ki arada kalmak beni mahvediyor....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kamilisss tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : kamilisss
  1. kamilisss

kamilisss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kizlar anlatacaklarım bıraz uzun olacak ama lutfen okuyun ve bı cevap verın gunlerdır kafayı yemek uzereyımm...
    benım esımın bı arkadası var oturdugumuz evın hemen yanında oturuyolar...
    bız esımle evlenmeden once cok sevdık deyıp kacarak evlendıler bızde onlardan sonra evlendık karısı hamıleydı bebegını kaybettı kendıne bakmayan sureklı sıgara kullanan dengesız ınsanın tekı hamılelıgının 6 ayında kontrole gıttıler bebekte gelısım bozuklugu vardı belkıde rabbım nasıp etmedı cocuk oldu...neyse konu bu degıl bu kız ben ankarada kalırken gorumcemle pek samımı olmus gorumcemde genc kızdır ıyı nıyetlı herkese kolay ınanır yanı.... bu esımın arkadasıyla beraber 3 arkadaslar bı tane daha var cok sevdıgım bı ınsandır gorumcem ondan hoslanıyodu herkesı kendı gıbı sandıgı ıcın bu kadında esımın arkadasıyla samımı oldukları ıcın aralarını yapmalarını agzını aramasını ıstemıs bızımkı elıne bı koz verdı ya bu kadının kadın meger her pıslıgı yapıyomuss bıde marıfet gıbı bunları gorumceme anlatıyo bılıyokı kımseye bısı soleyemes solerse kadında o cocuktan hoslandıgını herkese soyleyecek esım o arkadasını cok sever pek kızmaz duysa ama esımın kucuk kardesı duysa gorumceme hayatı zından eder cok fenadır delının tekı herseyı yapar o cocugun haberı olmadıgı halde cocugun evını basmaya gıder..... dıger yandan esımı bu durumdan saklamak zorundayım duyarsa arkadasına gıder herseyı anlatır cocuk zaten askere gıdıcek yakında kadını neyapar bılemem ama o cocugada kıyamıyorum gıdeyım herseyı soyleyeyım dıyorum ama nasıl solerım esın senı hergordugu adamla ustelık hergun aldatıyo dıye ....sımdı dıyeceksınız sanane ama cıdden cocugun o durumunu gorunce ıcım acıyo cok sevdıgım cok saygı duydugum bırı oda bana karsı oyle gecen gun calıstıgı yere esım ben bıde kızımla gıttık oyle bı baktıkı kızıma hergıdısımızde oyle sevıyokı ılk cocugunu kaybetmenın verdıgı acıyla ne zaman kızımı gorse sarılıp opuyo bıde ustune gecende allahım banada nasıp etse daha ne ısterım dedı ıcım acıdı ınanın neolur bısey deyın ben bu kadının yaptıklarını sındıremıyorum...
    gorumceme anlatmıs daha gecen bı pazarcıyla berabermıs yok adam buna demıs esın senı haketmıyo ben her gece senı hayal edıyorum falan benım ısyerım var senın ustune yaparım gıbılerınden pıslık bıde bunları utanmadan anlatıyo ya kafayı yıcem lutfen bı yardım edın bana vıcdanımımı mantıgımımı dınleyeyım?????

Son düzenleme: 6 Eylül 2009
  2. 6 Eylül 2009
  3. busra58

busra58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok zor bi durum cidden ama bi yuvanın yıkılmasına sebep olmakta kötü boşver Allah bildiği gibi yapsın o kadını bence sen uzak dur..sanada zarar vermesin

4. 6 Eylül 2009
  5. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    sende görümcende uzak durun bu kadından...diğer soruna cevabım yok..

6. 6 Eylül 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bana kalirsa esine anlat hepsini tek tek..
    bu meselede yalniz olma.. gordugun yanlisi paylaski yarin bir gun herhangi bir durumda mesuliyetini birlikte kaldirin..
    neticede kizkardesinin de basini derde sokabilir bu kadin..

8. 6 Eylül 2009
  9. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    algılamakta zorlandım..çok karışık geldi..
    kafam yerinde değil bugün bi daha okuyayım

10. 6 Eylül 2009
  11. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    o kadının eşine karısının kendini aldattığını söylermisin bilmem
    bu durum biraz karışık söylesen bir türlü söylemesende vicdanen rahatsız oluyosun seni anlıyorum
    ama sen ve görümcen o kadından uzak durun görüşmeyin konuşmayın derim

12. 6 Eylül 2009
  13. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    eşine olayı anlat bilsin. ama sen ve görümcen derhal uzaklaşın o kadından. kadının elinde koz var demişsin.kız kardeşinin ,abisinin arkadaşına platonik sevgisi..onuda söylerse,eşine,iftira atıyor dersiniz. kendi pisliklerini bildiğimiz için onları kimseye söylemeyelim diye böyle bir yalana başvurmuş diyede eklersiniz. nasıl ispatlayacak ki görümcenizin platonik aşkını.
    bu kadın hepinizin başına bela olur. hemen kesin iletişimi. bilhassa bekar olan görümceniz. tehlikeli bir tür çünkü bu kadın
    ..

14. 6 Eylül 2009
  15. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kadından uzaklaşın derhal eşinizede anlatınki ilerde bir iftira sözkonusu oldugu vakit savunacak biyeriniz olsun ..ne insanlar var ya anlayamıyorum ...

16. 6 Eylül 2009
  17. feen

feen Sporcu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    bencede
    arkadaslarında dedıgı gıbı oncelıkle esınızle paylasmalısınız bu durumu

18. 6 Eylül 2009