kimi beğendiysen çok geç kalmışım bütün hakkı saklı

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve lonely girl tarafından 31 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : lonely girl
  1. lonely girl

lonely girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok üzgünüm çoook sizede olur mu bilmem ama bana çok olur birilerini beğenirim ya sevgilisi vardır yada birileri çok canını yakmıştır bana sıra bile gelmez ben nedenini bir türlü bulamadım galiba şansızım diyorum kendime birileri çıksın ve banada olur böyle şeyler desin zira kendimi çok yalnız hissediyorum herkesin başına gelmi
    ştir böyle şeyler fikirlerinizi anılarınızı paylaşırsanız sevinecek bu garip :sm_confused: :1no2: :1shok: :uhm:

2. 31 Temmuz 2007
  3. Sevimli

Sevimli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

canim takma kafana herkes yasiyordur.

4. 31 Temmuz 2007
  5. yessillim

yessillim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    bence herkesin basına gelmiştir.. benimde geldi.. seninde gelmiş bak.. emin ol baskalarının basınada gelmiiştir

6. 31 Temmuz 2007
  7. lonely girl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    böyle olmasını sebebi şu aslında çok aşık olduğum çocuk ve onun nişanlısı olacak seviyesiz valla sinir oldum bula bula gitmiş onu bulmuş salak görümcesinin düğününde hiç takmadan gelen salaş giyinip saçını bile taramamış resmen ağzında bir sakız şişirip patlatıyor bu erkekler gerçekten salak valla Çok üzgünüm çoook :mymeka: :eek:klava:

8. 1 Ağustos 2007
  9. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    kimseyi tercihi yüzünden yargılayamayızki.. geçen arkadaşımda senin gibi diyodu bakıyorum yakışıklı çok hoş çocuklar yanlarında hiç yakışmayan abuk subuk kızlar.. bende her şey var güzellik eğitim çevre.. ama niye ben hala yanlızım.. erkekler kör diyodu.. o zamanda düşünmüştüm herkez aynı şeyi göremezki.. belki o senin sakız çiğneyen kızda göremedğini o çocuk görmüştür o yüzden onu seçmiştir.. bakış açısı önemli derim ben..

10. 1 Ağustos 2007
  11. lonely girl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mutlaka bir şey bulmuştur tabiki öyle aslında benimki yargı değil mutlu olur umarım kötü düşünmüyorum kimsenin hakkında zamanında beni eleştiren ve çok ağlatan annesi ve kız kardeşi hak ettiler herşeyi az bile bulmuş onlara fazla bile o kız jeyyar naniknanik sırnaşık şey ( o bile böyle düşünüyor )

12. 2 Ağustos 2007
  13. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    hey allam kendini ne güzel teselli ediyosun ama güzel seninkide haa :Roflol: güzel bi bakış açısı süper boşver artık düşünme bile yerimsenibenyerimseniben:1closedeyes:

14. 2 Ağustos 2007
  15. lonely girl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76