Kilo verdikten sonra nasıl görünüyorsunuz? Motivasyon için resimlerimizi paylaşalım

Konusu 'Diyet Başarı Öyküleri' forumundadır ve kawy tarafından 6 Ekim 2007 başlatılmıştır.

6 Ekim 2007
    Konu Sahibi : kawy
  1. kawy

kawy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2 ayda 15 kilo verdim. öyle özel bişi yapmadım kilo vermek için ama gerçekten çok az yedim sabah 1,2 tane tuzsuz peksimet peynir zeytin normal kahwaltılık şeyler yiyodum şekeri tamamen çıkardım hayatımdan ama bunu sölemeliyima.s kahwe aşığı insanım gözümü ilk açtığımda içtiğim şeydir onu bile şekersiz içiorum süt zaten normaldede kullanmazdım ama eğer kullanan warsa süttozu acayip kalorili die biliorum olabildiğince normal süt kullanırsanız faydalı olur onun haricindede akşamları annem ne yemek yaptıysa çok az emeksiz yiyodum domatez,yoğurt,salatalık,yeşillik,limon tarzı şeyleri sınırsız istediğim an tükettim ama akşam 7 den sonrada meywe bile yemedim walla..

pirinç lapasını hemen hemen herhafta 2 ün yaptım çok iyi werdiriyo kilo aklında olsunyerimseniben

1,2 ay böle dewam ettim sonra gitti zaten şimdi hala dewam ediorum ama tabi bukadar ayrıcalıklı yapmıorum doğrusunu söliyimnaniknanik

he tabi sporda önemli elinden gelebildiğince ewde spor yapmaya çalış canın istemezse hiçbişi yapamadın aç müziği zıpla oyna dur:dance: o bile işe yarıyo öenmli olan kanın hareketlensinn..

benim yaptıklarım walla bukadar sizde bunları öenri olarak kabul edebilirsin işe yarıyo yaniii umarım hepiniz en yakın zamanda istediğiniz kiloya ulaşırsınız şekerlerrr:1hug:

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Eylül 2008
    gunessel bunu beğendi.
  2. 7 Ekim 2007
  3. talin

talin Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    ben de resmimi koyayım dedim.ben 2 senede 40 kilo verdim:teytey:

bu önceki halim

[​IMG][/IMG][/IMG]

bu da şimdiki halim

[​IMG][/IMG]

sevgilera.s.

elavinya, gulummse ve albunea bunu beğendi.
  4. 11 Ekim 2007
  5. Puskuut

Puskuut de profundis Yönetici Editor

Beğenileri:
    831
    Ödül Puanları:
    113
    Sonunda ben de ekliyorum fotoğraflarımı.. 13 kiloluk fark aşağıda bilgilerinize sunulmuştur yerimseniben
    İlk foto: 79 kiloyum - Mayıs 2007
    İkinci Foto : 66 kiloyum - Eylül 2007 sırnaşık şey

[​IMG][​IMG]

Son düzenleme: 27 Ocak 2009
  6. 12 Ekim 2007
  7. ebrulimon

ebrulimon Guest

kızlar ya ben 21 kiloyu verirken kısa bi süre 6 öğün yaptım baktım olmuyo sonra az yedim falan ama 6 öğün yapmadım tatildi o zaman ayarlayamıyordum şimdi dershane var benim için 6 öğün daha kolay olacak neyse canım valla yaptığım özel birşey yoktu spor hariç sabah erkenden sporumu yapıyordum sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab ondan hariç ekmek falan yoktu herkesin bildiği şeyler ben bu siteyi zayıfladıktan sonra keşfettiğim için burdaki hiçbir tarifi uygulamadım keşke daha önce keşfetseydim diyorum neyse sağlık olsun bundan sonraki kilolar için yararlı bilgilar var kızlarrrr ya çikolatalarla aranız nasıl ya ben bugün zor tuttum kendimi bi ara yemicem dedim sonra yeniden yedim ama yarından itibaren diyet yaptığım için bitti çikolata merasimi siz tutttunn kendinizi bana benzemeyinnn :1no2::1no2:

8. 13 Ekim 2007
  9. Puskuut

Puskuut de profundis Yönetici Editor

Beğenileri:
    831
    Ödül Puanları:
    113
    Çikolata en büyük tutkularımdan biri-ydi ebrucum..
    Sağlıklı beslenmeye KK de okuduklarımla başladığım sırada elbette çikolata ilgili bir şeyler de okudum.. İlki ve en bomba tesirli olanı şuydu: "1 tane M&M yediğimizde aldığımız kaloriyi yakmak için bir futbol sahasının etrafını bir tur atmamız gerekiyormuş. Yuh dedim kendime.. Ne bir tanesi? Bir oturuşta en büyük boy olanlarından (gümrükte satılan kaç kiloluksa o) yarım paket yemişliğim var benim.. Her hafta en az 3-4 paket (100 er gr.lık) çikolata yerdim eskiden vs..
    Sonra yine bir üyemiz sayesinde marketteki çikolata paketlerinin arkasındaki kalori değerine bakmayı adet edindim. Alacakmış gibi pakete uzanıp kalorisini gördüm. Sonra her gün bisiklete bindiğimde, (20 dk / 25-28 Km hızla) 180-200 kaloriyi zor bela harcadığımı hatırlattım bünyeye.. Ve bir karar aldım. Tamam püsküüt çikolata serbest. Ama tek şartla. (şartlı tahliye misali)
    Yediğin çikolatanın içerdiği kalori için dakika hesaplayıp ilave bisiklete bineceksin. E bu zor geldi tabii.. Bir de bakmışım artık çikolatadan uzaklaşmışım..
    Ama çikolata yine de hayatımda.. Masum bir şekilde tabii yerimseniben
    Şöyle ki; hemen hemen her gün corn flakesle kahvalatı yapıyorum. Bunda da Nesfit çikolatalı tam tahıllı olanı kullanıyorum. O tat sakinleştiriyor beni.. Bir de aktardan pasta, kurabiye süslemelerinde kullanılan kapsül çukulatalardan aldım. Çok kriz gelince, ara öğünde yoğurt tüketirken içine atıyorum 1-2 fiske.. Yiyorum sakinliyorum.....yiyorum sakinliyorum.... yerimseniben

10. 13 Ekim 2007
  11. korkmaz

korkmaz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bu resimde 96 kiloyum yani en sisman halim

öncelikle karar vermek lazim eger kararli olursak kilo verme isi gerceklesiyor ben 3 sene 96 kilo ile devam ettim bilmiyorum ozamanlar nedense hic önemsemiyordum taaki bir güne kadar evde tarti yoktu bir gün tartiya ciktim 96 gösteriyor okadar üzüldümki ve sonrasi depresyon oldu okadar kötü idimki hic kiyafet felan giymiyordum sadece siyah bir etek günlerce giyiyordum bir gün tv doktor kilo genetik degil isteyen kilo verebilir ben hep diyordum ailem sisman bende veremem ama öyle olmadigini duyduktan sonra diyete basladim 82 kiloya ulastiktan sonra kkulübune rastladim bilgisayarda zayiflama sayfalari ararken yani en büyük yardimcim burasi oldu ve arti az ve sIk yiyerek 6 ögüne dikkat ediyorum spor ve bol su iciyorum yani anlayacagin insan önce isteyecek istemeden olmuyor birde caba gösterecek ben hep ilaclar aldim kilo verdim ama hepsini fazlasiyla aldim simdi hic ilac almiyorum karsiyim ben cok zararini gördüm kimsede kullanmasin kisacasi böyle insallah anlatabilmistirim hedefim 57 ama inaniyorum birgün mutlaka verecegime imkansiz bile olsa

cok istedim zayiflamayi ve dahada istiyorum sonra 3+3 yedim mutlaka 2 saat arayla birseyler yedim hamur isi ve tatli yok denecek kadar az yedim meyva agirlikli yiyorum ve yesil cay bu arada spor ve yürüyüste yapabildigim kadar yapiyorum

bu cikolatasiz yasayamayacagimi saniyordum ama yasaniyormus ben diyete baslamadan önce her sabah mutlaka bir tane yerdim ve arkadaslara da söylerdim sabah yemessem hasta oluyorum basim dönüyor diye herkes bana sekerin düsüyor yemen lazim diye kfama kazidilar psikolojik oldu bu zamanla yemedinmi basim agriyor ve midem bulaniyordu yaklasik 10 aydan beri yemedim denilecek kadar azalttim bazen kücücükte olsun yiyorum ama her hafta degil reglim yaklastiginda ve yediklerimede dikkat edip 10 ayda 20 kilo verdim imkansiz bir sey yok sadece beyninle alakali hedef belirlemek gerekiyor bence sende okadar cikolataya okadar yenilme cünkü biz nefsimizden güclüyüz ama hemen kendimizi birakiyoruz bu cok yanlis aslinda bir kacamak yaptinmi üzülmek yerine bir sonraki ögünle kendimizi cezalandirarak yani meyve yiyerek telafi edebiliriz inanki insan istemesin istedikten sonra yapmayacagi sey yoktur

Fargant bunu beğendi.
  12. 16 Ekim 2007
  13. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    MART 2007

NİSAN 2007

28/TEMMUZ 2007

VE 14,10,2007

14. 16 Ekim 2007
  15. nigref

nigref Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar bende resim koydum fakat 95 kiloluk resmim yok

bende 35 kilo verdim yukardaki resim 78 diğeri ise 70 kiloluk halim 60 kiloya düştüm fakat 60 kiloda çok zayıf görünüyorum kimse 60 olduğumu inanmıyor 50 kilosun diyorlar spor yaptığımdan olacak herhalde 95 kilodayken koymak isterdim ama yok

hiç bir ilaç kullanmadım zayıflama ilaçlarına karşıyım mutlaka spor yapın yoksa 95 kilodayken 60 kiloya 3 ayda biraz zor inerdim mutlaka yürüyüş yapın ben her gün sabah ve akşam yürüyordum

16. 16 Ekim 2007
  17. PembeDantel

PembeDantel Previously MasalKedisi Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    hayatım boyunca bu kilodaydım ben[geçen yıla kadar].. zayıftım yani kilo almaya çalışırdım hep:utangac:

hormon ilaçlarından sonra böyle oldum yaklaşık 1 yıl önce ilk defa...ilaçlarda kilo aldığıma değseydi bari:çok üzgünüm:

şuanda böyleyim:utangac: en az 6-7 kilo verdim... boyum uzun olduğu için kilolarım pek belli olmuyor ama göbek kısmında ve üst bacaklarda var..pantalonlarım olmuyor yani:çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Mayıs 2011
  18. 17 Ekim 2007
  19. fullya

fullya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok kere yolladım takım arkadaşlarıma resim mesajla ama burdanda yollıyım adetten:)
    hem umarım motive olur aynı yolda gidenlere :)

önceki halim 2006 kasım 60 kilo oldum neredeyse yüzüm gıdım çıktı belim falan baya kalınlaştı

şimdi ki halim 2007 ekim bir sene neredeyse

düzenli beslenmeye martta spora nisanda başladım. haziranda kilo vermeye başladım bu resimde haziranda çekilen bir resim şimdiki halimden çok fark yok çünkü aynı kilomu koruyorum hatta bu resimde 54 falanım şimdi 53lerdeyim.

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ocak 2010