kiki_coco burun Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve kiki_coco tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : kiki_coco
  1. kiki_coco

kiki_coco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar atelim geçtiğimiz cumartesi çıktı. burnumu çok beğendim bu kadar düzelmesine inanamıyorum. resimleri koydum :) yorumlarınız bekliyorum.

2. 28 Ekim 2010
  3. esterabim

esterabim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merakla seni bekliyordum canım:) şimdi hemen bakıyorum. çok geçmiş olsun balım..

4. 28 Ekim 2010
  5. BENRUYARUYA

BENRUYARUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Canım öncelikle çok geçmiş olsun, yeni burnun çok güzel olmuş, çok şiş olmasına rağmen güzel olduğu çok belli, ilk yapılan burnunu resmen mahvetmişler ya orjinal burnun bile ondan çok daha güzelmiş, burun düşmesi denilen şey bu muydu acaba? ben böyle gördükçe korkuyorum ya Allah kimsenin başına vermesin, ilk ameliyatında açıldıktan sonra bu şekilde düzgün duruyor muydu? Yoksa o şekilde yamuk ve düşük olduğu belli oluyor muydu acaba?

6. 28 Ekim 2010
  7. kiki_coco

kiki_coco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    cnm teşekkür ederim. ilk ameliyatımda alçım çıktığı gün çok korkunç duruyodu. sonra bi süre düzeldi ama kanatlarda asimetri vardı biraz. asıl çıkıntı 3. ayda belli oldu ve ondan sonra gittikçe daha kötü oldu. benimki burun düşmesi değil de ucunda çıkıntı kalmasıydı. revizyon alçım çıktığında ilkine göre çok çok daha düzgündü. hala da öyle.

8. 28 Ekim 2010
  9. BENRUYARUYA

BENRUYARUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Sağol canım, benimde yarın birinci ayım doluyor ve bu tip şeyleri görünce korkuyorum açıkcası ve acaba bende de olur mu diye düşünmeden edemiyorum, bu saatten sonra kaldıramam sanırım, Allah kimsenin başına vermesin, umarım bu sefer herşey çok daha güzel olur, kendinde çok güzelsin yeni burnuşunla da harika olmuşsun, Allah mutluluğunu daim etsin.

10. 28 Ekim 2010
  11. kiki_coco

kiki_coco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    çok teşekkür ederim cnm. birinci aya kadar gözüne batan bi sıkıntı olmadıysa zaten sonra da yaşayacağını sanmıyorum. içini ferah tut. ben de hala korkuyorum orasında burasında bişey çıkar mı diye, elimde değil :)

12. 28 Ekim 2010
  13. yprk_89

yprk_89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende serdar öztürkü düşünüyorum nasıl simetrik güzel burunlar yapabiliyomu yani ben biraz daha havalı albenili burunları beğeniyorumda

14. 28 Ekim 2010
  15. kiki_coco

kiki_coco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    cnm yaptığı burunlar çok düzgün falsosuz burunlar. ben muaynehanesinde çok güzel burunlu insanlar gördüm, ayrıca zaten yaptığı burun estetiklerinin resimleini gösteriyor. resimler süperdi. ilk ameliyatımda ona gitmediğim için çok pişmanım.

16. 28 Ekim 2010
  17. yprk_89

yprk_89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    bencede çok başarılı ayrıca şahane gözlerin var

18. 28 Ekim 2010
  19. kiki_coco

kiki_coco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    teşekkür ederim cnm :) serdar bey için başka soracakların da olursa yardımcı olurum.