Kilo Almak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Konusu 'Kilo Almak İsteyenler !' forumundadır ve yaban gxuxlxux tarafından 16 Haziran 2007 başlatılmıştır.

16 Haziran 2007
    Konu Sahibi : yaban gxuxlxux
  1. yaban gxuxlxux

yaban gxuxlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kilo almak isteyen KK üyeleri buraya... :hooray:

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Ağustos 2008
  2. 21 Ağustos 2008
  3. seaBahAR

seaBahAR de profundis Editor

Beğenildi:
    8.192
    Ödül Puanları:
    238
    Başlığın müdavimlerine duyurudur:

Arkadaşlar, bugün itibariyle yeni bir uygulama başlatıyoruz.
    Temmuz ayına kadar olan mesajlar temizlenmiştir.
    Bundan sonra her ay, bir önceki ayın mesajları, bilgi içerikli olanlar hariç düzenli olarak temizlenecektir.
    Yani; Temmuz ayı mesajlarınız Eylül ayında, Ağustos ayı mesajlarınız Ekim ayında..vs.
    Bilginiz olsun.. Hepinize sağlıklı kilo almalar ve keyifli paylaşımlar diliyorum. a.s.

Son düzenleme: 21 Kasım 2008
  4. 3 Ekim 2008
  5. cimcime2709

cimcime2709 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar kaydirigubbakcemile3
    gunluk alınması gerken mıktar zayflar için
    1 yumurta 2 3 köfte kadar et
    1 buyuk su bardagı süt yada yogurt 2 karper peynır
    2 tabk sebze yemeği 1 tabak salata 2 adet meyve
    bunların yanında badem cevız yer fıstıgı v.s
    1 dilim kek
    sıvılarıda yemekten önce yada sonra 30 dakıka sonra içmek gerekıomus
    kızlar gunluk alınması gerekn bunlar bunların yanlarında ek bıseyler yersek şişmanlıarıs belkı :Saruboceq:

6. 3 Ekim 2008
  7. yagmur_tanesi

yagmur_tanesi GÜL Kİ HAYAT SANA GÜLSÜN Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar günde 3 kase yogurtta iyi oluyormus hemde demir eksikligini gideriyormus benim kuzende zayıf 3 kase yogurtla kendime gelmeeye basladım dedi deneyim isterseniz bendede diyet iyi gidiyor iştaah gelio yerine maşallah

8. 4 Ekim 2008
  9. gelmesendeolur

gelmesendeolur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar en azından siz bilinçli olarak kilo almaya çalışıyorsunuz.. yani ne yerseniz kilo alırsınız bunu bilerek hareket ediyorsunuz...bende bunları biliyorum fakat 5.5 yaşındaki oğluma uygulatamıyorum benim durumum sizden daha vahim gibi görünüyor.çünkü ufaklık bütün vitaminli ve kalorili gıdalara karşı savaşını ısrarla sürdürüyor.yaşıtlarına göre çok zayıf ve o bu durumun farkında değil işin komik yanı umrunda değil gülüyor oynuyor sağlığı yerinde ama zayıf..üzülen ben oluyorum konuyla ilgili okumadığım yazı araştırmadığım vitamin gıda takviyesi vs..iştah açıcı ilaç kalmadı takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz beslenme uzmanı gibi oldum..birşey alırken önce kalorisine bakmak hastalık derecesinde takıntıya dönüştü..kilo almak kilo vermekten daha zor :KK43:(( bence sizi en iyi yaşayan biri anlar ...

10. 4 Ekim 2008
  11. yemyesil

yemyesil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar sencerderen arkadaşım..öncelikle hoşgeldin..

çok doğrı söylemişsin bizi en iyi yaşayan anlar...senin soruna gelince...çocuklara laf anlatmak hakikaten çook zordur.bilirim benim 5 .5 yaşındaki kardeşimde ben gibi zapzayıf...yemek yiyemiyor biz bademciklerinden kaynaklandığını düşünüyoruz.ama kendimden bilirim bende öyleydim.bende bademcik olmamasına rağmen.her götrüdüğümüz doktor kilosu çok kötü değil zamanla düzelir dedi.yada onun yapısıdır dedi...sonuç sıfır yani...ben sana bi şunu tavsiye edebilirim.dayım kzına ilkokul çağlarında aktardan bi karışım almıştı.ballı polenli.bende kendim ve kardeşim için alıcam alıcam bir türlü alamadım.dayımın kızı o karışımdan sonra kendini çok iyi toparladı.kişiden kişiye değişir belki durum ama denemediysen dene bi bence...

Allah hepimize kolaylık versin..

12. 5 Ekim 2008
  13. gelmesendeolur

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    hoşbulduk canım ,sizlerede allah kolaylıklar versin..bahsettiğin macunu denemişttim hatta onun çeşitleri var çocuklar için ve büyükler için olanı..fakat sonuç alamadım..dediğim gibi yeterli miktarlarda yeseydi kilo alırdı belki fakat verdiğim zaman yutmuyor ağzında tutuyor burnunu filan sıkıp yutturuyorum seninde tahmin edeceğin gibi bu şekilde beslemek hiç kolay olmuyor.dolayısıyla herşey yarım kalıyor, fazla zorlayıncada kusuyor..ayrıca gitmediğim doktor kalmadı..en son Türkiyede bu iş üzerine yani metabolizma iştah vs.konusunda profösöre gittim..fakat bir rahatsızlık bulamayınca psikolojik yada genetik diyorlar ya... o da aynen öyle yaptı. ödediğimiz paralarda cabası..benim anladğım kadarıyla iştahsızlığın yada kilo alamamanın tıpta çaresi yok..henüz bulunamadı..ancak genlerle filan oynamak lazım gibi görünüyor maalesef o da şimdilik imkansız :KK43:

14. 5 Ekim 2008
  15. gelmesendeolur

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    süt,içindeki yağ sayesinde bir yandan kilo aldırırken bir yandanda kandaki demiri azaltarak iştahsızlığa neden oluyor aşırı süt içmemenizi tavsiye ederim...sağlıklı kilo almanız dileğiyle..

16. 6 Ekim 2008
  17. yemyesil

yemyesil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hoşgeldin masiva'cım..sevindim adına tabiki 6 kilo belli olur heralde:KK70:

burcusal sende aramıza hoşgeldin...inşallah istediğimiz kiloya ulaşırız hep beraber...

Sütü bende geceleri içiyorum.gaz yapıp miğdeyi doldurmasın diye.ama çoktandır ihmal ettim.içmiyorum..sütün ve yoğurdun faydaları çok hele ben ve biz gibi bu yaşlarda kemik erimesini önlememiz için almamız gereken besinlerden bir kaçı.ihmal etmemk gerek..

18. 6 Ekim 2008
  19. yemyesil

yemyesil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aysun hoşgeldin topiğimize..senin durumun yine burdaki çok kişiden iyi..daha da zayıflar vardı.sende bendensin bende sinirli zmanlarımda ve kafamı taktığım zamanlarda yiyemiyorum.ama artık bu topiğin varlığı sayesinde hemen aklıma ben diilim tek bu sorunu yaşayan diyorum.ve kilo almam için sinirlenmemem gerektiğini biliyorum ...yinede çok üzüldüğüm olaylar zamanlar oluyo haberleri dahi izlemek etkiliyor beni..neyse kilo alınca yaşadığım mutluluğu hatırlayıp kendime destek oluyorum...

6 öğün 3 ara 3 ana öğün olmak üzere yemeye çalış...fındık badem ceviz bol kalorili gıdalardır.hemde fazla yer tutmaz miğdede...iştah yoksa sipraktin yada prakten şurup kullanıyoruz arada..aklın hep yemekte olsun nerde ne yemek istiyosan bol bol ye