kim haklı sizce???

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve SU IXSXIK tarafından 2 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Ekim 2008
    Konu Sahibi : SU IXSXIK
  1. SU IXSXIK

SU IXSXIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar anenmin babamın bildiği bir ilşkim var ve erkek arkadaşımın ailesinin bildiği ama öle işd aha resmiyete dökülmedi sözlüyüz...
    sözlümün akrabaları oldukça fazla ilk gün köylerine gidiyorlar ve biz buluşup bayramlaşamıyoruz ikinci günüde başka akrabalarına gidiyorlar tanıdıklarına gidiyorlar ve ben bu duruma çok bozuluyorum benimle üçüncü günü buluşuyor zoruma gidio yani banada zaman ayırmasını istiyorum birinci günü analdıkta ikinci günü bari buluşssak diyorum hani o kadar ki beni arayamıyor bile bayramda acayip sinirim bozuluyor üçüncü yani bugün buluşacaktık ben bugünde buluşmadım onun inadına gezmlere gittim ve annemde yadırgadı neden senle bayramlaşmıyor diye durumu annemede anlattım köye gidiyorlar eş dost ziyaretleri dedim ama olsun dedin bi bayramlaşmaya olsun senin yanına gelebilir dedi olmaz dedi annemde benim gibi yadırgadı bu durumu biraz önce ona açtım sen saçmalıosun diyor bana içinde büyütüyon büyütüyon patlıyon diyor ve en kötüsü tek bu mevzu değil aramızda ne geçerse bens açmalıyor oluyorum ona göre o hatasız kusuru yok beni anlamaya çalışmıyor bile ya ben yanlış anlıyor ya da saçmalıyor oluyorum bi insanda bu kadar saçmalıyamaz ki kendimden şüphe etmeye başlattın ne olur siz söyleyin ben haksızmıyım lütfen objektif değerlendirin....:enbuyukkk:

2. 2 Ekim 2008
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Biraz karisik yazdin gülüm be...

Anladigim kadariyla sözlün seninle ve seninle ailenle bayramin 3. günü bayramlasmaya geliyor dogrumu??

Ve sen bunu yadirgiyorsun??

4. 2 Ekim 2008
  5. nacide48

nacide48 05.06.2015 Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    kendimde düşündüm arkadasım olmaz ama ya insan önce sevdiğinin bayramını kutlar benm askım olsa gerce nişanlıyız ama suan öncede sizin gibiyken o ailesini bırakır gelir bense kacardım buluşurduk valla seninkinde hata var gibi görüyorum acaba ailesimi baskı yapıooookiiiii

6. 2 Ekim 2008
  7. SU IXSXIK

SU IXSXIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kusura bakmayın net olmadı sanırım benim annem babam ve onun annesi babası ilşkimizden haberderler ama öle resmiyet yok onun ailesinin gelip bizim bayramımızı kutlaması gibi bir durum olamaz daha nişan yapmadık kendi ramızda sözlüyüz...sorun onun bayramın birinci ve ikinci günü akrabalarına hep zaman ayırması tellefonda bile bana zaman ayıramaması ve beni hep bayramın son gününe saklaması zoruma gidyor..ben istiyorum ki en azından birinci günü ailesiyle köye gittiğinden ikinci günü azda olsa dışarda bi yerde buluşup bayramlaşmak ama o bunu anlamıyor seven insan isterse zaman ayıramaz mı yani???

8. 2 Ekim 2008
  9. SU IXSXIK

SU IXSXIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ailesi açısından problem olacağını sanmıyorum beni severler ama düşüncesizce yaklaşıyorlar annem dedi eğer dedi hani kendi düşünemiyor gelip seninle bayramlaşmayı geçe bırakmadan bari annesi dese diyor oğlum git bi bayramlaşın gelin bekleyelim sonra nereye gidersek gidelim diye bu güzelliği yapmıyorlar bana bende gerçekten düşünceli bir insanım bu düşünceliliği ondan bekliyorum bana saçmalıyorsun diyor ya çok ağırıma gidiyor biz beş senedir birlikteyiz ve her bayram aynıdır....:eek:klava:

10. 2 Ekim 2008
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    AnladimmmCADIARZU

Birincisi sen kesinlikle sacmalamiyorsun, halt etmis sözlün sengözlerimebaksanab
    Ikinciside hadi belki ailevi konular yüzünden mecbur bayramin 1. ve 2. gününü akrabalarla gecirmeye lakin bunu sana tatli dil ile izah edebilir :1closedeyes:
    Ücüncüsüde sana telefonda bile zaman ayirmamasi asil sacma olann:kızgın:

Sen kesinlikle haklisin! Ve sözlün sana bir daha sacmaliyorsun derse
    Aynaya bak görürsün sacmalayani de...:1closedeyes::kahve:

12. 2 Ekim 2008
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.626
    Ödül Puanları:
    363
    Bilmem ama bana erkek arkadaşının aile ziyaretlerine gitmesi pek tuhaf gelmedi nedense..
    Aranızda daha resmiyet yokmuş ki..:sm_confused:
    Bayram bu,büyükleri ile beraber olacak elbet..
    Sen şu anda onun sadece kız arkadaşı konumundasın,kusura bakma ama öncelik kendi ailesi olmalı... İleride Allah nasip ederse nişanlanınca zaten ilk günden gelir ziyarete,ellerinde hediyesi yanında ailesi ile inşallah:Saruboceq:

14. 2 Ekim 2008
  15. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    807
    Ödül Puanları:
    153
    Birinci gün tamam da ikibci gününü sana ayırmalı olmadı üçüncü gününü...

Bütün akrabaları tek tek ziyaret etmek zorunda mı....

Benimkini çağırsam ilk gün bile gelir, böyle olmalı...

16. 2 Ekim 2008
  17. SU IXSXIK

SU IXSXIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım benim içinde aile çok önemli ve ben onun için sadece kız arkadaşı değilim aile arasında yüzük takmadık diye sadece onun için kız arakadaşından ibaret olmuyorum beş yıl birlikteyiz onun sülalaesi beni biliyor gelinim diye herkese tanıtıyor okuyoruz okulun bitmesini annem şart koştu bitmeden nişanlanamıyoruz ve ilk gün bende elbetteki ailemle geçiriyorum mübarek günde bunu nası isterim geleceksin ilk gününden aileni boşve diye hiç olur mu benim istediğim ikinci günü beni ihmal etmemesi ve benim kırılmamı anlaması ama anlamıyor işte birinci dereceden akrabaları anlıyorumda ya eş dostada benim için biraz geç git bi yarım saat olsun zaman ayır tek derdim bu benim

18. 2 Ekim 2008
  19. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Aaaaaaa bunu burada konu acarak bıle sacmalamıssın sen!!!!!

Ya olurmu hıc cnm oyle sey.Bayramda ınsan ılk en sevdıklerını gormek ıster,eşden dostdan akrabadan once.Tabı bu senın en dogal hakkın.Demekkı resmıyete dokulmedı demıssın ya resmıyete dokulse ve evlensennnnn sen once ılk gun onun koyune ıkıncı gun onun eşine dostuna e artık bı zahmet te ucuncu gun kendı aılene geleceksın.Onun bu davranısından bunu cıkarırım ben!!!

O yuzden ewlenmek nıyetındeysen bunu sana sacmaladıgını bıle soylese ona bı sekılde anlat.Yoksa ewlendıkden sonra bayramlasdıklarının arasında anne babanın son sıralarda yer alması kadar ınsanın ıcıne oturan bısey yok.(Tecrubeyle sabıt)

Allah kolaylık versın cnm sana...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.