kimizin de ailesi ayn yerde oturuyor ve ben izinlere gitmekten nefret ediyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve pambukk tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : pambukk
  1. pambukk

pambukk Guest

eşimin ve kendi ailem aynı şehirde oturyo ve ben izinlerden nefret ediyorum ata erkil bi aile ilk başlarda aman kocam kırılcak diye hataymış hep ben taviz vermek zorunda kaldım ama kaldıramıyorum artık eşimsiz bile gitsem mutlaka kaynanama gidilicek eğer uygun görülürse ben gidicem diken üstünde 40 gün kaldım anca 10 gün kalabildim annemde eşimin izni 20 gün anca 3 gün kalabiliyoruz nefret ediyorum ya böyle olmaktan tatile gitsem mutlaka bizle geliyolar kadın denize bile girmiyo laf olsun ya 1 kerede demioki kızım siz gençsiniz siz gezin allahım evlendiğimden beri böyleler 6 yıl oldu dayanamıyorum artık annemi özlemesem gitmicem ama dayanamıyorum herkez diyoki okul olunca çocuğunun bu kadar olmaz aman okulu mu bekli cem ilk oğlu evlenen herşey bende çıkıyo heralde bi oğlan bi kızı var bekar onlar nasıl olcak bakalım annemde 1 gün fazla kalsam hemen telefon açıyolar gel diye annem babam okumuş kültürlü insanlar aman kızım boşver kötü olma diyolar ben dayanamıyorum ama anneni gördünmü bizi unutuyon dedi bu sefer kayınbabam allahım ailemde okadar iyi insanlardırki anlatamam daha bir kere olsun karşılarına geöipte bi laf demediler kızım senin hatrına rada sen var sın diye off daha anlatacak çok şey varda uzun oldu yardım edin ne olur nasıl davranmalıyım

2. 13 Temmuz 2009
  3. cybernuran

cybernuran just say YES <")))>< Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    valla ben çok abartılacak bişey göremedim biraz onlarda biraz sizinkilerde kalıverin işte
    tabi başka problem yoksa :umursamaz:

4. 13 Temmuz 2009
  5. cybernuran

cybernuran just say YES <")))>< Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bir de eşinle paylaştınmı o senin sıkıntılarına ne cavep veriyor?

6. 13 Temmuz 2009
  7. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    eşinle konus 20 güN onun ailesinde kalınacaksa 20 günde senin ailende kalınmalı
    sonucta sende anneni her zaman göremiyorsun

8. 13 Temmuz 2009
  9. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    20 gün izniniz mi var?

Tamamını o şehirde mi geçireceksiniz?

10 gün orda, 10 gün kendi annende..Bu kadar basit...

Ne demek 1 gün geçse, gel diye arıyor? Kayınvaliden mi arıyor?
    ---Bugün gelmicem anne falanca gün gelicem tamam?Diyemiyor musun? .. sen de tıpış tıpış gidiyorsun de mi? kayınvaliden çağırdı diye, çocuk gibi:)

Eşinle ortak kararlar alın ve kimseyi karıştırmayın.. Kızan kızsın darılan darılsın..

Hele ki bu tarz kararlar da kayınvalideye bilmem kime uyup da, ondan sonra ''ne yapıcam beeeenn?''diyenlere pess diyorum..

10. 13 Temmuz 2009
  11. pambukk

pambukk Guest

eşim burda melek amma kaynanamın göz yaşı oyunları lafları o nederse oraya gidince onu yapıyo delircem ya banada en son kerhen soruyo sormadı demesin diye hani sana sormadan iş yapmadım bak diye olaylardan en son benim haberim oluyo anlıcan
    kaç kere konuştum laf söylettirmiyoki ben ne dersem o olur diyo bazen telefonla bile annemle çok konuşuyorum diye laf ediyooo

ya kadın kayınbabamıda yelliyo bende öle kavgacı bi insan deilim cevap veremiyom hakkımı haklı olduğum halde savunurken bile ağlarım şu an gene ağlıyorum ruh halim göçükk anlıcanızzz

12. 13 Temmuz 2009
  13. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Hayır demeyi Öğrenmelisiniz!

14. 13 Temmuz 2009
  15. forga

forga Guest

yanlız gezmek istiyorsanız, gezmeye gidiyoruz demeyin o zaman hastaye falan gidiyoruz deyin, bu yalandan kimse ölmezyerimseniben

16. 13 Temmuz 2009
  17. pambukk

pambukk Guest

bu izne gittiğimde ilk hafta kaldım kaynanamda sonra annemde kaldım 1 hafta ha bu 1 hafta içindede akşam oturmayada geliyolar annemlere ne varsa
    sonraki hafta gene kaynanamlar annemlere geçtim 2 gün kaldım eşimin halası gelcekmiş akşama eee seni almaya geldik allahım bende annemle plan yaptım teyzemi görmüyom diye teyzeme gidicektim dedim geliyim ama yarın teyzeme gidicem gider gelirim kayınbabama söyletiyo diyemiyom bişey acayip tutuluyom nedense ilk başta alıştırmazsam böle olur suç benim biliyorum ama deiştiremiyorum hayatımı

18. 13 Temmuz 2009
  19. PasakliMinikTanrica

PasakliMinikTanrica her şey güzel olacak... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    bunu açık açık eşinizle konuşmalısınız
    onun anası babası var da siz ağaç kavuğundan mı çıktınız
    hiç kusura kalmasın 20 gün için geliyorsanız 10 gün kayınvalidenizde 10 gün annenizde kalmalısınız
    her iki tarafa da eşit davranılmalı diye düşünüyorum