keşke hayır deseydi ama bişey deseydi

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gaasem tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : gaasem
  1. gaasem

gaasem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewet öyle dertliyim ki seviyorum seni dedim şiirler yazdım aldırmadı face mesajla sadece profil resmini değiştirmekle yetindi resmini koymana gerek yoktu ben sen olduğunu biliyordum istemiyorum sevmiyorum seni desen yeterdi dedim ama cevap vermedi ne seni seviyorum dedi nede sevmiyorum 4 ay oldu ne bir cevap yazıyor ne bir haber var ne olacak kendime kızıyorum seni sevmeyen istemeyen birinin peşinden neden gidiyorsun diye ama kalbim söz dinlemiyor işte senağlama senağlama benim gibi olan var mı niye bu erkekler kendilerini sevenlerden kaçıyorlar :çok üzgünüm: senağlama kafam karışık söylediklerim için pişmanım keşke sevdiğimi hiç bilmeseydi

2. 20 Mayıs 2009
  3. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    canım kendini ağırdan al hiç birşey sorma bence aramada kaçan kovalanır derler dene bir bakalım eğer hiç aramaz sormassada boşver bende oyle derdım kalbım soz dınlemıyordıye ama zaman ıste goreceksın kı gececek....

4. 21 Mayıs 2009
  5. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bu kadar korkak bır ınsanı sevmemelısın. lutfen kalbıne söz geçir ve bu defterı kapat canım. eger kapatamıyorsan kendı kendıne hıç bır beklentın olmadan sev. kendını bu degersız adam yuzunden kuçuk duşurme. resmını degıştırmış bir de ne tipler var yaw.

6. 21 Mayıs 2009
  7. gaasem

gaasem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende onun için kızıyorum zaten bişey dese istemiyorum dese anlarım derim ki istemiyor ama tenezzül edip cevap vermiyor beni kızdıran kendimden nefret ettiren bu bu arada en son 4 ay önce yazdım ondan sonra yazmadım yazmam da zaten ama şuanda aynı ilde değiliz ben onun olduğu ile gitmek zorundayım gittiğimde sevmiyorum falan demesinden korkuyorum aslında
    senağlama

8. 21 Mayıs 2009
  9. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    gıttıgınde kendıne özguvenlı ol. burnun yuksekte olsun, neler kaybettıgını görsun zavallı korkagımız. hıç takma delı kız. sevdıgını de bellı etme, sert te davranma, kaçma sende onun gıbı. karşılaşırsan mutlu bır gulumseme ıle hatırını sor geç hatta. aptal et onu.

10. 21 Mayıs 2009
  11. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    sen üstüüne düşme belki ozaman o senin peşinden gelir
    akışına bırak eğer o da seviyosa çabalar zatenn

12. 21 Mayıs 2009
  13. gaasem

gaasem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler yazdıklarınız için çok saolun yanımda olduğunuz için ewet bende kaçmalıyım galiba onun yaptığını yapmalıyım

14. 21 Mayıs 2009
  15. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    ılişkinin boyutu da önemli canım...

Bir geçmişiniz var mı? Ne kadar tanıyorsun?

Sadece görmeyle mi aşık oldun ya da sevdin?

Aranızda sadece senin sevmen onun susması gibi bir şey var ise bence kendini daha fazla kaptırma...

Zaman öyle bri akıp gidiyor ki ahhh ahhh lar kalıyor geriye...

Sevgilerimle....

16. 21 Mayıs 2009
  17. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    açıkcası bazı insanlar için sessiz kalmak olumsuz yanıt vermek anlamına gelir ve o kişi resmini değiştirerek sana yanıt vermediğini göstermek istemiş.sanırım seni daha farklı görüyordu yada senle ilgili kafası karışık kaçmak yerine olumlu düşünmek yerine bence en olumsuzuna alıştırmalısın kendini.

18. 21 Mayıs 2009
  19. gaasem

gaasem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok cnm bir geçmişimiz ama tanıyoruz birbirimizi yani merabamız var ama bu benim abim arkadaşı yakın arkadaşı hemde onun için susuyor olabilir ama susmaktansa sevmiyorum ben seni kardeşim olarak görüyorum demesini beklerdim ben