Kilo verme işini anlamış değilim?

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve tulipbs tarafından 20 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : tulipbs
  1. tulipbs

tulipbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaklaşık 20 gündür yerimde sayıyorum ve artık sinir olmaya başlamıştım
    ben düzenli beslenerek az ve sık + egzersizle kilo vermeye çalışıyorum
    dün de tartı kımıldamayınca kilolarımı protesto ettim normalde yediklerime ek olarak 2,5 poaça 1 çikolatalı gofret 1 muz yarım dilim yağda kızarmış ekmek ve sayısını saymadığım sarmalar üstelik sabah sporunu yaptım fakat akşam sporumu da yapmadım
    bu sabah korka korka tartıya çıktım sonuç ise şaşırtıcıydı 300 gram eksilme olmuş protestom işe yaramış! dediğim gibi ben bu kilo alma verme işini anlamış değilim
    ama bugün yine eski sisteme devam etmeye başladım sonra tüm emeklerim boşa gitsin istemem
    herkese sağlıklı zayıflamalar

2. 20 Mayıs 2007
  3. cilgin maths

cilgin maths Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar o dikkat edipte kilo alan ama aman yeter be ne dikkat etcem adam gibi ye dediğimde kilo verenlerden biride benim ne yazıkki, ama geçen doktora gittim kollestrol yüksek çıktı direk beni diyetisyene yönlendirdi bende başladım çarşamba dan beri sonucu merak ediyorum ama bu sefer iş ciddi yaz geliyo ve ben mayo giymek istemiyorum kesinlikle bikini giymek istiyorum ve eski vücudumu geri istiyorum kızlar bırakmayın arada bi kaçamak ok de sakın bırakmyın özelliklede tulipbs sakkkkkkkkınnnn

4. 20 Mayıs 2007
  5. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cevap veriyorum : a) Metabolizma hızı

6. 20 Mayıs 2007
  7. Guide

Guide Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    aynısı bana da olmuştu bende 1 peynirli pide yiyince kilo vermiştim bu kiloların anladığı dil bu sanırsam:)))

8. 28 Mayıs 2007
  9. Ferza

Ferza Mevsimlerden Firar! Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Vallaaaa bugün ben de protesto ettim kiloları... Bakalım yarın sonuçlar neyi gösterecek..... Çatlayıncaya kadar yedim, hem de en kalorili şeylerden..... Oh afiyet olsun.... Eğer kilo verirsem çok gülerim valla....:Roflol::Roflol:

10. 28 Mayıs 2007
  11. fullya

fullya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tulipbscim demek bugüne kadar yediklerin yanlış tercihlermiş sarmalar metabolizmanı hızlandırmış belkide sayıyı arttırsan b 500 gr daha vericen :p
    işin şakası vermenin bir sebebide psikolojik olabilir. kilo vericem diye kendi kendini baskı altına alman bi yerde kitliyor seni ve veremiyorsun sabitleniyor. ama rahatladıkça kilolar önce gram sonra kg cinsinden gitmeye başlıyor. benim 2 ay duraklama dönemi olmuştu neyse şimdi hareketlendi

12. 28 Mayıs 2007
  13. PeriLi_Su

PeriLi_Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    banada aynısı oldu yiyordum ama veriyordum

yiyerek

4,5 kilo verdim
    sonra 1 kilosunu geri aldımm

fakat şimdi bende gr gr veriyorum.

inşl. bu hafta 1,5 kilodan az vermemeyi hedefliyorum.

inşl. olacak

zayıf zayıf günler bizimle olsun =P

14. 28 Mayıs 2007
  15. EU1

EU1 Guest

akşam 3-4 dilim tam tahıl ekmeği yedim sabah bi baktım 200 g gitmiş :teytey::sm_cool:şaştım kaldımfisfisfis

16. 29 Mayıs 2007
  17. chocolategirl

chocolategirl oooppss! Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    kesinlikle katılıyorum....yemeyince metabolizma hızı düşüyor,yiyince hızlanıyor...size bunlar olmuş...arada hızlandırmakta fayda var,arada gaz verin arkadaşlar...ama abartmayın,toslamayın sonra:Roflol:

18. 29 Mayıs 2007
  19. oskeeee26

oskeeee26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten metabolizma ne yapsın bizler ya abartıyoruz deli gibi yiyoruz yada ağzımıza hiç bişey sürmüyoruz metabolizmayıda salak ediyoruz yani:Roflol:
    oruç tutar gibi yapılan diyetlerle verilen kilolar daha sonra kıtlıkta kalmış gibi yemeğe başlayınca 1 ayda aynen alınıyo arasını tutturmak lazım az ama sık yiyip bunu ömür boyu yapmak a.s(ama arada kaçamak olabilir tabiyerimseniben )