Kıl Dönmeleri Için Dermatologdan Tavsiye

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve çiğdemmm tarafından 1 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : çiğdemmm
  1. çiğdemmm

çiğdemmm Guest

arkadaşlar herkese selam. 1 ay kadar önce kıl dönmeleri şikayetim için dermatologa gittim. bunun için bana bir krem verdi. adı fucidin. birde yüzümdeki sivilce lekeleri için mendil vermişti. bu mendiller kıl dönmeleri içinde kullanılıyormuş. ben yüzüme sürdükten sonra bacaklarımada uyguladım. bir saat sonrada fucidin i sürdüm. şu an bir tane bile kıl dönmesi yok. bu konuda çok çekmiş biri olarak sizlerede tavsiye ederim.. sevgilera.s.

2. 1 Temmuz 2007
  3. Lina

Lina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm sağol ama mendilin adını da söylermisin??

4. 1 Temmuz 2007
  5. BenDenizYildizi

BenDenizYildizi Guru Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    348
    Şu mendilin adını yazabilirmisin çiğdem bende de sivilce lekeleri var ve ne yapsam geçmiyor

6. 1 Temmuz 2007
  7. cicoss

cicoss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bu kıl dönmelerini geçiren mendil mi yoksa fucidin mi? ikisi bir arada mı kullanılmak zorunda yoksa?

8. 1 Temmuz 2007
  9. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bunların fiyatlarını öğrenebilirmiyiz?Ayrıca ilk denemedemi kıl dönmeleri yok oldu?Paylaşımın için teşekkürler...

10. 1 Temmuz 2007
  11. çiğdemmm

çiğdemmm Guest

mendilin adını söylemeyi unutmuşum kusura bakmayın. vivatinell acnecinamide eczanelerde satılıyor. yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 29.00 ytl. kutunun içinde 30 tane tek kullanımlık mendil var. pakedin üzerinde yazanları akratıyorum.( ekne veta akneye meyilli ciltlerin derinlemesine temizlenmesinde, yağların azaltılmasında, kıl dönmesinin giderilmesinde)doktorum bu mendilleri yüzümdeki sivilce lekeleri için verdi ama ben yüzüme sürdükten sonra bacaklarımada sürüyorum aynı mendili. bir sorun olmayacağını söyledi. fucidin kremi ise sadece kıl dönmesi için vermişti. ben mendili kullandıktan bir ssat sonra fucidin i sürüyorum.

12. 1 Temmuz 2007
  13. çiğdemmm

çiğdemmm Guest

normalde makine ile aldıktan bir hafta sonra tüylerim çıkmaya başlıyor, büyük bir kısmıda çıkar çıkmaz batık oluyordu. bende cımbızlarla uğraşıp duruyordum. bir haftada bile etkisini gösterdi. özellikle dizimde batıklar olurdu, 1 hafta kullandıktan sonra çıkan tüylerde hiç batık olmadı. ben ikisini birlikte kullandım. hangisi tek başına daha etkili gözleyemedim. isterseniz siz önce fucidinden başlayın. batık şikayetimi söyleyince doktor ilk onu söyledi. fiyatını hatırlamıyorum, ama 10 ytl den fazla değildi sanırım.

14. 1 Temmuz 2007
  15. VENUS_

VENUS_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkürler arkadaşım.. bacaklarım batıklardan dolayı berbat haldeydi....Batıklarla ve izleriyle yaşamaya alışmıştım neredeyse... deneyeceğim hemen... sağolasın

16. 1 Temmuz 2007
  17. coll

coll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya bu kıl dönmesi bacakta olan sizde sivilce gibi mi oluyo?

18. 2 Temmuz 2007
  19. gxuxmxuxxsx

gxuxmxuxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar benim sorunum daha geniş, bende sadece bacakta değil genital bölgede de oluyor kıl dönmesi ,napcam bilmiyorum aceba bu mendille krem işe yarar mı?