Keten yağı ile zayıflayan var mı?

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve tuse tarafından 31 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : tuse
  1. tuse

tuse Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar icinizde ketenyagi ile zayiflayan varmi.
  2. 31 Ağustos 2008
  3. EU1

EU1 Guest

zayıflattığını duydum.hatta burda biri yazmıştı arkadaşı keten yağıyla23 günde 15 kilo vermiş.ama ne derece doğru bilemiyorum.
  4. 1 Eylül 2008
  5. EU1

EU1 Guest

günde nekadar kullandığını yazarmısın arkadaşım
  6. 1 Eylül 2008
  7. tuse

tuse Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben günde sabah aksam iki kasik yogur ile 3 yemek kasigi ketenyagini karistirip yiyorum.bagirsaklari calistiriyo tokluk hissi veriyo bugün 4.gün ve bende bir kilo gitti ama ac kalmadim insallah böyle devam eder
  8. 1 Eylül 2008
  9. bubu09

bubu09 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nereden aldığını öğrenebilirmiyim?aktarlarda satılan küçük bir şişe.sevgiler
  10. 1 Eylül 2008
  11. tuse

tuse Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben almanyada yasadiugim icin hemen hemen bütün büyük alisveris marketlerinde var.buradada kücük sisede satiliyo 250 ml.fiatida 2.79 eoro.ama türkiyede aktarlardan baska yerlerdede satiliyomu bilmiyorum
  12. 1 Eylül 2008
  13. Kalliste

Kalliste Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    48
    arkadaşlar ben bir kaç ay önce almıştım keten tohumu yağını büyük şişede.. carrefourda buldum yarım litrelik şişede 5 küsürdü fiyatı.....
  14. 2 Eylül 2008
  15. Guide

Guide Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kalisim nasıl işe yaradı mı.bende ramazandan sonra başlamayı düşünüyorum .çooook kilo aldım bu sene.internette buldum ama pahalı geldi.burda tansaş var inşallah orda vardır
  16. 2 Eylül 2008
  17. Kalliste

Kalliste Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    48
    canım inan işe yaradımı soruna doğru cevap veremeyeceğim, çünkü denemedim.. bir yazıdan alıntı okumuştum, kten tohumu yağının salatalara ve mesela tost yapacağımız zaman tostu bu yağ ile tatlandırdığımızda kilo vermemiz hızlanıyormuş gibi bir alıntıydı fakat yağı alıp sadece bir kez salatama ekledim sonra araya başka şeyler girdi ve keten tohumunun zararları hakkında yazıları okuyunca kullanmaktan vazgeçtim öylece duruyor... ıtırlı acı bir tadı var, tansaşta bulabileceğini sanmıyorum ama umarım bulrsunuz.
  18. 4 Eylül 2008
  19. S_eda

S_eda Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullandım ama hiç mide ağrısı bilmezdim keten yağını kullandığım sıralarda midem .çok ağrıdı, o nedenle bıraktım.en güzel kilo verme yöntemi bence akşam 6 dan sonra bişi yememek ve yatmadan 1 saat önce 2 limonu sıkıp şekersiz içip arkasından 1 litre su içmek ve uyumak, gerçekten fayda ediyor..tavsiye değil sadece kendi uygulamamı söylüyorum, çünkü bu konunun uzmanı değilim..