Kilosundan memnun olmayan Haziran Anneleri

Konusu 'Haziran Anneleri' forumundadır ve scapula tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : scapula
  1. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar bu konuda neler yapiyorsunuz,diet egzersiz malum 6.ayi coktan gectik ek gidalara basladik..paylasim olmayinca tek basina zor oluyor..

2. 11 Şubat 2009
  3. ayxsxegxuxl çelik

ayxsxegxuxl çelik doğaç efe &duru ela Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yasemincim hiç ama hiç memnun değilim kilomdan az yemeye çalışıyorum bakalım nolcak şu an 64 kiloyum 52 ile hamile kalmıştım 80le doğuma girmiştim baya bi gitti ama durdu daha gitmiyo aç kalmak gerek herhalde tamamen bu seferde güçten düşerim allah korusun düşerde bayılırım diye tırsıyom varsa çözüm verebilen paylaşsın arkadaşlar bizlerde deneyelim bide verdiğimiz kilolarıda yazalım bakalım ayda ne kadar veriyoruz

4. 11 Şubat 2009
  5. ardamm

ardamm papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında böyle bir konun açılmasına çok sevindim en azından yalnız değilmişim.ben de hiç memnun değilim kızlar.50 kilo ile hamile kaldım 68 le doğuma gittim.7 ayda 9 kilo anca verbildim.şimdi 59 kiloyum.ama yine de kıyafetlerimin çoğu gardrop bekçisi oldular.daha da kötüsü mart ta ücretsiz iznim bitiyo işe ne giyecegimi bilmiyorum.offfff yaa .nasıl gitcek bu kilolar.eski kilosuna dönenler yada yaklaşanlar neler yaptınız bi anlatın allah aşkına :)))

6. 11 Şubat 2009
  7. scapula

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aslinda bu konuda en önemli sey verebilecegine inanmak ve stresten uzak durmak..
    ben yediklerimi düzene sokmaya calisiyorum..aslinda zor degil ama sabir istiyor..benim en büyük problemim eskiden hicte olmayan tatli düskünlügü emzirmeye basladigimdan beri tatlisiz gün kabus gibi geliyor..
    diet bölümünü söyle bi inceledim,hormonlarim vs degisikligiyle cildimde sivilcede cikmaya baslamasi nedeniyle elma sirkesi ve bala basladim,iyi geldi..farki hissediyorm..dogum sonrasi kabizligimda hala devam ediyor oda vermeme engel oluyor,nerdeyse ameliyatlik olacaktim..onun icinde kuru kayisi ve keten tohumu aldim ama düzenli yiyemiyorum,bebekle düzenli birsey zor..
    aslinda sadece kiloda degil ben bakimda yapmak istiyorum toparlanmak istiyorum ama tamamen yanliz biri olarak okadar zorki..
    siz neler yapiyorsunuz kendinize vakit ayiriyormusun??

8. 12 Şubat 2009
  9. handerya

handerya Zeytinim benim! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    71
    Kızlar baktım da sizin kilolar gayet güzel valla benimkinin yanında benim hamile kaldığım kilom 74 dü siz düşünün artık! :-)utangac:utandım kilomu yazmıycam veriyim öyle..) bu hafta adamakıllı başlıycam dikkat etmeye çünkü bende de yasemin gibi tatlı hastalığı oluştu doğumdan sonra hergün tatlı olunca da otomatikman vereceğime daha da aldım tabi bir de oğluşla evde tıkıldık kaldık çoğu zaman odadan bile çıkarmıyor sıpa tabi hiç hareket yok otur otur gitmiyo kilolar...offf bu konuda dertliyim şimdilik 2,5 kilo gitti gözüküyor ama daha çokkkk verilecek kilom var..Bugün ılıksu+elma sirkesi ile başladım hergün devam edeceğim bir de 5i bir yerde çay aldım(Ender saraçın ;funda yaprağı+mateyaprağı +biberiye+kekik+yeşil çay)onu deniycem kullananlar memnunmuş bakalım işe yarıyacak mı?yaza kadar normal bi insan olmak istiyorummmmmm

10. 12 Şubat 2009
  11. scapula

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sorma deryacim bende kilomu yazmasam iyi olacak,Allahtan göstermiyorum ama dogumdan önceki halimi özlüyorum kiyafetlerimi giyemiyorum,ama zamanim var,öyle sacma sapan hizli kiloverdiren dietleride denemeye niyetim yok bende o cayi okudumonun öncesinde kendim biberiye ve yesil cay almistim mate cayida hep duyarim en iyisi bende 5li yapayim..

12. 12 Şubat 2009
  13. ader

ader Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    aaaa bensiz olurmu datlularımmmm
    asıl zayıflamaya ihtiyacı olan biri varsa o da benim
    ayy 2. çocukta zor veriliyoo kızlar benden size tavsiye bidahakiine dikkatli olun

hımm bakıma gelince
    elimden geldiğince zaman buldukca saç ve cilt bakımımı yapıyorum saçlarım çok dökülüyoo doğumdan sonra yakında şişko ve kell bir hatun olıcam
    zayıflayımda saçlarımın renginide değiştiricem
    öpüyorum şekerlerrr

adaşşş çok iyi başlamışsın canım hemen gitmiş kilolar
    hadi bakalım yaza fıstık gibi girelim inş.
    bu arada farkındaysanız kilomu yazmıyorum
    bilenler bilir accık veremde ondan sonra yazarım dimi ama

14. 12 Şubat 2009
  15. scapula

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    olmaz tabi sensiz..deryacim bende ögrencilik yillarimda o yogun tempodan hep iyi bir sampuan aradim stresten dökülmeler baslamisti..malum zor derslerimiz..neler neler denedim en sonunda plasenta diye bir sampuan var onu aldim hamileyken ve dogumdan sonrada kullandim bu konuda sorunum olmadi...tavsiye ederim..
    bu sampuan sadece eczanelerde var.fiyati ben yazin 18 ytlye almistim,saca uygulayinca 5 dk bekletirsen daha iyi oluyor..

bu arada kilo mücadelesi veren arkadaslar,burda düzenli bir paylasim yaparsak motive oluruz..kimler katilir benim tavsiyem haftada bir degerlendirme yapalim ne uyguladik ne kadar verdik..sizlerinde tavsiyesini bekliyorum..bi grup olusturursak hep beraber tartilip (ne kadar oldugumuz yazmamiz gerekli degil)1 hafta sonra ne kadar verdik diye düzenli takip ederiz ne dersiniz??

16. 12 Şubat 2009
  17. ader

ader Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ok derim canım ben varım
    bak mesela size yazdıktan hemen sonra kalktım saç ve cilt maskemi hazırladım şimdi görmeyin sakın beni
    birazdan duşa giricem hımm ada noldu diyosanız uyuyoo ırmağın okulu bugün yarım gündü değerlendireyim dedim dimi ama
    tamm canım ben varım
    cumadan cumaya tartılalım ben mesela günde vakit buldukça mekik çekiyorum yaklaşık 30 35 kere göbüş varda heheeee

huhuuuuu nerdesiniz hanımlar buyrun hadi planlayalımda yapalım şekerlerrrr

18. 12 Şubat 2009
  19. saturnn

saturnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben de varımmmm.şişko bi haziran annişiyim ben de:KK43:(bu cuma 3.haftam olcak.2 haftada 3 kilo verdim.bu hafta bakalım verebildim mi?pek sanmıyorum boğazımı fazla tutamadım bu hafta:KK43: