Kilolarımdan kurtulmama yardımcı olur musunuz?

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve nil35 tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : nil35
  1. nil35

nil35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar boyum 1,75 kilom 87 oldu ve yogunluk ne yazıkki bölgesel yağlanma nasıl zayıflarım bu ana kadar hep diyet yaparım dedim hep başlayıp bıraktım birde boyun bvar göstermiyor dedikjlerinde hoşuma gitti.2000 yılına kadarda 50 kilo civarıydım hep kilo almak istiyordum ama bu kadar degil.yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. 1 Haziran 2009
  3. EU2

EU2 Guest

Vala arkadasım bende bolgesel zayıflamaya calısıyorum Şımdı bısmıllah deıp platese baslıcam cok yararını gorenler var bunuda denemek lazım ama denerkende ınanmak ben acaıp ınandım bakalım hayırlısı bı baslayayımda :)

4. 10 Haziran 2009
  5. zeysb

zeysb Umutlu :) Üye

Beğenildi:
    307
    Ödül Puanları:
    113
    kilon epey çok...devlet hastanelerinde bile diyetisyen var..nerden baksan en az 27 kilo vermen lazım...uzmanlar"5-10 kilodan fazlasını vermek için lütfen bizlere danışın yanlış şeyler yapmayın"diyorlar...ama illa ben kendimde diet yaparım kendime güveniyorum sağlıklı beslenirim diyebiliyorsan...:en kısa zamanda başla...az az sık ye bol su iç..ve hayatına sporu kat...sporsuz o kilolar gitmez...55_60 arası bir kiloda olman(boyuna göre konuşuyorum,yaşını vs bilmiyorum)lazımken epey fazlan var...görünüşü bırak sağlığın için vermelisin.ama önce mutlaka bir kan tahlili yaptır..tiroid,hormonlar kilo alıp vermede çok etlililer...diyabette kilo aldırabilir..umarım sadece iştahtan almışsındır bu kiloları ve kolayca uzun bir süreye yayarak yavaş yavaş sağlıklı bir şekilde verir ve mutlu olursuna.s.

6. 13 Haziran 2009
  7. gizemli1

gizemli1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde boyum 1.74 kilom 62 idi 75 oldu. hamilelik sonrası tabi. bende platese başlamak istiyorum ama ne alacağımı bilemiyorum. top boyu felan... ya kızlar ebru şallı'nın plates cd sini alsam olur mu? onda herşey varmı? yani tv de yaptıkları? 13 kilo fazlam var az değil yani.

8. 14 Haziran 2009
  9. zeysb

zeysb Umutlu :) Üye

Beğenildi:
    307
    Ödül Puanları:
    113
    canım pilates sadece sıkılaştırır..senin yürüyüş,koşu,aerobik gibi cardio yapman lazım...ama ebrunun cd sinide alabilirsin..gayet güzel..platesle ilgili tüm sorularına cevap olucak bir siteyi özelinden atıcam öptüm

Son düzenleme: 21 Haziran 2009
  10. 21 Haziran 2009
  11. nil35

nil35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar tuzu kestim hayatımdan ve bol su içiyorum.2kilo vermişim diger yediklerim aynı ekmegide kestim ama 2dilim ögünlerimde tuzsuz yemek çok zor çok az yemege atıyorum şekeride azalttım.inşallah böyle devam ederse kilo vermeye devam.

12. 21 Haziran 2009
  13. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım sana plates şuan için olmaz zaten uzmanlar kilo vermek için asla plates yapmayın diyor...yediğinin yarısını yersen ve spor yaparsan rahatlıkla kilolarını verebilirsin ..
    bende kilo vermeye çalışıyorum..66 kiloyum ve 50 kg olmam lazım..
    9 takım cuma yarışına katıldım..en azından destek alıyorum ..
    ve ne yediysen yazıyorum günlük oraya ..çok büyük destekle inşllah vericem kilolarımı..
    sen katıl takımlara ..

14. 21 Haziran 2009
  15. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    ekmeği tümden çıkarma canım karbonhidrat alamazsan kastan kaybediyormuşsun.