kıalzrr lütfen bir bakın...fikirlerinize ihtiyacım varrrrr

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve MaViPaTiKLeR tarafından 24 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : MaViPaTiKLeR
  1. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

aslında çok düşündüm konuyu açmadan önce....

ama fikrinizi almak istiyorum...şöyle bir durumla karşı karşıya olsanız ne yapardınız , nasıl davranırdınız??

çok samimi bir kız arkadaşınız var...onunda üniversiteden bir arkadaşı...erkek...sizi tanıştırmak sitiyor..resmini görüyorsunuz....önce pek hoşlanmıyorsunuz..yani çocuk çok yakışıklı havalı bir tip....ama size kendini beğenmiş gibi geliyor...arkadşınız aslında hiç öyle olmadığını çok iyi biri olduğunu söylüyor....aynı şekilde karşı tarafta sizin resminizi görüp beğeniyor.....fakat farklı şehirlerdesiniz.....bu arada kız arkadaşınız size onun msnini veriyor...tanışın diye....ama öyle hani arkadaş olarak...zaten sevgilisi varmış diyor arkadışınız....iyi madem diyosunuz...msnde konuşmaya başlıyorsunuz......gerçektende çok iyi bir insan olduğunu anlıyorsunuz....size çok samimi davranıyor...."canım,kıyamam" gibi sözler söylüyor......arkadaşınız da o herkesle öyle konuşur diyor....

karşı taraf size diyorki...ben seni kendime çok yakın buldum....çok iyi birisin sen..ben noramlde herkesle herşeyimi konuşmam ama seninle konuşuyorum.....diyor....anlatılmaz bir yakınlık gösteriyor size.....sizinde ona aynı şekilde kanınız ısınıyor.....ama sevgilisi var...unutmayın.....

bir gün konuşurken daha önceki bir ilişkisinden konu açılıyor..5 yıl süren..tüm detaylarıyla anlatıyo size...yani neden ayrıldıklarını falan....sonra siz konuyu değiştiryosunuz...çünkü eski ilişkisinden konuşmak sanki üzüyo onu gibi geliyor size....o zaman şimdikinden konuşalım diyorsunuz gülerek..nasıl tanıştınız falan diye soruyorsunuz...."bu konuya hiç girmesek olurmu " diyor....onunla ilgili konuşmak istemiyor sizinle....:uhm:

şimdi ilk olarak bu noktada ne düşünürsünüz??? sizinle herşeyi konuşabildiğini söyleyen vede konuşan biri bunu neden konuşmak istemiyor olabilir??

ikincisi siz kendi sıkıntılarınızdan falan bahsediyorsunuz..dertleşiyorsunuz yani...2ay önce bitirdiğiniz ilişkinzi anlatıyorsunuz falan....öyle dolu hissediyorsunuzki kendinizi ona döküyosunuz içinizi.....o da size diyorki...herşey en kısa zamanda düzelecek sen bana inan diyor.....seninde karşına doğru insan çıkıcak birgün diyor....yani birgün elbet hepimiz buluşacağız diyor....:uhm: bu ne demek sizce???

bir diğer mevzuda şu...yine konuşurken birgün...aldatmaktan konu açılıyor...aldatmak nedir falan....diyorki gerçekten sevdiğim insanı aldatmam asla diyor......kaç kere gerçekten sevdin diyorsunuz...1 kere diyor....sizde haliyle o 5 yıllık ilişkisi sanıyorsunuz bunu....ama değil diyor.....o zaman şimdiki sanırım böylemi anlamalıyım diyorsunuz..

o da evet öyle diyor.....bu durumda ne hsisedersiniz???siz sanki size karşı bişeyleri varmış gibi düşünürken böyle dese size.... :nazar:

kızlar biliyorum saçma gelebilir....sonuçta bende çocuk değilim...ama gerçekten ilk defa kafam bu kadar karıştı...çözemiyorum ilk defa birini....ve bu aralar çok kötü günler geçiriyorum...duygusal anlamda kötüyüm..karmakarışığım senağlama

hayatımda ciddi bişeyler olsun istiyorum...ama yanlış yapmaktan yanlış kişiye kapılmaktan korkuyorum....hayatımda hiç platonik şeyler yaşamadım...ama şuanki ruh halim beni buna sürüklüyor sanki.....ve ben kendimden nefret etmeye başladım bu sebebten......

çok uzun oldu biliyorum ama siz böyle bir durumda karşınızda böle biri varken size böyle davranıp konuşurken siz nasıl davranırsınız...sevgilisi olduğunu bilseniz....ve size onu sevdiğini söylese...ama bir yandan da size karşıda böle manalı laflar söylese......üfff çok karışık oldu sanıırm... :çok üzgünüm:

2. 24 Ağustos 2008
  3. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Kafamı karıştırmasına asla müsade etmezdim..
    İlişkisi bellki sağlıklı gitmiyor
    Ve bu dönemdede bir arkadaşa ihtiyacı var
    Ben kızdım kusura bakma...
    Resmen boşta kalmayım durumu sanki...Erkeklerin çoğu yapıyor bunu duyuyoruz..

4. 24 Ağustos 2008
  5. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    gayet açık, beyefendinin sevgilisi var konuşmak istemiyo o konuyu sizi de cebinde görüyo olabilir, cebinde derken erkekler her kızı potansiyel sevgili olarak görürler. fazla yüz vermeyin derim sonuçta sevgilisi varmış ne kadar bahsetmese de.

6. 24 Ağustos 2008
  7. o.m.a.y.r.a

o.m.a.y.r.a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok tuhaf canım yaa.. şimdiki ilişkisini anlatmamasının sebebi seviyo olması olabilir..yani hani benim çooookkkçokkk özelim kimseyle paylaşamam olabilir...bazı anlardada sanki senden hoşlanıyo gibi yazmış..bence o kadar da iyi biri diil,yanlış anlamada braz oynuyo gibi:SSS yada bana öyle geldiii

8. 24 Ağustos 2008
  9. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Sevgilisi varmis uzak durun.
    Sizin sevgiliniz baska bir kizla bu sekilde görüsse üzülmezmiydiniz?
    O kiza yazik.
    Cocuk eger sevgilisi oldugu halde size yakinlik gösteriyorsa, o cocuktan birsey olmaz söyleyeyim.
    Yarin sizede aynisini yapar.

Yanlis anlamayin ama sonrada buraya gelip aldatildim diye agliyoruz.
    En büyük kötülügü kadin kadina yapiyor.

10. 24 Ağustos 2008
  11. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

aslında haklısınız..bende böyle düşündüm....ama çokta iyi ibr çocuk ...açıkçası konduramadımda....ama sanırım yavaş yavaş sinirlenicem..

çünkü kendimi kullandırtmam kötükedihüso

12. 24 Ağustos 2008
  13. yexsxil erik

yexsxil erik Kamille Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgilisi olan bir erkekle bu kadar samimi konusmak iyi degil canim.
    sonu senin acindan kötü olabilir.
    bence kafani hic yorma,ne söylemek istedi diye...

14. 24 Ağustos 2008
  15. o.m.a.y.r.a

o.m.a.y.r.a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biraz tanımaya bak canım..belki yanılıyoruzdur..belki de senden hoşlanıyo seni denemek için bunları söylüyo da olabilir

16. 24 Ağustos 2008
  17. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

canım evet doğru söylüyorsun taiki...yalnız şunun altını çizeyim ben kesinlikle sevgilisi olan biriyle bişey yaşıycak yada ona açılacak biri değilim...aynı şeyi bende düşündüm...o kızın yerine koydum kendimi....ama bu çocuğun benim dışındada bir sürü arkadaşı var...yani noraml arkadaş işte..bende öyleyim onun için...ve sevgiliside biliyor bunları...ama beni biliyormu bilmiyorum....aslına bakarsan ben bu konuyu direk açıcam birgün...senin sevgilin haberi varmı benden diye...yani tamam aramızda öyle bişey yok ama bencede hiç hoş değil diğer insanlara bu kadar yakın olması...

yok ya zaten evlilik düşünemiyorum ben onunla.....çok haklısın yarın bir gün başka arkadaşlarıda olur böyle benim gibi....süprizzzzz

18. 24 Ağustos 2008
  19. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    zaten erkeklerin fix aldatma bahanesidir karımla/sevgilimle aramız iyi deil ondan bahsetme nolur cümlesi! hepsi aynı