kilo alamama nedenleri

Konusu 'Kilo Almak İsteyenler !' forumundadır ve denizbatin tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

15 Mart 2010
    Konu Sahibi : denizbatin
  1. denizbatin

denizbatin MY İMMORTAL Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar kilo alamamanın bırcoknedenı varmıs bunlardan en onemlı 3 neden 1 hormon bozuklgu 2parazıt yada asalakların vucudumuzda bulunmas 3 de gunlukklorı ıhtıyacımızın geregınden fazlasını yakmamız yanı cokhareketlı olup klorıyı tuketmemız bunlar ıcınde doktora gıdıp bu 3 seyı soyleyıp bıze tedavı yapmasını ıstememız cunku doktora gıdıp kılo alamıyorum dıyınce test yapmadan ya bı srup verıyo yada yada hap bılınız olsun ıstedım bende kılo alamıyorum gercı cok zayıf deılım ama kıloluda deılım su sıralar gece yemegınıde denıyorum etkısı olursa soylerım bu bılgıler belkı ısınıze yarar yoksa kılo alamak ıcın hıcbı neden yokmus bu 3 seyın tedavısı olunca kılo alımı baslarmıs

2. 25 Mart 2010
  3. DepReSiFpoLyaNNaa

DepReSiFpoLyaNNaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    of of istedigim kiloda dursa ....önce bi ulaşsak kilomuza, sonra almayalım zaten :KK70:

4. 2 Nisan 2010
  5. zeynep4

zeynep4 RABBİM SEN KORU Üye

Beğenildi:
    1.726
    Ödül Puanları:
    238
    stresten kilo alamıyor olabilirsin

6. 7 Nisan 2010
  7. jigsAwiye

jigsAwiye çanakkale 18 mart Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    of keske ben de alabılsem ya. kızlar bır ara kılo alma yarısmaası mı ne vardı hala devam edıyormu. ben bılmıyorum aam katılmak ıstıyorum.
    sız yıne ıyısınızdır halınıze sukredın benım olculerımı okuyun bak:
    boy 168
    kılo 43
    yas 19

rezalet dımı.ya napcam bılmıyrm bır cozum soylesenız.
    demır ve cınko hapları denedım olmadı
    vıtamın denedım olmadı
    bır srup vardı alerjı ıcınmıs megerse denedım bır ıse yaramadı
    yemek de yıyemıyorum hep mıdem bulanıyor
    hıc ıstah da yok...

8. 7 Nisan 2010
  9. jigsAwiye

jigsAwiye çanakkale 18 mart Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1 hormon bozuklgu 2parazıt yada asalakların vucudumuzda bulunmas 3 de gunlukklorı ıhtıyacımızın geregınden fazlasını yakmamız yanı cokhareketlı olup klorıyı tuketmemız

1-2-3 hepsı vardır kesın ben de
    doktorlar da umursmamıyor

10. 7 Nisan 2010
  11. calimeros_82

calimeros_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tek neden bunlar değil. benimki gibi ırsi de olabilir. aynı babam gibiyim. o da zayıf ve ne kadar yese almaz. sadece göbekten alıyor ama bacakları ip gibi. benim fiziğim de tıpkısı. metabolik yapısı da babamınkinin aynısı. en kötüsü benimki işte arkdaşlar.
    siğer hastalıklar belki tedavi edilebilir ama ırsi duruma çare yok. ama ben yine de çok umutsuz değilim işte.

12. 8 Nisan 2010
  13. cikilopcik

cikilopcik artık sadece üzgün.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım ben ve babam da aynı senin bahsettiğin durumdayız =) daha geçen hafta doktora gittim hormon, guatr falan bi sürü test yapıldı hiç bi problem yok ama kürdan gibiyim. son günlerde biraz kilo almaya basladım, 1 fincan süte nesquik, bal, varsa süt tozu (sütün içine süt tozu katmak saçma gelebilir ama amaç içtiğin şeyin besin değerini arttırmak-nette bi yerde okumuştum) bi çay kaşığı da maya (saç uzatıyomuş onun için başladım açıkçası) içiyorum. iş yerinde aklıma geldikçe içiyorum bunu. sabah-öğle aklıma gelirse akşam çıkmadan önce de içiyorum. faydası oldu biraz. kendimdeki değişikliği görüp sevinince iştahım da iyice açıldı daha bi hevesle yer oldum. eskiden yiyip yiyip kilo alamayınca üzülür iyce iştahtan kesilirdim. istediğim kilodan hala çok uzağım ama umut oldu bana işte =) belki denersin diye belirteyim dedim.

14. 14 Nisan 2010
  15. didi_

didi_ İki deli kedim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arı poleni iyiymiş ondan alayım birde balık hapı. Onları deneyeyim bakalım nasıl olacak. benneyaptımki

16. 22 Nisan 2010
  17. sims3

sims3 Guest

tibet yogası yapın, o vücudu normal hale getiriyor, kitapta okumuştum kadın çok zayıfmış tibet yogası yapınca kilo almış, hem günlük 10 dk sürüyor.

18. 22 Nisan 2010
  19. ofline

ofline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    acıkınca kesinlikle abur cubur atıştırmamalı
    ama ana yemeklerden sonra bol bol abur cubur ne bulursanız yiyin..