Kilo vermem durdu??Sizce yanlış nerde

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve utmeras tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

30 Nisan 2009
    Konu Sahibi : utmeras
  1. utmeras

utmeras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 2 haftadır gram kilo vermedim size yaptığım diyeti yazayım sizde bana bunu yapma deyin olurmu?
    çalıştığım için...
    sabah kepek ekmeğe sandw.içine lıgt beyaz peynir domates salatalık
    öğlen çorba salata
    arada 1-2 tane diyet bisk.yada galeta yada sabahki sandw.den kaldıysa onu
    akşamda ya çorba ya makarna haşlıyorum küçük tabağa lıgt yoğurt
    hafta sonlarıda öğle yada akşam yemeğime ızgara ekliyorum
    günde 2,5-3 litre su içiyorum
    ama
    15 gündür 1 gr bile eksilmedi daha önce yine eksilme oluyordu iyi gidiyorum diye düşünüyordum ama olmuyooo iştesenağlama

2. 30 Nisan 2009
  3. celebrian

celebrian o biiir ADANALI... Üye

Beğenildi:
    1.385
    Ödül Puanları:
    163
    canım sürekli aynı şeyleri yersen metabolizman alışır ve gram oynamaz bir hafta değişiklik yap derim naçizane fikrim

4. 30 Nisan 2009
  5. utmeras

utmeras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilgin için çok teşekkürler
    nasıl değişiklik yapabilirim mesela?ne yersem kilo aldıracakmış gibi geliyor artık birde ben doğum yapalı 8 ay oluyor ve yeni başladım diyete önceden çok hızlı kilo verirdim şimdi malesef

6. 30 Nisan 2009
  7. turamm

turamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende diyetteyi ilk hafta 2 kilo verdim ama diger haftalar 1 kilo olarak veriyorum ve ayın 13 de başladım diyet listesine uydugum zaman yasaklar hep tatlı oldugu için daha çok yemek istiyorum onun için kendim uyguluyorum sabahları 2 dilim kepek ekmegi ye mesela yogurt domates salatalık yeşillik peynir zeytin yiyorum öglen akşamdan sebze yemegim varsa az ondan salata yapıyorum kocaman limonlu yag 1 tatlı kaşıgı koyuyorum onu yiyorum akşamda çorbada ne varsa onu içiyorum yine sebze yemegi ne pişirirsem salatam yogurdum yine var yemeklerimi hep tatlı kaşıgı zeytinyagı koyuyorum aralarda acıkırsam diyet bisküvü ve meyve yiyorum makarna pilav kuru bakliyat yemedim şuana kadarda biraz daha kilo vereyim o zaman az yerim ama hiç ayırt etmiyorum yemek yerken gezmeye gittigim zaman tabagımdaki pastalardan az yiyorum kek varsa yarısını yiyorum bide patates yemiyorum bide böyle dene istersen

8. 30 Nisan 2009
  9. turamm

turamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kaç gündür rejim yapıyorsun da veremedin benim eşimde rejim yaptı 10 kiloya yakın verdi aynı yememize ragmen onun kilo vermeside durdu

10. 30 Nisan 2009
  11. hot chocolate

hot chocolate kuzucuk Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    akşamları karbonhidrat alma,makarnayı öğlen yiyebilirsin,sebze yemeklerine ağırlık ver
    aralarda da light bisküvi yerine çantana elma(ya da başka meyva) koy ye..

12. 30 Nisan 2009
  13. utmeras

utmeras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu diyetle nerdeyse 1 ay olacak bu 1 ayın ilk 2 haftasında bu diyetle 3 kg verdim 2 haftadırda hiç giden bişey yok :sm_confused:

14. 30 Nisan 2009
  15. utmeras

utmeras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında haklısın bu akşam haşlanmış makarna olayı bana çok kolay gelmişti yapıp buzdolabına koydum akşamları eve gelince 2 kaşık tabağa üstüne yoğurt kolay geliyordu ama bırakıcam ve dediğini deneyeceğim teşekkürler

16. 30 Nisan 2009
  17. utmeras

utmeras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben eğer 1 pasta tabağı elimde olursa az yiyip bırakacağımı hiç sanmıyorum en iyisi elime hiç almamak:eek:
    ama önerilerin için çok teşekkürler

18. 30 Nisan 2009
  19. turamm

turamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende dogum yapalı 15 ay oldu emzirirken daha iyi kilo veriliyor emziriyorsan buda sana dezavantaj bide benim sezeryan tabi göbegim öylece duruyor ben bide regl olmuyorum oda bende şişlik yapıyor olsam belki biraz da öyle vermiş olurum herkes regl oldugu zaman 1 2 kilo fazla çıkar ya