kilolu olmak

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve RapheLLa tarafından 16 Haziran 2013 başlatılmıştır.

16 Haziran 2013
    Konu Sahibi : RapheLLa
  1. RapheLLa

RapheLLa Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok uzuluyorum 22 yaşındayım 88 kiloyum benden buyukler bana abla diyor :KK43:

2. 16 Haziran 2013
  3. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    canım diyetisyene gitsen bence iyi olur

4. 16 Haziran 2013
  5. m1m2m3

m1m2m3 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Burdaki diyet topiklerinden birine katilsaniza :) diyet basari oykulerini de okuyabilirsiniz.insana cesaret veriyor

6. 16 Haziran 2013
  7. missblue

missblue Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    430
    Ödül Puanları:
    0
    Canım 23 yaşındayım ben de, pilates yapsan inan felaket faydası oluyor bir ay dolmadan ben fazla bulduğum bi'kaç kilomdan kurtuldum. Vücut hemen şekle giriyor. Kaldıki fazla kiloda daha hızlı kilo kaybı oluyo.

Ama ben deli gibi kola içerken toptan kestim, beyaz ekmek yemiyorum ki yediğim ekmek sadece sabah yediğim 1-2 dilim ekmek. Akşam az yiyorum. Bol su. Kahvaltıda haşlanmış yumurta yersen o çok tok tutuyo:KK31: Yeter ki iste verilmeyecek kilo değil:KK16:

8. 17 Haziran 2013
  9. isisya

isisya Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    43
    :) canım hiç üzülme... ben eskiden okulda basketbol takımındaydım.. lisede ÖSS'ye iyi hazırlanmak için bıraktım sporu..dans ve spor hayatımın odak noktasıydı... sonra deli gibi kilo aldım... 83 kiloyu gördüm bu yüzden... Üniversite hayatımın ilk yıllarında dana gibiydim anlayacagın...birde boy bende 1.73 yarmagül gibiydim yani... :KK52:

Sonra hiiiç ummadığım bir anda gidiverdi kilolar... eski hayatıma geri dönünce misler gibi 23 kilo verdim hemde en ufak bir diyet dahi yapmadan.. :nazar: zaten yemek yiyememezliğe de gelemem ben istesemde yapamazdım yani... :KK1: şuan 60 kiloyum.. ve artık insanlar bana azcık kilo alsan fena olmaz demeye başladılar... hiç dert edip üzülme.. hayatının tadını çıkar... inan üzülmeye değmez...

10. 17 Haziran 2013
  11. MissCherryBlossom

MissCherryBlossom Popüler Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1.443
    Ödül Puanları:
    113
    Kuzum benim , yaşın çok genç. Metabolizmanı hızlandıracak şekilde spor yaparsan, ıvır zıvır yemezsen çabucak zayıflarsın. Diyetisyene git , spora da yavaştan başla, diyet topiklerine katıl :nazar:

12. 17 Haziran 2013
  13. brunettella

brunettella Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ayyyy takma bence.. elinde olan bsy bu..
    kendine bak aynada.. mutlumusun? degilsen mutlulugun icin zayifla.. zayiflamak icin bir adim at.. dusuncegine stress yapiosun anca.. zayifla ve mutsuzlugundan kurtul.. 10 kilo versen super olursun eminim :)) suan bende 70 kiloyum boyum 1.76 .. 5 kilo vermekteyim insallahh :))

elin bacagin kolun herseyin var sukret ilk once..

14. 17 Haziran 2013
  15. RapheLLa

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gittim eliptik bisiklet aldım bikaç gune gelicekmiş eekmek şeker vb de çıkacak hayatımdan yurıyuş zaten eksik olmuyo fazla inşallah kurtulmak istiyorum artık :KK43: çok koydu koca adamın bana abla demesi :KK43:

16. 17 Haziran 2013
  17. smuwiLa

smuwiLa Seni çok özlüyorum annem :( Pro Üye

Beğenileri:
    260
    Ödül Puanları:
    83
    Yeter ki iste, herşey olur. Alışkanlıklarını bir gözden geçir ekmek, şeker, tuz, fast food bunları azalt, birden kesmeni tavsiye etmem. Mesela ben cips ve cola delisiydim, şimdi cips arkadaş falan gelince yiyorum, öyle mutlaka yemeliyim diye bir arzum, isteğim olmuyor eskisi gibi. Ki herkes şaşırıyor 1 bardak cola' yı bile içemiyorum, önceden olsa şişeyle gezerdim. Ben bile kendime şaşırıyorum nasıl canım istemiyor diye? Bir müddet belki insanı zorlar biraz, ama alışınca insanın aklına bile gelmiyor. Kilo almak, verememek hep düzensiz beslenme ve alışlanlıklarımızla ilgili, herşey bizim elimizde. :KK34:

Son düzenleme: 17 Haziran 2013
  18. 17 Haziran 2013
  19. RapheLLa

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    son bikaç aydır tatlıyı abur cuburuu kestim tek zaafım ekmek ve çay şekeri onlarıda artık bırakıcam karar verdim 22 yaşında 30 yaşındaki birinin ablası olmak istemiyorum