Kilo Konusunda 25 Yaş Dönümü

Konusu 'Sağlıklı Beslenme' forumundadır ve serenn tarafından 23 Ekim 2007 başlatılmıştır.

23 Ekim 2007
    Konu Sahibi : serenn
  1. serenn

serenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bir konuyu merak ediyorum, bir arkadaşım bana 25 yaşından sonra bayanların ya çok zayıfladıklarını ya da çok kilo aldıklarını söylemişti. Yani 25 yaş kilo açısından bir dönüm noktasıymış. Ben de 25 imden sonra kilo değişimim oldu mesela. Buna hiç dikkat ettiniz mi, bu konuda deneyimi olanlar var mı?

2. 23 Ekim 2007
  3. tatlisubaligi

tatlisubaligi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 25 yasındayım bu sene çok kilo aldım alakası varmı bilmiorum eskiden 58 kiloyu gecmezdim ama şimdi 62 kilo oldum :KK43:

4. 23 Ekim 2007
  5. chocolategirl

chocolategirl oooppss! Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    bildiğim ve okuduklarım kadarıyla,yaşla alakalı değildir kilo alımı veya kaybı.yaş ilerledikçe kilo kaybının daha zor olduğunu duymuştum ve aynı zamanda evliliğin de bazı kadınlara kilo aldırdığını ! söylemişti bir uzman.... sevgiler

6. 23 Ekim 2007
  7. serenn

serenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Evlenince aslında sorumluluklar ve hayatın yükü çok çok artıyo. Daha fazla enerji harcar hale geliyosunuz ister istemez. Ama insanlar tersine evlenince kilo alır. İlginç bir çelişki gerçekten.

8. 23 Ekim 2007
  9. dilekgu

dilekgu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğumlardan sonra alınan kilolar bir türlü verilemiyor.insanın üzerine yapışıp kalıyor.

10. 24 Ekim 2007
  11. chocolategirl

chocolategirl oooppss! Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    şimdi serenciğim,evlilikle birlikte fizyolojik ve biyolojik bir takım dengeler değişirmiş ya hani...(ben de doktor gibi konuştum:Roflol:) yahu nasıl anlatsam...en açık şunu diyebilirim ,cinsellik kadınlara yarıyormuş :eek: yani bazı kadınlara..bilemem doktora sormak lazım ama benim anam öyle diyiiii:Roflol::Roflol:

12. 25 Ekim 2007
  13. serenn

serenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Alla Alla, bazıları da formunu buna borçluymuş, öyle açıklama yapan yabancı ünlüler falan oluyodu ya. O bence biraz evlendikten sonra kendi salmanın bahanesi gibi geldi bana. Açıklaman için teşekkürler..