Kıbrıs Cinsiyet seçimi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Teletubby tarafından 16 Ekim 2009 başlatılmıştır.

16 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Teletubby
  1. Teletubby

Teletubby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, kızlarımdan sonra birde oğlum olmasını arzuluyorum. Bunun içinde yakın olduğundan Kıbrısı düşünüyorum. Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşların yardımcı olmalarını umut ediyorum. Toplam tedavi fiyatları, en iyi merkezler ve bunun gibi birçok şeyi öğrenmek istiyorum. Bilen birileri varsa lütfen bilgilerini paylaşsın. Teşekkür ederim.

2. 16 Ekim 2009
  3. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    hiç bir fikrim yok ama bence ilk önce sağlıklı istersen arkadaşım daha iyi olur burada kız erkek farketmez bu cinsiyet ayrımı neden anlam veremiyorum illada erkek olmasını istemek buradaki çoğu başlığı okursan dikkat edersin herkes bir tane olsun sağlıklı olsun bir evlat hasretiyle yanıp tutuşuyor ben bu tür istekte bulunan insanları inan anlamıyorum olsun ya öbürüde kız olsun ne oluyo yani erkek olunca daha mı farklı oluyo

4. 16 Ekim 2009
  5. sorgusuz

sorgusuz papatya Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba sevgili arkadaş
    ben size birazcık belkide hakkım olmayarak sitem etmek için yazıyorum.bu sitenin tüp bebek bölümünde bizler genelde bazen yıllardır hasretiyle kavrulmuş yüreklerin heyecanı ile , çoğu zaman da hıçkırıklar içinde okuduğumuz satırlarda '' karnı aç , ekmek bulmaya çalışan insanların yanında üfff ekmek evde çok var canım pasta çekti'' derken biraz daha hassas olup , bu siteyi bulduğunuz gibi kıbrısta bu işi yapanların kendilerine ya da bir hekime de sorabileceğinizi düşünüyorum. öncelikle sahip olduğunuz yavrularına sağlık dilerim..herşey gönlünüzce olsun............

6. 16 Ekim 2009
  7. bu konularda bir link varsa bilen bize verebilir mi.. Yada herhangi bir bilgisi olan bizlerle paylaşırsa sevinirimhihoyyyt

8. 16 Ekim 2009
  9. bir de oğlum olsun istiyorum

çünkü;

Eşimin baba oğul yapmak istedikleri var

benim de oğlum diyesim var doya doya

gördüğüm her erkek bebeğe imrenmek nazar vermekten korkmak beni yoruyor

sağlıklı ömürlü hayırlı evlatlar diliyorum herkese..
    Rabbim dualarınızı kabul eder gönlünüze göre verir inşallah

Ama herkesin yaşadığı kendisine ağır gelir..
    Kimse kimsenin derdini halini anlayamaz

Kınamayın,kırmayın bizleri...
    Sağlık sıhhat hayırlısı en önemlisi biliyoruz
    erkek evladımız olsa evlat ayırcak değiliz kız diye az sevecek değiliz

ama bir oğlan bir kız her annenin gönlünde yatar..
    siz de yoksa bu arzu ne ala..
    Dua edin eşimizin de bizim de yüzümüz gülsün oğlumuz kucagımıza hayırlısıyla gelsin
    kızlarımız da abla olsun ilerde görümce hala olsun :))

10. 16 Ekim 2009
  11. archimim

archimim KRALİÇE KIZIM ASYA'M Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146

bu sözlere katılmamak elde değil
    öncelikle hayırlı ve sağlıklı evlatlar isteyim derim
    evladın kızı erkeği olmaz hayırlısı hayırsızı olur

12. 16 Ekim 2009
  13. Teletubby

Teletubby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kimsenin kimseyi kınamaya hakkı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü kimse kimsenin neler yaşadığını bilemez ve bu yüzden bilmedende sitem edemez. Ben canımdan değerli kızlarımıda mikroenjeksiyon yöntemiyle kavuştum ve gene böyle bir yolla bebek istediğim için bu seferki de erkek olsun istiyorum. Ben çok birşey istediğimi düşünmüyorum. Allah herkese evlatların hayırlı ve sağlıklı olmasını nasip etsin sonrada gönlünde yatanı nasip etsin.
    Konuya gelince, ben Kıbrısda birkaç merkezle bağlantıya geçtim sadece işlem ücreti (ilaçsız) 5000EURO falanmış. ışlemler Türkiyedeki birkaç yerde yapılıyormuş, son olarak yumurta toplama, pgt, transfer Kıbrısdaymış. Ama önemli olan en iyi neresi ve başarı oranlarını bilmek... O yüzden sadece bu kadarlık bilgi bana yeterli gelmedi.

14. 16 Ekim 2009
  15. Teletubby

Teletubby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Duygu, Allah kalbine göre versin arkadaşım...

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ekim 2009
  16. 16 Ekim 2009
  17. fikrinize saygım var ama ben bu durumu etik bulmuyorum..allah hayırlısı neyse onu nasip eder. kararı sizin vermeniz pek doğru gelmiyor bana açıkçası..:hulya:

18. 16 Ekim 2009
  19. EU2

EU2 Guest

ne diyecegimi bilemiyorum sadece soylemek istedigim
    gordugunuz uzere burada tum arkadaslar turkiye icinde yaptiriyor yani hic bebegimiz olmadigi icin cinsiyet ayrimi yapabilen bir merkezlere gitmiyoruz((kibrista yaptirana rastlamadim)) o yuzden pek burada size yardimci olacak birisi oldugunu dusunmuyorum
    nacizane fikrim googla da aratin ve direkt kendileri ile gorusun
    allahim size bagislasin yavrularinizi (kizlarinizi)