kıl dönmesi ve sivilce lekeleri için krem tavsiye ediyorum

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve çiğdemmm tarafından 20 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : çiğdemmm
  1. çiğdemmm

çiğdemmm Guest

herkese selam. sivilce ve kıl dönmeleri şikayeti için gittiğim dermatoloğun önerdiği bir karışım. ben 2 gündür kullanıyorum. umarım faydasını görürüm.

expigment %4 krem
    hipokort krem
    bepanthene krem

eczacı bu üç kremi bir karışım haline getiriyor. temizlenmiş cildin üzerine lekelerin yoğun olduğu yerlere günde bir kez sürülüyor. umarum işe yarar. hoşçakalın.a.s.

2. 20 Temmuz 2007
  3. BULUTT

BULUTT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    a.s.saol canım sonuçları paylaş lütfen bizimle

4. 4 Kasım 2007
  5. sevimlikediyavrusu

sevimlikediyavrusu Miyav Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    haklısın bişi diyemiyorum....yasakkelime

6. 5 Kasım 2007
  7. ozlemn

ozlemn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bendede aynı sorun var bende cıldıyeye gittiğimde banada expigment ve fucidin krem vermişti, expigmenti sadece lekelerin üzerine taşımadan sürmemi söylemişti bi süre kulandım ama sonuçta epilasyona devam ettimiz için yeni lekeler yeni kıl batmamları olup duruyor.. inşallah sende işe yarar..

8. 7 Ağustos 2008
  9. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Saol paylasim icin eger olumlu sonuc alirsa yazarmisin lütfen bende alcam yarin tskler

10. 7 Ağustos 2008
  11. esmer_melek

esmer_melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende bu sorundan dolayı doktora gittim ve fucidin krem verdi 3 haftadır kullanıyorumm ama bi faydasını görmedim açıkçası banada jilet kullanmamı söyledi ama ben kullanmadım

12. 7 Ağustos 2008
  13. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar, size kıl dönmesi için süper bir önerim var. ilk önce tüylerinizi uzatın, bildiğimiz ayaklar için kullanılan topuk taşını sürün kıl dönmesi olan bölgenize. bu deri içinde kalan tüyleri hemen dışarı atıyor, ama hassas yapın, çizmeyin derinizi ve jiletle alın ama lütfen aynı yönde almaya özen gösterin. bir o yana bir bu yana sürtmeyin jileti. daha sonra da tekrar alınacak kadar uzadığında sir yapın ya da yaptırın. sonra da hep bu şekilde devam edin

14. 5 Ekim 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar ben 1 ay önce doktora gittim bu sorun yüzünden. Bana 2 tüp Acnelyse krem ile 5 tüp Bepantene kremi eczanede karışım yaptırıp sürmemi söyledi. Bu karışımı kullanıyorum izlerin bir kısmında açılma oldu. Ama tamamen geçtiği söylenemez. Gerçi doktorumda uzun bir tedavi olacağını ve sabırlı olmamı söylemişti.

Bir de Vanish PFB diye bir roll-on önerdi bu tedaviyle birlikte kullanabilirsin dedi ama eczanelerde bulamadım.

16. 5 Ekim 2008
  17. esmeriimm

esmeriimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kıl dönmeleri için bacağa topuk taşını daireler çizerek uyğulayın inanın geçiyor.ama lekeler bende hala var..... tabi bacağimda:)

18. 10 Aralık 2008
  19. gulsh

gulsh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar içinde "kort" geçen ürünler kortizonludur, doktor tarafından önerilmeden kullanmayın. çiğdem'e uygun olan krem size uygun olmayabilir lütfen bilinçli olalım.