Kilolarımız ne durumda :(((((

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve gulizgul tarafından 10 Şubat 2009 başlatılmıştır.

10 Şubat 2009
    Konu Sahibi : gulizgul
  1. gulizgul

gulizgul gulizgul.blogspot.com Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    hamile kaldığım kilo- 60
    toplam aldığım-14
    doğumdaki kilo-74
    doğum sonrası-69
    verlen kilo-2
    şimdiki kilo-67
    hedef-60
    kalan-7
    Ama son günlerde hiç veremiyom.biraz diyet yapamıyorum sütüm kesilir diye ama hiç de veremiyom.kızlar sizler ne durumdasınız ...neler yapıyorsunuz.özellikleri ne yapacaz bu kalan göbişleriiii:CüvCüv::CüvCüv:

2. 10 Şubat 2009
  3. menekxsxe 44

menekxsxe 44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    53 kiloyla hamile kaldım.73 kiloyla doğuma girdim.şimdi 55 kiloyum.sezeryan olduğum için göbeğim kocaman duruyo.

4. 10 Şubat 2009
  5. diloks

diloks ben oğlumla doğdum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eski kiloma 5 kaldı benim.14 kilo gitti toplamda..

6. 10 Şubat 2009
  7. diloks

diloks ben oğlumla doğdum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    menekşecim ikizler seni çok yormuş anlaşılan:))maşallah

ben şimdiye kadar hiç birşey yapmadım.aksine deli gibi yedim.ama son zamalarda oğlum çok yoruyor beni.sanırım bir iki daha gider..

8. 10 Şubat 2009
  9. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Vala ben berbat durumdayım. Kilomu yazmaya utanıyorum ama şunu söyleyebilirim, hiçmi hiç veremedim.
    Eşim bebek 20 günlükken yurtdışına gitti (doğumda gelmişti zaten) tek başımayım.
    stresten sanırım hep tatlı istiyor canım. Yemeyince, kendimi tutunca sütüm ciddi derecede azalıyor. Hiç uyku yok desem yeridir. oğlum uyanmasa bile ben yarım yada 1 saatte bir uyanıyorum.
    Gündüz yemeden duruyorum, gece zıvanadan çıkıyorum.
    Ben çikolatacıyım, dükkana gidince dolduruyoruz 8 yaşındaki kızımla.
    Gece kalkıp kalkıp yiyorum. 2 gün sonra kızım soruyor anne nerde çikolata şekerler diye. Ben de dükkanda unutmuşum kızım diyorum.
    Çok çok moralim bozuk.
    Kimse yok yanımda. Biraz yüzmek yada fitness yapmak istiyorum, sitede var, uzak bir yere bile gitmek zorunda değilim 45 dk. 1 saatim olsa yeter. ama ne mümküm, 8 yaşındaki kızıma bırakamam ya. bırak sporu banyo yapmak için bile birinin gelmesini bekliyorum, bir arkadaşım, annem yada görümcem gelince banyo yapabiliyorum.:çok üzgünüm:
    Ha bu arada nerde olursam olayım, nutella kavanozuda yanımdan eksik olmuyor.

çok mutsuzum çoooooook...

10. 10 Şubat 2009
  11. Mrs.Dincer

Mrs.Dincer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    52 ile hamile kaldım
    60 ile doğum yaptım
    55' e düştüm doğum sonrası
    50 kg şuan burda kalmak için dikkat ediyorum

12. 10 Şubat 2009
  13. Mrs.Dincer

Mrs.Dincer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    öle deme seryacım ya senağlama maşallah sağlıklı sıhatli 2 tane evladın var bi süreç geçiriyoz hepimiz geçecek düzelecek herşey. 2 çocuk gerçekten zor biliyorum anlıyorum seni ama çocukların için dik dur sende verirsin kilo ne yani şimdi hepimiz sütümüz için yiyiyoruz öle düşün ve üzülme.
    eşin neden yurtdışında ne zaman dönecek;?

14. 10 Şubat 2009
  15. txuxlay yxuxksel

txuxlay yxuxksel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    67 kilo ile hamile kaldım, 80 kilo ile doğuma girdim, doğumdan 1 hafat sonra 64 kiloydum...kemiklerim sayılıyodu bebeğimi tutamayacak kadar güçsüzdüm, vitaminle yemekler 70 oldum ve göbeğim var , göbek için ne yapmam gerek kızlar...

16. 11 Şubat 2009
  17. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hamile kaldığımda 70 kiloydum
    doğuma girdiğimde 88 kilo
    doğumdan bir hafta sonra 78 kilo
    şu anda 76 kiloyum
    hedefim 65 kilo..
    Allahtan boyum uzunda kurtarıyorum yoksa kocam bile benden zayıf valla cokacimcoook

18. 11 Şubat 2009
  19. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    serayyyyy canım böyle yapma üzme kendini , iki tane yavrun var , insanlar neler yapıyorlar çocuk sahibi olabilmek için , çok şanslı bir kadınsın sen , tabi sen de biliyorsun çocuklarının değerini ama toparla kendini , hayata güzel bak :)))
    bak ben hamilelikte çok saldım kendimi , 18 kilo aldım ama doğurur doğurmaz kilo vermek için içimde inanılmaz bir istek vardı nedeniyse oğlum büyüdüğünde bebeklik fotoğraflarına baktığında annesini güzel görsün diye kaydirigubbakcemile3 sen de neşeli olmaya çalış , nutella kavanozunu at çöpe hemen , hem 8 yaşında kızın varmış onun için de hiç sağlıklı diil küçük yaşta bu kadar çikolata-şeker yemesi , bol bol meyva yiyin , çocuklarını al gezmeye git , sitede oturuyomuşsun at bebişini arabasına yürüyüşe çık..
    benim oğluş 3 aylık olucak nerdeyse bu süreçte öğrendiğim tek şey pozitif bakmam gerektiği yoksa insan çok kolay depresyona girebiliyor , kendini salabiliyor.. lütfen topla kendini ... öpüyoruz seni kocaman