kilo vermem durdu yardım ediiiiiiiiiinnn::(:(

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve rapustat tarafından 25 Şubat 2010 başlatılmıştır.

25 Şubat 2010
    Konu Sahibi : rapustat
  1. rapustat

rapustat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tam 5 aydır denemediğim yöntem kalmadı.en son sirkeli ballı suyu içtim 1gr bile oynamadı..normal bi insanın yarısı kadar yemek yiyorum ama genede gitmiooo.delikafadulden:kızgın:intihar etmeye karar verdiğimdede burdan yazııcaam:gitme::1no2:

2. 25 Şubat 2010
  3. aeben

aeben Her daim üye :)) Pro Üye

Beğenildi:
    29.070
    Ödül Puanları:
    463
    denemedigim derken :uhm: diyet konusunda yan ürünler sadece yardımcıdır . önemli olan beslenmeniz ve spor yapmanızdır ....
    az miktarda yiyebilirsiniz ama ne yediginizde bi okadar önemlidir.....
    nasıl beslendiginiz ve kaç kilo oldugunuz vede ne zamandan beri diyet yaptıgınız hakkında bilgi verirseniz tavsiyelerimiz olur belki.a.s.

4. 25 Şubat 2010
  5. rapustat

rapustat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben yiyen kilolulardan değilim..doru dürüst yemek yemem..ve 5aydır uğraşıorum veremediim:KK43::KK43:70kg bu arada:KK43:1.5yıl önce 60 kd dı ve idealiydii:mafoldumben

6. 25 Şubat 2010
  7. aeben

aeben Her daim üye :)) Pro Üye

Beğenildi:
    29.070
    Ödül Puanları:
    463
    70 kilosuz tamam 1.5 yıl evvelde 60 dınız .oda tamam . azda yediginizi söylediniz buda tamam az yemekle kilo verileceginimi düşünüyorsunuz .:uhm:...yani kilolu olanlarır çok yiyor diye bişi yokki zaten .
    benim sormak istedigim şuydu nasıl besleniyorsunuz az yada çok olması deyil ..ne yediginizi nasıl bir beslenme uyguladıgını sormuştum .
    ... 5 aydır az yemekten dışında ne yaptınız .:uhm: az yiyince zaten bünye buna alıır haliyle orda kalır .....beslenmeniz konusunda ayrıntı sormuştum size yardım etmek için ama ben sizden çok yazıyorum ..eyvahedigeldismile

8. 25 Şubat 2010
  9. sHiRiNeee

sHiRiNeee Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maalesef az yedikce.. vücüt buna ali$iyor ve ona göre az yakiyor.. yani bilmiyorum spor yapiyormusunuz
    haftada 3ila5 gün arasi bir saatlik yürüyüs yapsaniz misalen.. yine fark eder..

10. 25 Şubat 2010
  11. Dulcinea

Dulcinea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Spor yapmalısınız ve sık sık yemelisiniz. Metabolizma hızlandırmakla ilgili araştırma yapmanızı tavsiye ederim. Bunun yanında hormonlar ya da tiroit le ilgili bi problem de olabilir.

12. 25 Şubat 2010
  13. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    canım kilo verdind mi drudu ne oldu kaç kilo verdin ben mesela 21 kilo verdim ama 2 aydır veremiyorum

14. 26 Şubat 2010
  15. guz_1

guz_1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    853
    Ödül Puanları:
    113
    nekadar yedıgınız yanında ne kadar harcadıgınızda onemlı azyemek hıc bır zaman kilo verme yontemı olmamıstır. az yıyerek kısa sureler ıcınde kılo verebılır bırakıncada daha hızlı ve fazla olarak o kıloları gerı alırsınız zaten . ben dıyetısyenle 10 kılo verdıgım donemde suan yedıgımden cok yıyordum . ama yedıgım seyler farklıydı. sımdı kılo veremıyorum o donem her hafta 1 1,5 kılo verıyordum saglıklı beslenınce zaten vucut kıloyu atıyo. sadece cok duzenlı bır yasam gerektırıyor. eger duzenlı yasarım dıyorsanız burda oldugunuz bı saatte denk gelrsek bır kac sey sorup bırkac tıyo verebılırım

16. 26 Şubat 2010
  17. rapustat

rapustat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yoğun çalıştığım için spor yapmaya vaktim yok..yemek yeme düzenim ise sabah bilidiğimiz zetin peynir salatalık şeklinde..öğlen yemekleri tost gibi bazen çorba şeklinde geçiştiriorum..akşamlarıda sebze yemekleri tercih ediorum..bi süre önce verdiğim kiloları geeri almak benim canımı sıkaan.:KK43::1no2:

18. 26 Şubat 2010
  19. BinbirRenk

BinbirRenk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    153
    Bence de az yediğinizden metabolizma yavaşlamış olabilir. Ara öğünler yapmalısın. menü yazdığın gibiyse hiç protein yok gibi. Çeşitlendirmelisin ve her besin grubundan yararlanmalısın.
    Bir diyetisyenden yardım alabilirsin.
    Mutlaka yarım saat bile olsa spora zaman ayırmalısın.
    En önemlisi karamsarlığa kapılmamalısın.a.s