kilo verme serüvenim başlıyor..

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve edaca tarafından 24 Ekim 2010 başlatılmıştır.

24 Ekim 2010
    Konu Sahibi : edaca
  1. edaca

edaca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba herkese bende 67 kilodan 58 kiloya düşmüştüm ama son bir kaç haftadır çok düzensiz beslendim 63 kilo oldum okadar mutsuzumki inanılmaz rahatsızlık duyuyorum boyum 169 cm olduğundan kaldırıyorum ama artık kendime dur deme zamanı geldisanırım şu saatten itibaren sağlıklı beslenmeye başlıyorum un ve şekeri çıkarıyorum hayatımdan günde en fazla 1 tatlı kaşığı zeytinyağı kullanacağım burda hepinizin önünde söz veriyorum yarın sabah tartılacam ve bir hafta içinde neler yaptığımı bir bir yazacağım ve bir hafta sonra sonucu sizlerle paylaşacağım benimle aynı sorunu yaşayan varsa yazsın lütfen birbirimizden güç aldığımızda daha kolay başaracağımızı düşünüyorum(hedef 57 kilo)

2. 24 Ekim 2010
  3. ebru5454

ebru5454 Zıpırcan =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tebrikler cnm ! 67 den 58 e düşebiliyorsan , 63 den 57 ye hayli hayli düşersin!kaydirigubbakcemile5

4. 24 Ekim 2010
  5. edaca

edaca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim ebrucum inşallah başaracağım yine çok bi fazlalığım yok ama zor kilo veren bir insan olduğum için 5 kilo vermek benim için büyük bir başarı sayılacak..
    Şimdiye kadar sadece 1 bardak süt içtim çünkü hiç iştahım yok nedense son zamanlarda okadar çok yemeğe başlamıştımki hala onun verdiği tokluk ve şişkinlik var vucudumda şimdi 1 kupa yeşilçay içiyorum akşam yemeği olarakta bir porsiyon ıspanak yemeği ve tarhana çorbası içeceğim ve yatana kadar hiç birşey yemeyeceğim yarında sporu hayatıma sokacağım her sabah ve akşam ballı sirkeli koktey hazırlayacağım kendime hadi kolay gele..:dance:

6. 24 Ekim 2010
  7. uruz

uruz ∞ No more excuses, just action ∞ Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    103
    1.69 boy için 63 kilo hiç de kötü değil, hatta tam kıvamındasın kaydirigubbakcemile3 Neden bu kadar dert yapıyorsun ki? 38 beden de iyi, illa ki 36 beden olmak gerekmez :) Hırpalama kendini :1hug:

8. 24 Ekim 2010
  9. aygun2008

aygun2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    valla bencede.bayanssulusmile

10. 25 Ekim 2010
  11. munise19

munise19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sorma birde bizim gibi 15 kilo fazlası olsa ne yapacaktı.38 bedeni beğenmiyormusun canım o zaman biz ölelim yaaa. 42 ye bir düşsek diye göbeğimiz çatlıyo mekik çekmekten...

12. 25 Ekim 2010
  13. edaca

edaca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım ben zaten çok fazlalığım olduğunu iddia etmiyorumki neden beni burda yargılamaya çalışıyorsunuz anlamadım sağlıklı beslenmeye çalışmayı kendini hırpalamak oluyorak görüyorsanız burdaki herkes hırpalıyor ozaman kendini ben sadece sağlıklıbeslenmeye çalışıyorum okadar şimdiye kadar hiç 36 beden olmadım olmayada niyetim yok zaten 38 beden pantolonlarıma sığıyım yeter eğer sizde 5 kilo fazlalığınızı sorun sayıp eritmeye çalışsaydınız şimdi 15 kilo fazlalığınız olmazdı kusura bakmayın..
    eleştiriye herzaman açık bir insanım ama elestirininde bi mantığı olmalı buraya 2-3 kilo fazlalığı olanlar da yazıyor 20 kilo fazlalığı olanlarda..bırakında insanlar hangi kiloda iyi hissediyorsa o kiloda olsun..
    insanların önüne taş koymayın lütfen 1 ay boyunca neler yaptığımı paylaşmak istiyordum ama malesef bütün hevesimi kırdılar artık yazmayı düşünmüyorum..

14. 25 Ekim 2010
  15. sevgilim_benim

sevgilim_benim SeNi_çoK_OZLeDiM_AsKeRiM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inş istediğin kiloya en yakın zamanda ulaşırsın tatlımolumunekankayizsmile

16. 25 Ekim 2010
  17. Michelle

Michelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Okurken kendimi görür gibi oldum :) Benim de boyum 1.69 cm, yılardır 67 kilo civarındaydım arada veriyodum alıyodum vs ama memnun değildim kilomdan, en son 70'e yaklaşınca dur bakalım dedim. Şuan 63.5 kiloyum ve benim de hedefim 57-58 kilo:)

18. 27 Ekim 2010
  19. edaca

edaca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım şu sıralar iştahım hiç yok zaten buda kendimi kontrol edebilmemi kolaylaştırıyor inşallah hedeflediğim kiloya ulaşacağım sevgiler..olumunekankayizsmile