KEZNONMOUR yardım....

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve kanatsiz_angel tarafından 25 Nisan 2010 başlatılmıştır.

25 Nisan 2010
    Konu Sahibi : kanatsiz_angel
  1. kanatsiz_angel

kanatsiz_angel annesinin OĞLUŞU Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    KEZNONMOUR

arkadaşlarda gezmeye gitmiştik yeni parfüm almış hoş kokusu var bayanssulusmilegibi geldi almak istiyorum nasıl bişe kullananlardan yardım istiyorum alıyımm mı arkadaşlarbilmiyorumkismile

2. 25 Nisan 2010
  3. kenze amoursa bahsettiğin ben kullandım vanilyamsı bi kokusu var . ben severek kullandım ama kışın iyi gidiyo. sıcak bi koku. yazın ağır gelebilir.

4. 25 Nisan 2010
  5. kanatsiz_angel

kanatsiz_angel annesinin OĞLUŞU Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    [Isaol canım :1hug:]tam olarak soramadım utandım :kedi:

2i2 Seexy bilen varsa bunuda çok iyi diye sölediler nasıl kokusu vardır acaba bunuda önerdiler fikir almak istiyorum şimdiden tşkr opuyorumnanaktan[/I]

6. 6 Haziran 2010
  7. FisneSuyu

FisneSuyu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    her ikisini de biliyorum. Hem 212 sexy,hem de kenzo amour. ilk once kesinlikle ama kesinlikle orjinalini kullanmalisin. hem saglik hem de koku kalitesi. daha seker agirlik koku istiyorsan 212 sexy daha yerinde karar olacaktir. kenzo'da vanilya daha agirlikli. kenzo amour hem edp,hem edt olarak satiliyor. edp daha yogun oldugundan edt tercih edilebilir yaz mevsimi icin. 212 sexy seker seksiligini verirken, kenzo amour daha oryantel seksiligi vurguluyor. Ten renginde cok onemli, ben acik tenliyim,her 2side yakisior. 212sexy daha yaygin bi koku,kenzo amour daha bastan cikarici ve ozgun.
    Tabi bunlar benim fikirlerim:)
    herikisini de deneme amacli bilegine sIK kozmetikcilerde,gun boyu kalsin teninde, Karar vermen daha kolay olur. Ancak ben yaz icin daha ferah kokulari tercih etmeni oneririm. 2si de bayabilir yaz zamani.