Kfr, hakaret, saygszlk..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve tuanam__ tarafından 1 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1 Aralık 2009
    Konu Sahibi : tuanam__
  1. tuanam__

tuanam__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar.ben 2006 yılında eşimle 3 yıl flört ederek evlendim.severek sözüm ona.keşke hiç sevmeseymişim................
    aşırı sinirli ve fevri biri.beni o kadar kolay kırıp aşağılayabiliyorki görseniz hayret edersiniz.8 aylık bir bebeğimiz var birde.artık kararlr çok daha zor.
    çok basit şeylerden olan küfürü yiyorum
    onun hayal ettiği gibi konuşmamı onun istediği gibi davranmamı istiyor.tek çocuk ve çok bencil.ama benim de tepkilerim mvar.benimde sinirlendiğim anlar var.
    bayram tatilinde kuzenimle nişanlısı gelmişti yanımıza tatile.rezil eeti beni.haftanin 3 4 günü böyleyiz.ben napıcam.
    boşansam diyorum.benim anneminde 2.evliliği kimin yanına sığınıcam.birde gurbetteyiz.kimsemde yok.çok bunaldım artık çok............

2. 1 Aralık 2009
  3. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    insan deyişiyo yada biz sevdiyimiz için onların kötü huylarını göremiyoruz ama her dakika her an küfürlede yaşanmazki artık bebekte var o büyüyünce ne olacak onun yanındadamı sen küfür işiteceksin

4. 1 Aralık 2009
  5. tuanam__

tuanam__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok mutsuzum.eşime olan tüm sevgimi yitirdim ve sabahın 7 sinden beri oturdum hüngür hüngür ağlıyorum.bana bunları yaşatıyor ve sonra hiçbirşey olmamış gibi davranıyorum.
    kızım büyüdüğündede değişeceğini hiç sanmıyorum

6. 1 Aralık 2009
  7. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    vallahi küfür hakaret çekilecek bir şey değil birde eşinin bunu yapması

bence bu uzun yıllar dayanılacak güzel hareket değil tez evel ona dersini ver yoksa bunu böyle çekeceksin CADIARZU
    artık evdenmi 3 aylığına uzaklaşacaksın arkadaşınamı sığınacaksın tabi burda senin durumun bir bebek tabiki her yere sığamıyacaksın kadın kuruluşlarına başvursan derin ama
    bu adama mutlka gereken derside vermelisin kendi büyük egosunu yıkılması için
    :sinifsinif:

8. 1 Aralık 2009
  9. tuanam__

tuanam__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    KIBRISTA YAŞIYORUZ MALESEF VE ŞU AN çalışmıyorum.kendi ekonomik özgürlüğümde yok şu an.
    öğlen gelicek ve sanki bunları yaşayan biz değilmişiz gibi davranacak.sabah bana kuzenlerimin uçağı 7 deydi biraz sinirli hadi kalk dedim diye vicadını bilmeme ne yaptığım dedi.işte düşünün artık

10. 1 Aralık 2009
  11. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.476
    Ödül Puanları:
    463
    valla canım daha öncede böyleydi herhalde evlenmeden önce, çünkü küfür bi alışkanlık olduğu için saklayamaz, tabii artk keşkelerin anlamı yok
    herhalde onun için normal bişey bu, hiç bişey olmamış gibi davrandığına göre

12. 1 Aralık 2009
  13. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    bence 3 aya bile gerek yok al çocuğunu 2-3 haftalığına arama sorma ..ya da hemen yapamayacaksan bunun için hazırlık yap ilk fırsatta terket,burnu sürtsün

14. 1 Aralık 2009
  15. olivia

olivia bazen gitmek en dogrusu, elveda KK ve sevdiklerm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.651
    Ödül Puanları:
    238
    Ekonomik özgürlügünüz olmadan evlenmenin sonuclari bunlar.
    Ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin.
    Evlenmeden önce 3 sene arkadaslik ettin, hicmi yasamadin bu hallerini?

16. 1 Aralık 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Vallaha canim ailesinden alamadigi daha dogrusu ailesinin veremedigi terbiyeyi saygiyi ve görgüyü sen bu yastan sonra kazik kadar adama veremezsin....:nazar:

Alismis demekki, nasil bazi insanlar agizlarindan sükürü ve Allah kelimesini eksik etmiyorsa bazilarida malesef küfürü eksik etmiyor.....bu oldugu müddetce evinizde ne bereket olur nede huzur.....saygidan sevgiden bahs etmiyorum bile.:kahve:

Esinle adam akilli konustunmu konusmadinmi bilmiyorum, ama seni ne denli kirdigni icinde ne yaralar actigni ona söyle arkadasim....ve ben bunu cekmem...toplarim pilimi pirtimi alirim kizimi giderim diye kararli ve net bir sekilde söyle kendisine....

Seni ve kizini kaybetme korkusu yasarsa kendine ceki düzen verirmi onuda bilemem ama en azindan belki bir düsünür.....en azindan belki bir SILKELENIR ve en azindan sen bu konuaki tavrini ortaya koymus olursun.:1hug:

Allah yardimcin olsun.:Saruboceq:

18. 1 Aralık 2009
  19. zeytin gxoxzlxux

zeytin gxoxzlxux Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evlendikten snra mı böyle oldu daha önceden mi onu bilmiyorum ama bence açık açık konuş ne kadar üzüldüğünü bilsin belki düzelir

yada sende aynı şekilde davran bi müddet belki öle anlar hatasını yani dinsizin hakkından imansız gelir mantıksız ama aklımada başka bişey gelmiyo :bbo: