Kıllanma

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ilkbahar... tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

4 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ilkbahar...
  1. ilkbahar...

ilkbahar... Guest

dün kadın doğum uzmanına gittim kıllanma şikayetimden dolayı.bacaklarımın üst kısmında vajinaya yakın kısımlarda aşırı kıllanma var. ama doktor sadece göbek kısmıma ve göğüs arasına baktı. oralarda kıllanma yok. bacaklarının üst kısmında kıllanma olması normal dedi. ama hiç bir kızda ben görmedim, arkadaşlarımda da yok dedim. o normal dedi başka bir şey demedi. benim gibi olan var mı? bacaklarını üst kısmında, özellikle de vajinaya yakın kısımlarda aşırı kıllanması olan var mı?
    lütfen olan varsa eğer bildirsin, doktor normal dedi ama bana hiç normal gelmiyor. gerçekten normal miyim merak ediyorum.

2. 4 Kasım 2008
  3. vegateryan

vegateryan değişsin dünyam Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bencede normal bende var çünkü..genelde bacağın üst kısmında olmaz yada cok seyrek olur ama bnm öyle değil..normalsin bence:)

4. 4 Kasım 2008
  5. kardelen18

kardelen18 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    361
    Ödül Puanları:
    153
    benimde var canım bende doktora gitmek istiyorum biraz koyu renklimi seninkiler benim öyle

6. 5 Kasım 2008
  7. ilkbahar...

ilkbahar... Guest

8. 5 Kasım 2008
  9. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım hormon tahlili filan istemedimi.genelde hormonlarla alakalı kıllanma.bendede var.polikistikoverli hastalarda oluyor.bendede ondan dolayı var..testesteron hormonu yükselince tüylerde çıkıyor..kadın doğumcuya git muayene ol bi istersen.belkide değildir ama yinede git derim ben..