kilo kaybı kilo alamama iştahsızlık

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve inaysa tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : inaysa
  1. inaysa

inaysa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba sevgili anneler benim oğlum yedi aylık oldu ama son bir kaç aydır çok iştahsız 4 ayda emmeyi bıraktı 6.ayakadar geceleri kendi emdi gündüz sütümü sağıpta verdim daha sonra tamamen bıaktı zaten artık sütümde kalmadı ek gıdarada başladık ama oğlum okadar iştahsızki zorla yediriyorum geçen ay hiç kilo almadı 15 gün izleyelim dedei dr bu 15 günde zorlada olsa yedirdim ama bırakı kilo almayı kilo vermiş yine çok hareketli bir bebek şimdi emeklemeyede başladı hiç durmuor korkuyorum iyice zayıfayacak diye dr 1ay daha izleyelim dedi ama ben anlamadım neden izliyor zaten izledik 15 gün yemiyor işte aranızda böyle bir sorun yaşayan varmı yada bana kilo alması için neler önerebilirsiniz iştah açıcı vitaminler varmı acaba onlardanmı alsam yan etkileri varmı onların ay ne yapıcağımı şaşırdım lütfen iştah aıcı vitamin kullanan varsa bir ilgi verebilirimi yemeyen çocuk nkadar zormuş Allah hepsine sağlık sıhhat ersin

2. 6 Ağustos 2009
  3. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    benim kızımda iştahsız yani yiyor ama zorla bikça kaşık bize doktor ikitane vitamin ilacı verdi
    iştahınıda açar dedi henüz belirgin bişey yok bence sen başka doktora götür canım iz izle çocuk büyicek emeklemeyede başladı diyorsun iyice yazıyfalamasın

4. 6 Ağustos 2009
  5. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya yyemeyem bbek zor olur canım eminimki yapıyosundur ama oyunlar oytnayarak yedimeye çalşısan sevdiği şelere bakarak bazı çoçuklar mesala tv izlerken yer benim çok var öel tandığım benimkide öel yiyo tamam tv de iyi bişey değil ama eminmki yememesinden iyidir.sonuçta zayıfaldığı anda bağışıklıkları çöküyo ve hastalıklara davetiye çıkaerıyolar.benmkide çok kilolu bi bebek değil aslında ama oyunla moyunla yediriyom napım.allah yardımcın olsun canım umarım dişten falandır geçer yakında

6. 6 Ağustos 2009
  7. inaysa

inaysa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bakalım yeni bir dr arıyorum tekrardan o ne idyecek

8. 6 Ağustos 2009
  9. inaysa

inaysa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ah be anım yeidirken leimizde oyuncaklarlamı denemedik karşısında babamız maymuna döndü halay bile çektik tv açtık reklamlar karşısında uğraştık mama sandalyesinin tyerini değiştirdik yok yok yok yemiyor zorla emzikle kandırıp ağzına ne kadar sokabilirsek ondada üç beş kaşıktan sonra kanmıyor napıcam bilmiyorum eşiminde benimde dengemiz bozuldu valla küçücük bebek kızamssında anlamıyor çünkü aç bıraktık yok gene lamıyor beslenme saatleri nereyse 4 5 saatte bir düşünsene koca insan acıkıyor bu kadar saatte ama yok yemiyor diş desen çıkmadı henüz ama görünrdede yok zaten

10. 6 Ağustos 2009
  11. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ALLAH yardımcı olsun işin zor iaşllah üstesinden gelirsiniz.peki aç kalıp yememesi garip.acaba allta yatan başka bi nedeen olmasın bi tahlil falan yaptırdınmı acaba.kaç kilo şuan oğlun

12. 6 Ağustos 2009
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bende kızımda aynı şeyi yaşıyorum ek gıdayı zaten tam almıyor mama ile götürüyoruz işi..
    sipraktin verebilirsin çocuğuna.ben internette kadir tuğcudan okumuştum bunu.
    birde nurse harveys de iştah açıyor hemde gazını çıkarıyor rahat

14. 14 Ağustos 2009
  15. aygxuxl65

aygxuxl65 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    var canım.7 aylık bebeğim de çok iştahsızdı ve hiç yemiyordu çok da cılızdı.dr.u supra -vit diye bir iştah ve vitamin şurubu verdi.maşallah şimdi iştahı düzeldi.dr.una danış bu ilacı bence.

16. 16 Ağustos 2009
  17. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim bebeğimde seninkinden beterdi 2 ay zor emdi 4.ayda da biberon mamasını bıraktı ek gıdayıda öylesine yedi yani ben kaç tane dr.gittim ne tür iştah açıcı ve çiko ytmezliği başka vitaminlerde kulllnadım fayda etmdi hala öylesi,ne kaç aylardır kilo almıyor hatta hep zayıfladı çok kötü oldu ama yapacak hiç bir şey kalmadı burada yazan arkadaşların ilaçlarındanda kullandım hiç fayda etmedi umarım senin bebişinin ki geç,cidir yoksa ben gibi kafayı yersin.....

18. 17 Ağustos 2009
  19. inaysa

inaysa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    karamsar canım bizde çinko başlattı dr ama pek faydası var gibi gelmedi bana kontrole gittiğimizde söledim iki üç ayda anca etkisi olur gibi bişiler söledi bir arkadaş sölemişti fantomalt diye mama varmış onu sordum bişi dmedi acaba alıp versemmi sen denedinmi