Kilolar kilolar kilolar

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ccalikusu tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

25 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ccalikusu
  1. ccalikusu

ccalikusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya kızlar ya ne yapcam bilmiyorum doğum yapalı 3,5 ay oldu hala emziriyorum fakat 8-10 kilo fazlam var ve nasıl vereceğimi bilmiyorum :1no2: aslında ben bu kiloları emzirmeye başlayınca aldım ilk birinci ayda aldım şimdi ne iniyorum ne çıkıyorum ne yapcam bilmiyorum:bbo: çok takıyorum elimde değil eski kıyaetlerim olmuyor... yenilerinide zayıflarım diye inatla almıyorum..sanırım ramazandan sonra diyetisyene gideceğim bide koşu bandı alacağım ya ne olcak ya fikir verin bişeyler söyleyin hani emziren anneler kilo verirdi benim çok çükür sütüm bol oğluma yarıyorda ama kilolardan yana tık yok kendimi böye çok çirkin ve bakımsız ve yaşlı buluyorum ne yapayım takıyorum işte :roflol::roflol::roflol:

2. 25 Eylül 2008
  3. Floret

Floret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    al benden de o kadar canım...benim de 10 kilo fazlam var malesef...gebeyken tatlıyı ağzına koymayan ben doğumdan sonra hergün tatlı krizine girmeye başladım...yemezsem sinirlerim bozuluyor diyebilirim...walla nolcak bilemiyorum...gidişat pek iyi değil gibi...

4. 25 Eylül 2008
  5. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    arkadasım moralını bozmak ıstemem ama ben 6 ay once dogum yaptım hala 9kılo fazlam var ve ben aylardır veremıyorum bu kıloları.emzırmıyorum ama her emzırende kılo vermıyor acıkcası.benımde ustume olmuyor hıcbır kıyafetım sınırımden yenı kıyafette almıyorum.6aydır forma gıbı aynı seylerı gıyıyorum.kendıme guven ucup gıttı

6. 25 Eylül 2008
  7. Zeos

Zeos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bende dogum yapali 3 hafta oldu.dogumu cok şükür 12-13 kğ ile kapattim ama 3 haftada 1 kğ aldim bende tatli krizine giriyorum gece bebegimi emzirmek için kalkiyorum bi kasae recel bitiyo.sabah kalkiyorum ayni öğle uykusuna yatiyorum kalkiyorum kaset ayni durum bu duruma nasil dur diyecegim bilmiyorum.6-7 kğ fazlam var nasil gidecek bu kğlar

8. 25 Eylül 2008
  9. antika

antika ilk meleğim benim. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    aynen katılıyorum.ben de emzirme döneminde çok kilo aldım.ancak veremiyorum.bence bünye ile alakası var.konuyu açan arkadaşım dur bakalım daha erken kilolar hakkında konuşmak için,bi altı ay geçsin ek besine geçin o zaman!şu aşamada bebeğin daha önemli bence.diyete falan da girme altı aydan önce,atlatırsın merak etme:nazar:.

10. 25 Eylül 2008
  11. ccalikusu

ccalikusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vallahi bende aynı oldum yahu gebeyken hiç ağzıma tatlı sürmezdim öncesindede aram pek iyi değildi ama şimdi tatlısız günüm geçmiyor

12. 25 Eylül 2008
  13. fish

fish Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    acele etmeyın kızlar kılolar ın nasıl gıttıgını anlamıycaksınız bıle benım bebegım 8. ayını bıtırmek uzere benım 2 kılo fazlam var hala 20kılo almıstım hamıleyken

14. 25 Eylül 2008
  15. liva1017

liva1017 Guest

2aylık bebeğim var emziriyorum 22kilo aldım hamilelikte 10 kilo fazlam var önceden 42 bedendim dün kumaş pantolon aldım 46 beden olmuşum çok utandım kendimden nasıl gitçek bu kilolar bilmiyorum hele basenler ne olacak

16. 25 Eylül 2008
  17. liva1017

liva1017 Guest

kızım kucağa çok alıştı hiç bir iş yapamıyorum uyanık olduğunda hep kucakta napıcağımı bilmiyorum var mı önerileriniz henüz 2 aylık normal mi sizce

18. 25 Eylül 2008
  19. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    normal canım normal.benım oglum 6 aylık uyanıkken hep kucakta uyurkende hep ayakta.ben hıc ıs yapamıyorum