Kıl dönmesinden bıktım fikri olan

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve kriegerin tarafından 7 Eylül 2008 başlatılmıştır.

7 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kriegerin
  1. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bıktım bu kıl dönmelerinden
    ayaklarım delik deşik oldu
    ağda,epilasyon aleti,jilet..vs herşeyi denedim ama sonuç aynı,
    napabilirim bu sorun için

2. 7 Eylül 2008
  3. Pink_U

Pink_U Eğrilere eş misin dünya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bendede vardı o sorun kese yapıyorum çok iyi geliyor.şuanda pek bi sıkıntım yok

4. 7 Eylül 2008
  5. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    keseyi denememiştim deneyeyim.umarım işe yarar

6. 7 Eylül 2008
  7. Pink_U

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok işe yarıyor haftada bi kere yapabilirsin fazlası iyi değilmiş zaten.bana kalsa hergün yaparım:).ama mutlaka dene çok faydası oluyor.

8. 7 Eylül 2008
  9. Elis

Elis Guest

bu sorun bendede var ne yazikki...Mrs.Sonmez arkadasimada tesekkur ederim bu konuyu actigi icin keselemek iyi geliyo demissiniz hani su bildigimiz banyo lifleri ilemi yoksa baska bi cesit kesemi....:uhm:

10. 7 Eylül 2008
  11. Pink_U

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayır o yumuşak liflerle değil.bildiğimiz sert kumaştan keseler oluyor ya torba şeklinde hani elimizi içine sokuyoruz onla iyice bastırarak keseleyince gözenekler açılıyor böyle olunca tüyler daha rahat batmadan çıkıyo.

12. 8 Eylül 2008
  13. Elis

Elis Guest

tamam anladim...benim oyle yok ama ilk firsatta alayimda kurtulayim sunlardan...tesekkur ederim cevabin icina.s.

14. 8 Eylül 2008
  15. sd89

sd89 Guest

merhaba arkadaşlar,benm de bacaklarımda kıl dönmesi var ve hiç sevmiyorum.bir kitapta keselemenin ve vücut kremine bir kaç damla limon damlatarak her gün kremlemenin iyi geleceğini okumuştum ama denemedim yani sonuç verir mi bilmiyorum.ama tavsiyem limonu krem kutunuzun içine damlatmayın.vücudunzu kremlemek için elinize kremi aldıkça onu üzerine birkaç damla damlatınki belki diğer türlü kutuda uzun süre kalacağı içn bozulma yapabilir..CADIARZU

16. 10 Eylül 2008
  17. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    kıl donmesı bendede vardı kızlar kabak lifi ile kurtuldum bununla hergun keseleyın sonra nemlendırıcı surun ıns sızede faydası olur

18. 10 Eylül 2008
  19. foransys

foransys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşlar bu sitede bu konuyla ilgili çok başlıklar açıldı ve ben çoğunu okumuşumdur aynı sorun bende de olduğu için. en önemlisi kese ama keseyi kabak lifi yada bildiğimiz topuk taşı ile yaparsanız daha iyi olur. ben 2 aydır yapıyorum yavaş yavaş derinde olan çıkamayan kıllar çıkmaya başlıyor hemen etki beklemek yanlış olur azimle kese yapıp banyodan sonra nemlendirici sürerseniz iyileşeceğini düşünüyorum. bende biraz düzelme var çünkü 1 yılın sonunda istediğim gibi olacak inşallah