baktığım gözlerle bakmıyordu. bense onun benim olmasını istiyodum. ona }} seni seviyorum}} demek istiyodum

lise-2 yıllarına geldiğimizde beni bir gün evde yalnız kadığını ve sıkıldığını söylerek eve çağırdı. bende hiç düşünmeden gittim. evde yemek yedik sonra film izleyerek eğlendik. gece vakti yakşaırken o esnemeye başladı. sonrada benim uykum geldi ben yatmaya gidiyorum dedi. ben de eve gitme düşüncesi ile kaltım. kapıda bana }} arkadasım geldiğin için teseekür ederim}} diyerek yanağıma bir öpücük kondurdu. ama bana benim ona baktğım gözlerle bakmıyordu. ben se onun benim olmasını istiyodum. ona }} seni sviyorum demek istiyodum

1 sene daha gecti mezuniyet günü yaklaşırken birbirmize seneler önce verdiğimiz bir sözü hatırladım. eğer ikimizin de mezuniyet balosuna gideke arkadası olmazsa beraber gidecektik. balodan bir gün önce ikimizinde arkadası omadığı için bebaber gitmeye karar verdik. akşam onu evinden aldım baloya gittik. dans ettik ben ve o cok eğlendik. hayatımda yasadığım en güzel günlerdn b iriydi. gece onu eve bırakırken yanağıma bir öpücük kondurdu ve }} arkadasım bu gece cok eglendim. sana cok tesekur ederim. sen benimn en ii arkadasımsın}} dedi. aynı göxzler bana gene benim baktığım gibi bakmıyordu. bense onu cok istiyodum.

seneler gecti. işte lise yıllarındaki o aşık olduğum kızın nikahındaydım. artık kendime onu kafamdan atıp silmem gerektiğini biliyodum ama gönül elvermiyodu. o }} evet kabul ediyorum}} söylerken senelerın içimde büyyüttüğü sevgi buruklasıyordu. nıkahtan sonra yanıma geldi }} cok tessekkür eerim bu mutlu günümde burda olduğum için }} dedi. o gözlewrin bakısı senlerce değişmemişti. hep aynıydı.

işte şimdi şu an o lise yıllarında taptığım kızın tabutunun önündeyim. çok acıklı bir günden sonra onun eşyalarını toplamak içn odasına gittim. eşyalarının arasından bir defter gözüme ilişti. ta lise yıllarında tutuğu günlüğü elelrimin araıdanydı. ellerim titredi. sayfalarından birindeki satırları okuyunca donakalmıştım:

}} keşke benim ona baktığım gözlerle bana baksa. ama o bana benim baktığım gibi bakmıyor. keşke bana br kere beni sevdiğini söylese.}}

2. 23 Ocak 2008
  3. SeMeRKaNT

SeMeRKaNT Guest

Bu bir alıntı mı?? gerçek olduğu konusunda bilmem?CADIARZU

4. 24 Mart 2008
  5. zeynep.y

zeynep.y Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sacmalaıga bak ders ntlarını almıs cocogun gerı verıırkenden yanagına opucuk kondurmus cus yanee bukadrda hayalı olmazz bırazda gerceklerı yazssanz :)))))))))

6. 15 Mayıs 2008
  7. osii

osii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yazan ev hanımı bi kıza aşık olmuş:)

8. 15 Mayıs 2008
  9. ece_nur

ece_nur Guest

benim de aklıma o takıldı sen bir evhanımıysan nasıl bi kıza aşık oldun?bu yazdığın bi alntımı?yoksa gerçekmi?gerçekse sen bi erkeksin ve kız olarak gitmişsin kadınlar kulübüne...

10. 15 Mayıs 2008
  11. SeMeRKaNT

SeMeRKaNT Guest

woşşş.. dedektif gibisiniz valla..:KK70::KK70::KK70: yazan arkadasın hiç sesi çıkmıyo:))) doğru galiba :KK70::KK70:

12. 15 Mayıs 2008
  13. CakmaKleopatra

CakmaKleopatra asabiyim kompleksliyim!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar bu bir hikaye hiç duymamış olabilirsiniz ama bu şekilde her üyeyede erkek muamelesi yapmayın :1closedeyes:

14. 15 Mayıs 2008
  15. fenerbahcemine84

fenerbahcemine84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    bence alıntı ya.hoşuna gitti heralde buda koydu.kopyala yapıştır yane.
    alıntıdır demeyide unttu kanımca :)) hehe
    komk geldi banada

16. 16 Mayıs 2008
  17. tılsım33

tılsım33 Guest

bencede alnıtıdır kızlar ya

18. 16 Mayıs 2008
  19. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaşımız çok güzel bir alıntı yazıyı bizlerle paylaşmış sizler bilip bilmeden karalama kampanyası başlatmışsınız...lütfen yorumlarımızı daha dikkatli yaparsak baynlara yakışır biçimde davranmış olacağız...
    sevgiler....