kilolu hamile kalan varmı....

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve bennnn tarafından 19 Aralık 2009 başlatılmıştır.

19 Aralık 2009
    Konu Sahibi : bennnn
  1. bennnn

bennnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar ben çok kiloluyum 2. kez anne olmak istiyorum..ben ne yapcam bana yardım edin..kilolarımıda veremiyorum..bekleyemiyorumda kafam çok karışık

2. 19 Aralık 2009
  3. memuzin

memuzin senağabnağabuineğikimsağa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım aynı dertten muzdaribim bende kızım birkaçgün sonra 4 yaşını bitirecek bende 2.çocuğu istiyorum artık ama 76 kiloyum hamile kalırsam eğer en kötü ihtimalle 90 lara dayanırım hem o kiloları veremem kolay kolay hemde kilolu hamile kalmak hem bebek hem anne için ciddi sağlık sorunları anlamına geliyo.bende zayıflamaya çalışıyorum şimdi 60 kiloya inip öyle hamile kalıcam inşallah. sen kaç kilosun?

4. 20 Aralık 2009
  5. bennnn

bennnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    ah be canım keşke senin kilonda olsam...ilk gebeliğime 70 kiloyla kaldım senin kilon çok değil hiç düşünme...geçiktirmeden hamile kal...ben ilk hamileğimde tam 40 kilo aldım 110 kiloyla doğuma girdim...6 ay içinde 40 kilo verdim ...ama sonra depresyon ilaçlarıyla yeniden aldım ...çok canım sıkkın...o yüzden senin hiçbirşeyin yok kardeşim ....keyfine bak ve dert etme inşallah ii haberlerini alırım ne olur bana yaz.....şuanda tam 98 kiloyum ben ne yapayım şimdi :KK43:

6. 20 Aralık 2009
  7. memuzin

memuzin senağabnağabuineğikimsağa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hiç sıkma canını bu hamileliğinde kilo alımını yönetir 12 -13 kğ alırsan yine doğumunu 110 kg ile yaparsın. zaten doktorların önerdiği kilo alımada bu kadar sanırım.eğer 40 kiloyu daha önce verdiysen yine verebilirsin evlat için hertürlü fedakarlık değer umarım sorunsuz bir hamilelik ve doğum süreci yaşarsın :CüvCüv:.sonra kilo vermeye kalsın iş.bizim cuma zayıflama yarışmalarındaki takımlardan birine katıırsın beraber zayıflarızkaydirigubbakcemile5

8. 20 Aralık 2009
  9. ahuhayat

ahuhayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar ben su an 4 aylık hamıleyım 107 bucuk kılo ıle hamıle kaldım fakat bu 4 ay zarfında mide bulantılarımdan yaklasık 4 kılo verdım su an 104 kıloyum hıc korkmayın derım ben bızım sulale boyle ve en az cocugu olan 2 .dr umda umursamıyor bu konuyu doguruyorlar bır sorun olmuyor sende doguracaksın yeterkı hormonal bır problem olmasın dedı.yanlız ben 1 senede hamıle kaldım tam dr a gıttım olmuyor dedım oda hormonlarıma baktı bır sorun cıkmadı bıde ılacsız yumurtlama takıbı yaptı o ay hamıle kaldım daha dr ılac bıle vermeden.o ay hamıle kalmassam öbür ay hamıle kalmamı kolaylastırmak ıcın ılac verecektı .kısmet ıste.eskıden annelerımız koylerde mankenmıydı bır dusunun bakalım .korkmayın yanlız hamıslıkte cok oburluk yapmayın kendınızı tutun bıraz 40 kılo ne demek arkadasım.dr um en fazla 10 11 kılo dedı ben 8 kılo ıle tamamlamayı dusunuyorum.tabı olursa olmassa zaten 10 11 e kadar ızın var.benım hıkayem bu umarım yardımcı olabılmısımdır sıze hıc dusunmeyın cogu dr kılo ver falan der ama takmayın .kılolularında anne olmaya hakkı var unutmayın.doga bu bır yaradılıs allah bu ozellıgı kadına verırken sen sısmansın doguramassın sen zayıfsın duguramassın dememıs nıtekımde butun kadınlara vermıs bu ozellıgı .cok sukurler olsun.vereliniortak

10. 20 Aralık 2009
  11. fen_ci

fen_ci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok tşk ederim doktorum banada kilolusun kilonu vermeden çocuğu falan unut dedi çok üzülmüştüm mahvolmuştum ama bana umut oldun allah razı olsun senden

12. 20 Aralık 2009
  13. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    yahu düşündüğünüz şeye bakın canlarım benim, doktor sizin duygularınızdan ne anlar, onlar işin mantıksal boyutuyla ilgileniyorlar... Anne olmak, etrafınızdakileri umursamadan, sadece yavrunuzu düşünmek demek.. :)

14. 20 Aralık 2009
  15. fen_ci

fen_ci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    doğru sende haklısın arkadaşım

16. 20 Aralık 2009
  17. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    pes etnmeyin kızlar ben kilolu hamile kalan bir çok kişiyi gördüm.

18. 20 Aralık 2009
  19. fen_ci

fen_ci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hay ağzın bal yesin