Kim severek, kim sevmeyerek evlendi? Bakalım evlilik kararı nasıl oldu?

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve mxixz mxixz tarafından 12 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : mxixz mxixz
  1. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    pekı kızlar merak ettım ben severek evlenıyorum hemde bes senenın ardından pekı sız evlenecek veya evlı adaylar

*severek mı evlendınız:asigim:

*gorucu usulumu oldukafamçokkarıştı

*artık yas geldı geldı evlenmem lazım mı dedınız-tatlicadiarzu-

*sevmıyerek mı evlendınız:teselli:

*aıle baskısı bu cocuk ıyı fılan fılan:çok üzgünüm:

2. 12 Ağustos 2008
  3. fisneli.browni

fisneli.browni Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    DAHA EVLENMEDİM AMA AŞKIMI ÇOK SEVİYORUM YANİ BİZİMKİ SEVEREK EVLENME OLCAK ..........:asigim::asigim::asigim:

4. 12 Ağustos 2008
  5. hoscakal

hoscakal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    105
    Ödül Puanları:
    153
    Bende evli degilim suan ama seneye kismet olursa severek evlenecegiz nisanlim ile...:asigim: yalnis anlamayin heeee...suanda seviyoruz birbirimizi...!!

Son düzenleme: 12 Ağustos 2008
  6. 12 Ağustos 2008
  7. _SakURa_

_SakURa_ Reyyan - İsmail Kerem <3 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    görücü usulü oldu :-) ilk gördüğüm an iğrendim bile diyebilirim :roflol: :roflol: ama 2. buluşmadan sonra resmen çıldırdım onun için :asigim:

ailem sadece istedikleri için tavsiyede bulundu. ben daha önce bi seçim yapmış ve o insandan nefret etmiştim... ailem çok istedi, bana hiçbi baskı uygulamadılar ama hissettim çok istediklerini... sırf çeneleri kapansın diye ilk görüşmeye gittim :-) ama Rabbime hamdolsun iyi ki gitmişim, iyi ki... hayatımın en doğru kararı, ailemin en büyük iyiliği bana canım kocam :asigim: :asigim: ki ben evlenmeyi asla düşünmeyen bi feministtim :roflol: :roflol:

8. 12 Ağustos 2008
  9. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bende ılk erdemı gorunce ıyyyyyyyyyyyyyyyy dedım tabı 5 sene once ıyyyyyy demıstım bır hafta gorustum yok dedım olmaz bu cok cırkın demıstım kızlar:lepi: ama o zaman cıdden cırkındı kucuk bırseydı bıyıkları yenı terlemıstı bılırsınız bız kızlar olgun erkeklerı severız:dance:

aradan bır sene sonra aradım erdemı goruselım dedım tamam dedı allahım bır buyumus bu cocuk o zamandan berı ıste gorusuyoruz asıgım bazen bazen sevıyorum bazen sevmıyorum ole gıdıp gelıo ama ıyıkı tanımısım pısman deılım kızdırsada benı :asigim:

10. 12 Ağustos 2008
  11. nuray_dyn

nuray_dyn mucizem 2 yaşında Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ibz eşimle aynı yerde çalışıyorduk.tabi ozamanlar sadece arkadaşız.1 sene sonra falan bana duygularından bahsetti.bendeki tepki. saçmalama daha neler.hem ben senden büyüğüm.sana aşık ta değilim.hiç o gözle bakmadım sana olmaz ööle şey.hiç duymamış olayım.böylece kapatalım bu konuyo.

şimdi evliyiz.2 yılı geçti.iyiki evlenmişim.iyiki peşimi bırakmamış.iyiki onu tanımışım.iyiki ona bi şans vermişim. iyiki o bu konuyu kapatmamış ta benim hayatım olmuş.aramızda bu konuşma geçtikten 1 sene sonra evlendik.

12. 12 Ağustos 2008
  13. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende 6 yılın ardından severek evlendim zaten kimse beni zorla evlendiremez:jeyyar:

14. 12 Ağustos 2008
  15. prensesantepli

prensesantepli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben eşimle aynı iş yerinde çalışıyoduk severek evlendik ben onu tabi nikah masasına oturtana kadar çok uğraştım ama başardım eşim diyorki beni sarhoş etti kandırdı diyor herzaman

16. 12 Ağustos 2008
  17. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    İlk önce ben aşık oldum ,platonik sevdim bir süre..:asigim:
    Hatta kız arkadaşı vardı o aralar sonra duydumki ayrılmışlar...:jeyyar:
    Cep telefonunu buldum , mesajla aşkımı ilan ettim kim olduğumu filan hiç demedim..:nazar:
    Israrlar sonucu söylemek zorunda kaldım ilk buluştuk ve tek taraflı olan aşkım çift taraflıydı artık...:asigim:
    Bir buçuk yıl sonraise artık evliydik...
    Ağustos 24 te beş yılımız bitmiş olucak evleneli..:eek:
    Evlenme teklifini o yaptı...hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

18. 12 Ağustos 2008
  19. huzursuz

huzursuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben sözlüyüm nişanım ramaazandan sonra ıns görücü usulu oluo tahmın bıle edemezdım gorucu usulu sadece mantıklı oldugu ıcın tamam denır gıbı gelıodu dıılmıs ogrendım yanımda dııl gurbetlık var bıde olucem resmen sadece onu ıstıorum dııp dıorum bıde evlılgı var bunun RAbbım nazar degırmesın ıns hep bole kaalalım :-)