Keşke tutsaydım ağzımı keşke :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hcs tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : hcs
  1. hcs

hcs Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kısaca yazıcam...çook kötüyüm şuan benim ailem biraz sorunlu sorunlu derken annemle babamın arası işde babam 8 yıldır yurt dısında ve gittiğinden beri çook değişmişti bende büyüdükçee kuşkulandım laptopunu,telefonunu falan kurcalıyodum yanılmıyodumm başka kadınlarn teelefonları başka kadınlarla resimler burda yazamayacagım biçokk şey ve zavallı annemin hiçbirşeyden haberi olmaması senelrdir içimde tuttup her gelip gidişinde yeni bişey gördüm gördükçee babamdan nefret ettim baba kelimesini ağzıma almak istemedim..yüüzüne bakmak istemedim sarılıp beni kucakladıgındaa geri çekildim gizli gizli ağladım ama anneme tek bişey bile demedim bu güne kadr..
    bugun msj attı babam msne gir neyse annemde yanımda bende 3 gün önce facebook actım oda ekledi kabul ettim ben onlne deilken arkdaslarıma falan bakmıs bana msnde bagırdı cagırdı o erkekleri siliceksin dedi bende sınıf arkdaslarım hepsi cocuk değilim hem dedim annem sadece okuyo yanımda..
    bana küfür etmeye basladı agza alınmayacak seyler ben aglamaya basladım sende yabancı kadınları ekleme dedım(ve sureklı eklıyo ama sıfresını bılıyorum ben sureklı gırıp siliyodum)neyse senı ılgılndırmez ddı bana halaa bagırdırr neler neler dedi annemde noluyo ya dedi ne kadınları dedi..o anlık sinirlee ağlıyorum bi tarafdan açtım babamın faceini kadınların resımlerınee yaptıgı yorumları falan okuttum laptopu kapayıp fırlattım vee başladım anneme herşeyi anlatmayaa kendimi tutamadım zavallı annem ağzı acık beni dinliyodu..yıllardırr seni kandırıyo benim ve kardeşlerimin rızkını gidip kadınlarlaa orda yiyo iyice bizden soğumasının sebebi o dedim öğren artık sende bil bana diyosun ya babanı sevmiyosun sen söylee anne ben bu adama nasıl baba diyeyeimm nasıl dedimm sevmiyorum da saymıyorumdaa lanet olsun dedim..annem hiçbirşey demedi odasına gitti ağlıyodu...keşke demeseydım bukadr sene tuttum içimde amaa bi tarafdan annem aldatılıyodu yaa bunu kabullenemiyodum daha fazlaa sizce demem doğrumu oldu yanlışmıı nolurr bişi diyinn banaa :KK43::KK43::KK43:
    :KK25::KK25:

2. 10 Kasım 2010
  3. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    söylemekle en dogrusunu yapmissin bence...
    yillarca kandirilmis annen...
    ve bildiklerini bugüne kadar saklaman yanlismis hatta..
    bundan sonrasi icin hakkinizda hayirlisi olsun...
    simdi annene destek olma zamani...

4. 10 Kasım 2010
  5. hcs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    tabiki sonuna kadr destek olucam amaa çook üzüldüü yıkıldı resmenn keşke demesydımm dedimm ben kendimm üzülüyodumm anneme kıyamıyodum aamaa :KK43:olan olduu bakalımm nolucaakk...

6. 10 Kasım 2010
  7. ultrike

ultrike Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    eninde sonunda çıkardı ortaya.belki senin tarafından ortaya çıkarılmış olması canını sıkabilir ama anneninde bu durumu öğrenmeye hakkı vardı.kendinizi suçlamayıp annenizin üzüntüsünü ve acısını en aza indirmek için çaba gösterin destek olun.

8. 10 Kasım 2010
  9. mavigece75

mavigece75 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    nereye kadar saklanirki bu .soylemeniz gerekiyordu...hele bu durumdaki adamin namus bekciligi yapmasi kadar snir bozucu bir durum...sizi anliyorum...annenize destek olun...herhalde bir gun ortaya ciksa ve yillarca sizin sakladiginizi bilse daha cok aldatilmis hissederdi...bence o daha aci olurdu..

Son düzenleme: 10 Kasım 2010
  10. 10 Kasım 2010
  11. hcs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evett işin garip tarafı o yaa...sadece erkeklerın eklı olması onaa batıyoo 20 yasındayım ben yaa sen benım yasımdakı KIZIN yasındakı hatunlarlaa beraberr ol utanmadann sen başkasınaa yaparsan senın 3 tane kızın var be adamm benim kızlarımın basınaa gelirmii diyee niee düşünmedinn hee niyeeee nasıl cesarett ettin sen bunaa...nefrett ediyorumm senden nefretttt...:KK5::KK47:

12. 10 Kasım 2010
  13. kelebek_84

kelebek_84 Maddenin en canlısı yürek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    var ya seni o kadar iyi anlıyabiliyorum ki, nekadar üzüldüğünü de tahmin edebiliyorum.
    tahmin etmekten fazlası biliyorum hatta.
    annenin ağlaması benide çok üzsede, en azından şöyle düşün.
    bi yalanla yaşamaz artık kadın.

14. 11 Kasım 2010
  15. isteben

isteben mavili.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    inanmiyorum yaa kusura bakma ama hem suçlu hem güçlü. olacagi varmis canim ya birde su yönden bak, senden duymasaydi annen belkide çok daha kötü bir sekilde ögrenecekti? hem böylece sen içine ata ata daha çok yaralanmazsin eminimki piskolojin alt üst olmustur. herseyde bir hayir vardir simdi sen güçlü ol ve kardeslerinle birlikte annene destek olun!

16. 11 Kasım 2010
  17. missplayful

missplayful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    249
    Ödül Puanları:
    163
    Canim cok gecmis olsun lafim agir gelebilir ama kotu kisi kendinden bilir isi demisler. Babanda kizi yasindaki kizlarla gezmeyi marifet bildigi icin aynisinin sizin basinizada gelmesinden korkuyordur. Nasilsa genc kizlar nasil kandiriliyor bilen birisi... bence once kendi yaptigi pisliklere baksin sana karismadan once kusura bakma ama cok sinirlendim

18. 11 Kasım 2010
  19. didempolat

didempolat KOCASININ BITANESI.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    simdi uzuluyorsun canım ama en ıyısını yapmıssın soylemekle annen bunun farkına varmamıs mı? Hıc cogu kadın farkeder bunu belkı bılıyordur ve konduramıyordur sen soyleyınce kendını ınandırmıstır sen guclu ol ve annenın yanında ol baban da cahılce davranmıs ama o genede senın baban bosver :KK43: