Kevin Costner´in Atatürk Jesti icin tesekkürler..

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve D e r i n s u tarafından 11 Ocak 2009 başlatılmıştır.

11 Ocak 2009
    Konu Sahibi : D e r i n s u
  1. D e r i n s u

D e r i n s u Elinebelinedilinesahipol. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE"

Kendisine ait özel uçağıyla saat 12:30 sularında Türkiye'ye gelen ünlü aktör gelir gelmez gazetecilerin karşısına çıktı.

Gazetecilerin karşısına başında "Ne mutlu Türküm Diyene" yazılı bir şapka ile çıkarak herkesi şaşırtan ünlü aktör Kevin Costner, bununla ilgili olarak, "Atatürk'ün bir sözünü okudum. Güzel bir söz olduğunu düşünüyorum. Bu şapkayı Amerika'da yaptırdım. Böyle aynı dili paylaşmadığınız uzak bir ülkeye geldiğiniz zaman ve ülkenize gelmekten ne kadar mutlu olduğumu göstermek istedim. Küçük bir şey ama düşünebildiğim tek şeydi. Aklıma bunu yapmak geldi" dedi.
    Alinti

THY tanitim reklaminda oynamak icin ülkemize gelmis.
    Kendisini bu güzel jesten dolayi tebrik ediyoruz.Sapka cok yakismis.Düsünüp böyle birsey yapmasi onurlandirmasi cok anlamli.Heleki su son zamanlarda sengözlerimebaksanab Elin yabancisi bile Atamizi anliyor.

2. 11 Ocak 2009
  3. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    jestte olsa bu bizi sevindirdi ama "içimizdeki"unutturmak isteyenlerin yanında böyle "elin yabancıları" Atamızı hatırlatmaya çalışıyor ya bu üzücü işte:KK43:

4. 12 Ocak 2009
  5. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben aksine teşekkür etmiyorum Kevin e.1 milyon doları cebe atmış o parayı alınca şapka da takar İstiklal Marşı nı da ezberler o yaştan sonra Hollywood da kim verecekti kendisine o parayı verse verse bizim THY bayar o kadar parayı işte:))

6. 12 Ocak 2009
  7. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ee thy o parayı kendi kazanmadığı için verir tabi
    katılıyorum ben from6234 e

8. 13 Ocak 2009
  9. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    reklamın ilk hamlesini gerçekleştirmiş bile.

10. 13 Ocak 2009
  11. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    reklam için dünyanın parasını almış olsa bile bir yabancının başına taktığı şapkada atamızın sözlerini görmek beni çok mutlu etti NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE kendini tam bir türk gibi hissedene

12. 13 Ocak 2009
  13. heavenly

heavenly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sıze katılıyorum .
    sabah gazetede bende görünce mutlu oldum .
    aslında bunda cıkarılacak o kadar çok şey varki tabiii anlayana.CADIARZU

14. 13 Ocak 2009
  15. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    aynen.. reklam işte

THY bu kriz döneminde bir reklam için geçkin aktörün birine 1 milyon doları veriyor ee tepki olmaz mı 'kardeşim kriz döneminde bir reklam için bu kadar para harcanır mı' diye.

işte bu tepkilerin önünü kesmek ve hedef şaşırtmak için şapka takmasını istemiştir THY Kevin de takmıştır.kendi reklamını da THY nin reklamını da böyle yapıyor

16. 13 Ocak 2009
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    aynen katılıyorum. kevinin bunu düşüneceğine inanmıyorum. bu da reklamın bir parçası. adamın eline vermişlerdir şapkayı. tak kevin, bu şapkayı ,demişlerdir. rolünü ,oynayacak tabii. 1 milyon dolar var ucunda..........

18. 13 Ocak 2009
  19. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Kesinlikle baştan sona yapmacık hareketler. Elin Amerikalısı gelmiş, başındaki şapkada "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE" yazıyor.Şapkanın arkasında da Türk Bayrağı. Ne kadar yapmacık, milli benlikten uzak. 1 milyonu almasada aynı şekilde davranırmıydı acaba Kevin Efendi. Bu davranışıyla çok düştü gözümden. Zati gözümde değildi ya:nazar:. Bana verseler o milyon doları, ne amerikan bayrağını taşırım nede YAŞASIN AMERİKA derim.

Ayrıca niye elin Amerikan vatandaşı Atatürk'ü oynayacakmışki. Ne haddine. Niye bu insanları bu kadar yüceltiyoruz. Kevin Costner kim ya:1closedeyes: