kezbancan ve minikleri içinn

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve wrose tarafından 13 Haziran 2008 başlatılmıştır.

13 Haziran 2008
    Konu Sahibi : wrose
  1. wrose

wrose MURAT & DEFNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    herkezin haberi var zaten kezbanımız şu an hastanede ve günlerini çok zor geçiriyor belkide şu dakikalarda iyidir ki umuyorum öyledir belkide sancıları devam ediyordur arkadaşımızın, kezban minikleri sudenaz ve ege için dayanmaya çalışıyor bi kaç hafta daha sabretsinler istiyor hastenede, dün akşam görüştüğümde morale ihtiyacı olduğunu daha çok anladım gücü tükenmek üzere gibiydi acı çekerken bile bizleri yani hamiş arkadaşlarını düşünüp ayrıca üzülmesi inanın içimi çok fena yaptı, herkezin sevgisini kazanan arkadaşımızın için tek yürek dualarımızı gönderelim istiyorumm.. her mesaj ona güç versin sudenaz ve egeyede hayat versin allah hep yanlarında yardımcı olsun inşallah ve yüzlerinde gülümsemeyle hastaneden çıksınlar...
    SENİ SEVİYORUZ ARKADAŞIMIZ KEZBAN
    ne dersiniz arkadaşımıza destek için iyi dileklerinizle dualarımızı gönderelim eminim çok işe yarayacak a.s.

2. 13 Haziran 2008
  3. dilek_286

dilek_286 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm haberim yoktu...tüm dualarım seninle kezbancım...wrose ayrıntılı anlatırmısın cnm..neden hastanede?

4. 13 Haziran 2008
  5. wrose

wrose MURAT & DEFNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    dilekciğim minikler pek bi yaramaz ondan kaynaklanıyor birazda, kezban iğne vuruluyordu miniklerin çiğerleri için gelişsinler diye oda doğumu tetikliyormuş sanırım birazda bundan kaynaklanıyor tabi zor bir dönemi atlattı canımm inş bu günleride atlatacak allahın izniyle inşş..

6. 13 Haziran 2008
  7. MeSlİmİnA

MeSlİmİnA Guest

Her şey biz insanlar için…doğduğumuz an nefes alma çabasıyla başlayan yaşam savaşımı…değişik şekillere bürünerek gölge gibi izliyor…son nefesimize dek…aralara sıkça sokmaya çalıştığımız hoşluklar ve dinlenceler sırasında…yine yanımızda…gölge ya…güneş önden geldiğinden ardımıza düşmüş o anlarda… pusuda…tek dikkat edilecek özellik güneşle hep yüzyüze olmak…ki ardımıza düşüp uzatmasın gölgemizi… uzadıkça büyütmesin dertlerimizi gözümüzde…bütün dualarımız seninle kezbancım herşeyin en güzeli en hayırlısı olacak hisset tatlım

8. 13 Haziran 2008
  9. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım Kezbancım dualarım hep o ve bebekleriyle zaten. Her gece dua ederken onlara ayrıca ediyorum. İnşallah güzel Allahım hayırlısını verecek, ve Kezbancım bebişleriyle o hastaneden mutlu ayrılacak.

10. 13 Haziran 2008
  11. EU3

EU3 Guest

nuraycım çok ii düşünmüşsün arkadaşım teşekkürler.KEZBAN canım arkadaşım dualarımız seninle bitanem ben inanıyorum yüce Allah senin bu çabalarını boş bırakmıcak arkadaşım ,bebeklerini sağlıkla kucağına alacaksın bitanema.s.SENİ ÇOK SEVİYORUZZZZ

12. 13 Haziran 2008
  13. mervezeynepnur

mervezeynepnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah bebişleri sağlıklı bir şekilde doğar. vakti gelince bunu önlemek çok zor. benim de bi öğretmen arkadaşım mayısta erken doğum yaptı. erken doğum tehdidi var diye doktor aynı iğneden yapmış. ertesi gün doğum yaptı arkadaşım. inşallah birkaç hafta daha gelişirler anne karnında. Allah yadımcısı olsun.

14. 13 Haziran 2008
  15. LAZ KIZI

LAZ KIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAH yardımcısı olsun...saglık sıhhat ıhsan eylesın ona bebeklerıne.....uzuldum:çok üzgünüm:

16. 13 Haziran 2008
  17. LAZ KIZI

LAZ KIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada arkadaslar cıger gelıstırıcı ıgnelerın erken dogum yapmakla bır ılgısı yok..dogacagı varmıs dogmus..

bende ikiz beklıyorum..bana 6 hafta boyunca 24 doz cıger gelıstırıcı ıgne yapıldı.ıgnelerım bıtelı bu haftayla beraber tam 3 hafta olcak...cok sukur erken dogum olmadı...

bence buna baglamayın...bazı seylerde gızlılık vardırr...........bellı bır seye baglanmaz bencee............

18. 13 Haziran 2008
  19. nazocan25

nazocan25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kezbancığım dualarım seninle.umarım yavrularına vakti geldiğinde sağlıklı bir şekilde kavuşursun.allahım yardımcın olsun