Kimlerin Sevgilisi dnmem dedi ama geri geldi. Burda paylasalm

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve _Shila_ tarafından 11 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : _Shila_
  1. _Shila_

_Shila_ Guest

Benım sevgilim gitti ve donmedi hep doner umuduyla bekliyorum ama donecegi yerde daha da kotu oluyor hersey on gun oldu dayanacak gucum kalmadımafoldumbenmafoldumben
    Kımlerin sevgilisi donmem dedi ama dondu kızlar nolur bu baslıkta paylasalım,asla bi daha sana donmem diyen erkeklerden geri donen oldu mu sizlere? donmeyenlerde yazsın
    İlk ayrılıgımız bızım ve bitti diyor olmadı anlasamadık dıyor arkadaslarıma
    boyle diyip de donen erkek arkadaslarınız var mı
    mafoldumbenmafoldumben

2. 11 Temmuz 2009
  3. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim ayrıldıgım dengesiz kişi "bidaha asla seni aramam dönmem" dedi.sonrasında aradı neden benden sogudun bi söyle kurtarmaya calısalım falan dedi.halbuki ayrılırken o kadar kötü seyler söylediki bana ne yüzle aradı bilemem.eger cok cok kötü bi sebepten dolayı ayrılmadıysanız,ayrılırken birbirinize cok cok agır seyler söylemediyseniz,en önemlisi seni seviyorsa arar ve geri döner..

4. 11 Temmuz 2009
  5. _Shila_

_Shila_ Guest

Ben cok sıktım ustune gittim niye aramıyosun niye gelmiyosun artık beni sevmiyosun dedim ve surekli ayrılmayacagını bıldıgım ıcın ayrılıktan bahsettim olmuyosa ayrılalım dıye oda surekli ayrılıktan bahsediyorsun yok oyle bisey dedi ve simdi islerinin yogunlugunu bahane ederek o ayrıldı arıyorum acmıyo msnden yazıyorum yazmıyo

6. 11 Temmuz 2009
  7. bir_bulut_olsam

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayatım hiç üstüne gitme.sen aradıkca o dahada kacar.arama,msndende yazma.bak o yazmıyo aramıyo sen dert ediyorsun.sen aramayınca oda dert edecek acaba neden aramıyor diye.kaçan kovalanır canımcım.bırak özlesin seni.

8. 11 Temmuz 2009
  9. _Shila_

_Shila_ Guest

Dayanamıyorum arkadaşıma bitti olmuyo yürütemedik zorlamanın manası yok demiş dün aramıştı açmadım bugünde o açmadı konuşmadı benimle neden böyle yapıyor face dolu kız eklemiş bi görsen benden ayrılınca mafoldumbenmafoldumben

10. 11 Temmuz 2009
  11. bir_bulut_olsam

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    demekki kafasında tamamen bitirmiş tatlım.olmuyorsa ugurlar olsun de ne üstüne düsüp egosunu sisireceksinki.hemen kendine yeni adaylar mı aramaya baslamıs beyefendi kızları falan eklemiş ayrılınca..aman canım ya deger mi bi erkek için kendini üzmeye.hiç bisey senden önemli olmamalı

12. 11 Temmuz 2009
  13. _Shila_

_Shila_ Guest

Dayanamıyorum gecerli bi sebeb bile gostermeden ayrıldı halbuki ben surekli ayrılalım dedigimde ayrılmak istemezdi cok gucume gidiyor sarıp sarmalayan surekli yanımda olan ayrılmaktan korkan insan nasıl bu duruma geldi ve facedeki resimlerimizi silmis her gün bi kız ekliyo cok mu sıktım ben onu tamam cok sıktım ama sımdı hayatında kımse yok dıye benim gorecegimi bile bile o kadar kız eklemesi..cok zoruma gidiyo acaba benden hayır yok demek icin mi yapıyor ama dun aramazda keske acsaydım aradığında ne kadar aptalım sence duzelmez mi canım aramasam sormasam pisman olmaz mı ne hissediyorsun

14. 11 Temmuz 2009
  15. bir_bulut_olsam

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım klasik bir söz varya "bırak gitsin geri dönerse senindir,dönmezse hiç senin olmamıstır"diye,düsününce o kadar mantıklı geliyorki o söz.bırak gitsin hayatım eger dönerse sevgisi saglammış helal deriz.dönmezsede hayatına devam edersin ve yeni saglam insanların karsına cıkmasını ümit ederiz..daha ayrılık acın cok taze.aklından atamaman cok dogal ama zamanla unutuluyor hayatım.o nasıl normal hayatına devam ediyorsa sende et.düsünme.kendine dahada özen göster.kuaföre git,spor yap yenilen tamamen.inan aklın dagılır.canım düzelsede saglam karakterli gibi gelmedi bana. saglam karakterli olan ayrılık acısını biraz yasar,ne öyle hemen yeni kızları bul face ekle falan..bu yasadıgınız aska saygısızlık bence

Son düzenleme: 11 Temmuz 2009
  16. 11 Temmuz 2009
  17. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sevgilim değil ama ben... yani eşimle ayrıldık.. bitti yüzüne bile bakmadım 15 ay ayrı kaldık bu süreçte o da çevresine dönmez artık demiş. arada arardı uğraşırdı tersledim hep.. ama sonra dayanamadım döndüm...
    ve evlendik:)

18. 11 Temmuz 2009
  19. Princess

Princess Guest

canım on gün olmuş, daha yeni...
    bu paniği bırak bence,
    akışına bırak bakalım,

şu durumda yapabileceğin tek şey aramamak sormamak,
    becerebiliyorsan takip etme,
    görebileceği yerlerde dolaşma.
    dönecek olursa yokluğunu hisseder döner.
    benim bi sevgilim dönmem demişti döndü, ama biri dönmem demişti dönmedi.
    hiç belli olmaz seninki de..
    dönmem demesinin bi manası yok, döneceği zaman o lafların hiçbir anlamı kalmıyor, hepsini yutup dönüyorlar.