Kıl köklerindeki iltihaplı sivilceler

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar merhaba....eşimin bir sıkıntısı var....3 ay önce saç diplerinde pembe renkli sivilceler başladı ve bunların uçlarında sari irinler var....şimdi göğüs bölgesinde kılların en sık olduğu kısımda çok kırmızı normalden biraz iri ,iltihaplı sivilceler var...kötü birşey olabilir mi?bu konuda fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim...teşekkürler

2. 11 Ocak 2009
  3. sessizyel

sessizyel Guest

önemli bi şey olduğunu sanmıyorum benim bir akrabamın sert ve sık kılları var göğüs bölgesinde ve onların dipleirnde de sarı ucu iltihaplı sivilceler oluyor.. mesela benim saç dipleirmde de sivilceler çıktığı oluyor. eşinin cildinin yağlı olmaından kaynaklanabilir ve bu ara daha yağlı beslendiyse artış ya da büyüme olabilir... bence bir süre yediklerine dikkat etsin daha sonra iyileşme olmazsa doktora gidin. ya da içiniz hemen rahat etsin istiyorsanız hemen bir doktora uğrayın derim.

4. 12 Ocak 2009
  5. EU1

EU1 Guest

arkadaşım çok teşekkür ederim mesajın için...kaç gün oldu konuyu açtım gelen gieden yoktu çok mutlu oldum görünce....çom çok teşekkür

6. 12 Ocak 2009
  7. sessizyel

sessizyel Guest

rica ederim umarım faydam olmuştur ve umarım eşin şimdi daha iyi durumdadır. ben de aynı dertten muzdaribim, başlığıma gelen giden yok... kadınlar kulübünün bu forumu diğerleri kadar aktif değil anlaşılan:)

8. 14 Ocak 2009
  9. EU1

EU1 Guest

Deme öyle kiz ben geldim ya:CüvCüv:, sonrada bu yazini okuyunca iyikide gelmisim dedim canim evet biraz öyle buralarda soguk yeller eser biraz:eek:

10. 24 Ağustos 2009
  11. ZEHRA027

ZEHRA027 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Offs...Aynı konudan bende muzdaribim...Saçımda cıkmakla kalmıo Saclarımı Döküo kökünden...Bilgisi Olan varsa sölesin Faydalanalım...