kılzar ben humananın iyi geceler cayını kullanıyom kullanan varmı

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve çixgxdem-xoxzal tarafından 12 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : çixgxdem-xoxzal
  1. çixgxdem-xoxzal

çixgxdem-xoxzal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar nasılsınız benim bebiş gece uyumuyo cocuk dokktr gittik humananın iyi geceler cayını alın dedi benimgibi kullanan varmı daha dün aldım inş uyuturkızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:bbo:

2. 12 Temmuz 2008
  3. yaxgxxixzxixm

yaxgxxixzxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben humananın emziren anneler için olan,süt arttıran çayını içiyorum.çok memnunum.arkadaşlarım humananın rezene(kimyonlu) çayını kullanmışlar,banada tavsiye ettiler,bebeğin gazı için çok iyiymiş.henüz onu kullanamadım.

4. 12 Temmuz 2008
  5. yaxgxxixzxixm

yaxgxxixzxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayrıca benim kullandığım çay hemen anında etki etmemişti,seninkide öyle olabilir.hemen etki etmezse moralini bozma,1-2 gün içinde etki gösterebilir.

6. 13 Temmuz 2008
  7. meryemtaze

meryemtaze ömer ve betül vee hasanmertin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gamyoncuiremsumerabalar canım bende oglumda kullandım çünkü gece çok mızmızlanıyodu uyutmakta biraz zorluk çekiyodum kullandıgımız ilk günlerde rahat uyuyodu ama sonra alışınca öncesi kadar olmasada gene biraz sorun yaşadım ama neyseki eskisi kadar uyanmaz oldu oranını iyi tutturman lazım ona dikkat edersen iyi olur:KK46:

8. 14 Temmuz 2008
  9. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    benim oğlum da gece çok sık uyanıyor ve uyandığı zamanda 1 saat uyumuyor bazen daha da fazla.anasonlu rezene çayı içiyorum biraz faydası oldu.birde humanayı deneyeyim.