Kimse bu durumda kaldı mı acaba ?

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve beliss tarafından 8 Mart 2009 başlatılmıştır.

8 Mart 2009
    Konu Sahibi : beliss
  1. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar.benim konum b sayfalarda olmayan bir konu galiba baya baktım ama bulamadım.dün akşam yaptığım idrar testiyle galiba hamile olduğumu sanıyorum.yani 2.çizgim çok silik fakat 4 gün geciktim ve nerdeyse tüm belirtiler mevcut.kan tahlili yaptırmadım korkumdan.istiyorum tabi şu an ama beni endişilendiren eşim.eşimle problemlerimiz var.2.5 yıllık evliyiz.evliliğimizin ilk ayında gebe kaldım ve aldırdık.o zamanlar bu konu beni çok fazla üzmedi ama birçok işimizde rast gitmedi.onun pişmanlığını hep hissettim.eşimle problemlerimizi birazda görmezden gelerek hallettik derken mayıs-haziran gibi hamile kalırım die düşünürken ben bu ay büyük olasılık hamileyim.ve testi yapar yapmaz eşime durumu söyledim.ve tepki aldım.bunun benim hatam olduğunu hesaplayabileceğimi fakat zaten ben istediğim için üzerinde durmadan hamile kaldığım için beni sorumlu gördü.tartıştık.kendini hazır hissetmiyormuş.ve birde idrar testi daha tam net olmadığı için olasılık olarak bakıyor fakat bende tüm belirtiler mevcut.adetten kesildim,kasıklarımda ve göğüslerimde sızlama,uykusuzluk,sık idrara çıkma,ara bulantılar.sağ yumurtalığım seyirmeye bile başladı.ama sevinemiyorum bile.sizin sayfaları okurken ağlıyorum.eşimle konuşmuyoruz şu an.allaha yalvarıyorum.yarın kandil allahım yardım et bana die.2.kürtaja cesaretim yok.zaten olursamda bu evliliğimin sonu demek.sizce benmi çok abartıyorum.eşi böle hazırlıksız yakalanıp benimkisi gibi yapan varmı nolur bişiler yazın aklımı kaçırıcam.tadına varamadım sevinemedim ya nolur bişiler yazın nolurrrrrsenağlama

2. 8 Mart 2009
  3. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kimse yokmu yazacak.cidden ben tekmiyim.dayanamıyorum yaaaaaaaaaaaa

4. 8 Mart 2009
  5. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    dur canım bi sakinleş..
    senin durumunda kalmadım.ama çok zor olduğunu tahmin edebiliyorum.
    belkide hamile değilsindir.psikolojiktir belirtiler.
    şayet öyleyse bile bu sana verilmiş büyük bir şanstır.
    eşin şu anda tepki veriyor olabilir ama biraztir.
    gerçi değişmese kaç yazar.
    bir kürtaj daha olma sakın.
    bunun etkilerini üstünden atamazsın.
    yapmasını biliyorsa sahip çıkmasınıda bilecek:mymeka:

6. 8 Mart 2009
  7. EU3

EU3 Guest

öle bı adama çocuk doğrulmaz ama sanada kıyılmaz...her kadın anne olmayı ıster..emın ol önce..sora al karsına anladığı dılden konus..allah sabır versın...
    sevgiler

8. 8 Mart 2009
  9. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    :1shok:
    şaşırdım cidden çok şaşırdım
    yahu çocuğu kendi kendine mi yaptın :1shok:
    ne demek seni suçlaması:1shok:
    ağaç kovuğundan olmadı ya bu bebek:ecrin_bebek:
    dur bakalım biraz bekle umarım eşin kabullenir bu durumu
    cidden üzüldüm bu duruma:teselli:

10. 8 Mart 2009
  11. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    hesaplamasini bilmek ne demek? hesap yoluyla mi korunuyorsunuz siz kuzum? kacinsi devirde yasiyoruz? kusura bakmasin dogru duzgun korunacakti. modern yollarla. yok oyle hesap mesap. manyak midir nedir ya? sinirim zipladi gene. bence dimdik dur karsisinda. emin ol oyle de boyle de bu bu sevliligin sonu olur. aldiririsan kendine saygini ve en kotusu psikolojini kaybedersin. aldirmazsan evliliginiz bozulma ihtimali var ama bozulmama ihtimali de var. yani risk al, degisebilir cocuk olunca.

12. 8 Mart 2009
  13. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evli bi erkek neden çocuk istemez hiç anlamam.çok yenide evli sayılmazsınız.Allah yardımcın olsun canım.

14. 8 Mart 2009
  15. kayra42

kayra42 hayatımın aşkı 3 erkek:)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    önce onunla konuş sakin sakin.bu bebeği ne kadar çok istediğini bereketiyle geleceğini ve sizin aranızdaki herşeye çözüm olacağını anlat.inan bana rabbim bu hediyeyi sana böyle bir zamanda gönderdiyse çarendir.sımsıkı sarıl bebeğine...allah yardımcın olsun.
    NE ıNSANLAR VAR demedende geçemiyorum.biz birşey olacak diye adım atmaktan korkuyoruz.eşim kadın ben erkek olmuşum.fedakarlık ve anlayış...

16. 8 Mart 2009
  17. DeliKizinDirdiri

DeliKizinDirdiri Yangına Körük , Kavgaya Sırık... Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    aay kıyamam sana
    o kocana sıkı bi köteği hak edio ama neyse

canım sakın 2. kürtajı olma
    bu sana bi lutuf...

ben çocuk sahibi değilim henüz ama
    kadın doğum uzmanı bi kuzenim var ve o ilk hamilelikteki kürtajın daha sonra hamile kalmaya engel teşkil edebilecek düzeyde yıpratıcı olduğunu söylemişti bana

aman ha dikkat et
    kocanı da al karşına sakin sakin...
    bu çocuğu neden istediğini bi daha kürtaj yaptırısan sonuçlarının eler olabileceğini anlat

hadi dicem ki ikiniz de istemiyorsunuz b elle tutar yan diyip sarıllıcam ama o da yok.....

eşinin sana bunu yapmaya hakkı yok...

güçlü ol canım....
    erkeker kadınlar gibi o minik canlıyı birebir yaşamdıkları için başta bocalayıp sıkıntıya düşlerler

eşinin yaşadığını hissetmesi anlaması için ona yardımcı ol...

18. 8 Mart 2009
  19. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım benım ya su an neler hısettıgını anlayabılıyorum allah yardımcın olsun olsun ama pes etme bak bı sıtede hamıle kalmak ıcını neler yapanlar var bı gorsen o bebegı ıstemıyosanız korunacaktınız ama oomus bı kere sakın aldırma esın ne soylerse soylesın tek yapmadın sımdı ıkı cansın sen bosverrr onu hıssetmeye calıs ınsa saglıcakla dogarda babasıda soyledıkleırne pısman olurrrrrr