Kimin dediğini yapmalıyım,bilemedim ;(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mersel tarafından 29 Nisan 2009 başlatılmıştır.

29 Nisan 2009
    Konu Sahibi : mersel
  1. mersel

mersel ikinci kez anne oluyorum Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar 24+0 haftalık hamileyim. Doktorum şeker testi için 28.haftada yapılacak dedi. Sağlık ocağından çağırıyorlar gel şeker testi yapılacak diye. Doktorum da diyor ki ben 28 diyorsam 28'dir. Ne yapacağımı şaşırdım, doktorumu çiğneyip gitmek istemiyorum. Sağlık ocak'larına devamlı gidiyormusunuz, zorunlu mu gitmek? İki tarafı da üzmek istemiyorum.
    Yardımcı olur musunuz? Sizler ne yapıyorsunuz? sositososito

2. 29 Nisan 2009
  3. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Doğumuna kadar seni doktorun takip edecekse bence doktorunun sözünü dinlemelisin...

4. 29 Nisan 2009
  5. ademir

ademir Guest

bencede bende 25 haftamı geçiyorum daha yapılmadı.hatta mayısın 7si gibi falan dedi doktor.sen doktorunu dinle bence.

6. 29 Nisan 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım test 24_28. haftalar arasında yapılabiliyor onun için kafanı karıştırma doktoru dinle bence sağlık ocakları herşeyde çağırıyor zaten aşı içinde kaç defa geldiler bana ama doktorum daha erken ben sana git derim dedi ve doktoryn dediği tarihte yaptırdım aşıyı

8. 29 Nisan 2009
  9. defnedamla

defnedamla 24 Temmuz 2009 saat 08.00 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım bende 28. haftada doktoruma gideceğim şeker testi için.. sağlık ocağına gitmiyorum artık. zorunluluğu beni ilgilendirmiyor. doktorumun söylediklerini dikkate alıyorum.

10. 29 Nisan 2009
  11. mersel

mersel ikinci kez anne oluyorum Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    108
    Tşk ederim arkadaşlar, vallahi kendimi kötü hissettim ya, bi yandan eve geliyorlar hani gelmedin bu ay diye :KK66:) Doktoruma güveniyorum , çok kızıyor işine karışılmasına. Sen benim kontrolümdesin diyor.
    Haklı da.
    Tetanoz aşısı için gideceğim sağlık ocağına. şeker için kan ver dicekler. Napcam bakalım. Doktorum izin vermiyor dicem artık ne diyim.

12. 29 Nisan 2009
  13. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    ben de 24.haftam btince yaptırmıştım.ama deniği gibi 24-28 arası yapılıyo zaten.yanı ne zaman yaptırırsan yaptır farketmez.

14. 29 Nisan 2009
  15. karafilik

karafilik Guest

Ben de 26. haftamda yaptırmıştım. Allah'ııııımmmm iğrenç diiiiiii.... koca bir bardak şerbeti içiriyorlar aç karna sonra bekle 1 saat sonra bir kan tekrar 1 saat sonra bir kan tekrar 1 saat sonra bir kan
    toplam 3 saat aç kalıosuuuunnn öldüm açımdan öldüm.... Ama bu üçlüyü herkeze yapmıyorlarmış normalda ber kere yapıyorlarmış şerbeti içiyosun 1 saat sonra kan veriyosun o kadar ohhhhh ben acı çektim resmeeeeeennn acıııııı

16. 29 Nisan 2009
  17. ademir

ademir Guest

bunun için ayrı bi ücret ödeniyomu peki?

18. 29 Nisan 2009
  19. karafilik

karafilik Guest

Hayır ödemiyorsun özel polikliniğe bile gitsen ücret ödenmiyor. Sağlık güvencen karşılıyor.