Kimine göre saçma kimine göre komik ama beni üzüyor işte :(((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve tobi tarafından 25 Aralık 2008 başlatılmıştır.

25 Aralık 2008
    Konu Sahibi : tobi
  1. tobi

tobi gel 2011 geeel gel :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar merhaba
    1.5 senelik bi ilişkinin ardından yaklaşık 5 ay önce nişanlandım..ve düğünümüze yaklaşık 2 sene var.çünkü ünv okuyo.daha askerlik ev iş derken kimbilir belkide 2011 bulcak.tamam belki bunu bilerek girdik bu yola ama düşündükce bana afakanlar basmaya başladı.ayda birkez görüşüyoruz farklı şehirlerde olduğumuz için...eltim var ve yaza düğünleri var onalr hepbilikdeler eşya alıyolar falan bu aralar çok etkiledi bu beni çok özendim...geceleri uyuyamaz oldum.ne yapsam nasıl zaman geçse.bide benim hiç ark yok babam pek bi yere yollamaz benii :1no2:
    bi çoğunuz benden tecrübelisiniz ne olur yardım edin ne yapmalıyım ne düşünmeliyim hatamı ediyorum nelerle uğraşsam beni oyalar
    şimdiden teşekkrüler arkadaşlar

2. 25 Aralık 2008
  3. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

kendine yeni uğraşlar bul,
    mesela halk eğitim kursları var oralara git,
    hem beynindekiler dağılır,hemde yeni yeni şeyler öğrenirsin,
    sanırım eltinin olayı seni gerçekten etkilemiş,
    onları da düşünmemeye çalış,
    sonuçta sizinde amacınız aynı şey,evlenmek:nazar:

4. 25 Aralık 2008
  5. ASXIXYXIXM BEN

ASXIXYXIXM BEN topiğin ilk annesi.01.07. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merak etme hayatım günler göz açıp kapayıncaya kadar geçer sen fark etmezsin bile...şimdi ilk günler hiç geçmeyecek gibi olur .inan dünya çok hızlı dönüyor....ben evleneli daha dün gibi ama 5. seneye gireceğiz

6. 25 Aralık 2008
  7. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    başta bunları düşünmen ve öyle yol alman gerekirdi...
    şuan bir başkasının evilik heyacenı ve telaşında bulunması seni üzmesin...acele etmeye hiç gerek yok! herşeyde bir hayır vardır...zamanı bekle ve anı yaşa...

8. 25 Aralık 2008
  9. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    e okul bitmemiş askerlik yapmamış iş yok neden erken nişanşandınızzz ??
    bence hatayı burda yaptınız.. sevgili olmaz kolay ama nişanlıyken beklemek zor diye düşünüyorum.... yerimseniben

10. 25 Aralık 2008
  11. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim 5 yıllık br ilişkim var.bu sene mezun oluyoruz ikimizde.askerlik iş derken en erken 3 sene sonra evlenicez kısmetse ve hala sevgiliyiz...düşün yani evleniceğimiz zaman neredeyse 8-10 senelik ilişkimiz olmuş olcak..ben de her düğüne gittiğimde özeniyorum imreniyorum ama bu sinirlerimi bozmuyor benim..bence çok düşünme nişanllığının tadını çıkar..en azından sevgililerin yaşadığı sıkıntıyı yaşamıyorsunuzdur..bir de okuyan adamla niye nişan yaptı ki ailen..beni vermezler şahsen işi gücü olmayan okulu bitmemiş adama..

12. 25 Aralık 2008
  13. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ooooooooooooooo biz eşimle 7 sene sonra evlendik ve 4 sene ayrı idik..ayrı şehirlerde idik..sabretttik..isyan etmedik,şimdi evliyiz..geçer bugünlerdeeeeeeeeeeee

14. 25 Aralık 2008
  15. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasıom herkesın derdı kendıne ama uzulecek baska sey bulamadınmı.hersey yolundaysa boyle ıdare edeceksın.zaten cok erken nısanlanmıssınız.sabredeceksın.

16. 25 Aralık 2008
  17. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kaç yaşındasınız ki daha?
    okul var, askerlik var, iş var....hadi nişanlanalım, hadi evlenenlim demekle olmuyor bu işler malesef..

18. 25 Aralık 2008
  19. The_lady_legend

The_lady_legend ZamanSonBulanaDekSeninle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    sende kendimi gördüm canım bizde 18 yaşında tanıştık,ve ocakta tam 6 yıl biticek,2,5 yıldır nişanlıyız hayırlısıyla bu sene evlencez,biz üniversite 1.sınıfta tanıştık,kafadan 4 yıl okuldu zaten,3.sınıfta herkes e hadi ciddiyete binsin dedi,geldiler istediler,sonra çalışmaya başladık,paramızı biriktirdik,şimdi askere gitti kısa dönem mayısta gelcek,düğün tarihimizi,yerimizi ayırttırdık,demem o ki zaman su gibi akıp geçiyor,biliyorum bazen insan sıkıntıya düşüyor çok iyi anlıyrm ama zor bu işler,bizden sonra tanışanlar evlendi,gerçi zaten yaşım 24 erken daha,ama çok da uzayınca insan sıkılıyor,önemli olan sevdiğin insanı her ne olursa olsun beklemk,nişanlılıkta çok güzel,keyfini çıkar,ben hep diyorum zaten herşeyi sindire sindire yaptık :))) sizde öyle yaparsınız :) hakkımızda hayırlısı olsun...