kil maskesi ve sonrası!!!

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve esralı tarafından 16 Eylül 2008 başlatılmıştır.

16 Eylül 2008
    Konu Sahibi : esralı
  1. esralı

esralı Guest

kızlar ya ben şimdi beyaz kil maskesi yaptım ama yüzümü kızarttı sabaha geçmez diye çok korkuyorum. içine bir aspirin 2 tatlı kaşığı limon suyu ve biraz da yoğurt suyu koydum sonuç olarak çok güzel oldu yüzüm çok canlandı bi anda sıkılaştı sanki. gül suyula da tonikledim sonunda . ama yanaklarımın etrafı kırmızı duruyo hala..
    bi önerisi olan var mı. nasıl geçirebilirim ya da bundan sonra bu maskeyi nasıl kullanabilirim??

2. 16 Eylül 2008
  3. ay_tenli

ay_tenli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de ilk kullandigim zamanlarda kil maskesini kizariklik yapiyodu ama yarin emin olun cok hafiflicek simdi maske tonik derken ciltte yoruldu tabi guzel bi uyku cekin nemlendirici surup sabaha cok tahris olsa bile azicik kizarik kalir o kadar.....

4. 16 Eylül 2008
  5. esralı

esralı Guest

teşekkür ederim canım sen nasıl hazırlıyorsun bu maskeyi peki. farklı bir tarif biliyor musun memnun kaldığın?

6. 17 Eylül 2008
  7. Pink_U

Pink_U Eğrilere eş misin dünya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cildin yağlıysa yeşil kil iyi kuru ise beyaz kil.ben yeşil kili yeşil çayla yapıyorum.15 dk dan fazla bekletince kızarma yapıyor.

8. 17 Eylül 2008
  9. MeDuSa

MeDuSa Guest

bence bir daha limon yapma limonda asit var ve o asit cildini kızartır kızarıklık oluşur

10. 18 Eylül 2008
  11. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya bayanlar ben yine tekrarlıcam baska yerlerde oldugu gibi... bu killer sadece aktardamı satılır. eczanelerde bulunmazmı.. ayrıca aöıktamı satılıyo yoksa paketlimi..paketli satılıyosa paketli olanların üzerinde ne yazıyo aktarabilirmisiniz...

12. 18 Eylül 2008
  13. sibi

sibi aŞkBöCeğimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu kil maskesi ne ise ariyor diye bi soru sorsam acep :uhm:

14. 18 Eylül 2008
  15. esralı

esralı Guest

cnm benimki aktardan markası otama.. aktarlarda bulabilirsin yanii .

16. 18 Eylül 2008
  17. marsel

marsel Guest

aktardan 1ytl'lik aldım ve 1 aydır kullanıyorum ve daha da var....

ben kil maskesini gül suyu+1 tatlı kaşığı z.yağı ile yapıyorum...hiçbir sorunda yaşamadım çokta faydasını gördüm....

18. 18 Eylül 2008
  19. ebrulim.aa

ebrulim.aa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende aktardan alıyorum..1 milyona..bayada gidiyo yani..cildim yağlı olduğu için yeşil kil kullanıyore..ama asprin hakkında yorum yapamıycem bebiş:)