Kimse Kizmasin Elimde Değil

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve caccik tarafından 18 Ekim 2007 başlatılmıştır.

18 Ekim 2007
    Konu Sahibi : caccik
  1. caccik

caccik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR 7 AYLIK HAMİLEYİM 6 AY BOYUNCA BEBEĞİM İÇİN ERKEK DEDİLER YANİ 3,5 AYLIKTAN SONRA KARNIMA BAKAN HERKES HALA OĞLUN OLACAK DİYOR BENDE ERKEK ÇOCUKLARINI ÇOK SEVERİM ŞİMDİ DR LAR KIZ DİYORLAR YALAN SÖLEMEK İSTEMİYORUM DÜRÜSTÇE HİSSETTİKLERİMİ YAZAYIM RESMEN YIKILDIM HEP OĞLUM OLACAĞINI DÜŞÜNÜYOR ÖLE HİSSEDİYOR ONA GÖRE HAYAL KURUYORDUM KIZ ÇOCUKLARINIDA SEVERİM AMA KENDİ BEBEĞİME KARŞI PEK SEVGİ GÖSTEREMİYORUM KIZLAR Bİ ARA DÜZELİR GİBİ OLDUM KIZ BENİM KIZIM ONU SEVMELİYİM DİYE KENDİMİ MOTİVE ETTİM AMA YİNE ARA ÇOK ÜZÜLÜYOR HATTA AĞLIYORUM ACABA Bİ PSİKOLOĞAMI GÖRÜNSEM BİLİYORUM ANNE ADAYI OLMAK İÇİN O KADAR ÇOK UĞRAŞAN ANNELER VARKİ BENİM YAPTIĞIM BENCİLLİK AMA KIZLAR BAŞINDADA DEDİĞİM GİBİ ELİMDE DEĞİL YAAA ÇOK ÜZÜLÜYORUM HEP OĞLUM OLMASINI İSTİYORDUM :KK43:(((((((((((((((

BİRDE ŞÖYLE Bİ DURUM VAR BENİ GÖREN HERKES OĞLUN MU OLACAK DİYOR BENDE Kİ DEĞİŞİKLİKLER

ELLERİM VEYA YÜZÜM ŞİŞMEDİ
    BURNUMDA BİR BÜYÜME YOK AKSİNE DAHA HOŞ GÖRÜNÜYOR
    BU ARADA ÇOK GÜZELLEŞMİŞİM HAMİLELİK YARAMIŞ
    KALÇAM VE GÖĞÜSLERİM ÇOK İDEAL OLDU NE ÇOK BÜYÜK NE KÜÇÜK
    BACAKLARIM ÇOK KILLANIYOR
    CANIM HEP TUZLU ÇEKTİ AMA
    DEVAMLI İÇECEK ALDIM İÇİM YANDI HEP
    OTURUNCA KABURGALARIM BATIYOR YOKSA ÇOK RAHAT Bİ HAMİLELİĞİM VAR
    DEVAMLI HAREKET EDİYOR YERİMDE DURAMIYORUM

İŞTE KIZLAR BU BENİM HAMİLELİĞİM HALA ÇOK MERAK EDİYORUM OĞLUM MU YOKSA KIZIM MI OLACAK senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

2. 18 Ekim 2007
  3. SENACE

SENACE Guest

SAĞLIKLA OLSUN...
    KIZ ya da ERKEK OLMASI HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL BENCE...

YAZDIĞIN KADARIYLA KENDİNİ KÖTÜ HİSSEDİYORSUN.
    ŞARTLANDIRILMIŞ BİR BAĞLILIK YAŞAMIŞSIN.
    OĞLUN OLACAĞINI ÇEVRE YORUMLARINA GÖRE KABULLENMİŞSİN.
    BİR UZMANDAN DESTEK AL, 1-2 SEANS SONRA ÇOK FARKLI DÜŞÜNECEKSİN EMİNİM.

BEBiŞİNİ KUCAĞINA ALDIĞINDA DA FİKRİN DEĞİŞECEKTİR.

SEVGİLER...

4. 18 Ekim 2007
  5. g.a.m.z.e

g.a.m.z.e Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Belki Doktorlar Yanilmiştir Canim çok Oluyo öyle Kiz Diyolar Oğlan çikiyo.ne Deyim Allah Gönlüne Göre Versin Inşallah..

6. 18 Ekim 2007
  7. EU1

EU1 Guest

Canim anliyorum seni seninki sartlanma olmus o yuzden yoksa iz istemediginden degil canim.Kendini suclu hissetme ama unutmaki bebegin bunlarin hepsini hissediyo sana hesap sorduugnu dusun nasil cevap vericeksin.Bence mantikli bir sekilde dusun hatta yardim al ve bebegini sevgisiz birakma yazik olur.

8. 18 Ekim 2007
  9. yoruldum71

yoruldum71 düzce'mi özledim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım duyğularını anlıyorum sakın allahın gücüne gidecek düşünçelerinde bulunma cenabı allah hangisini uygun görüp yarattıysa o olur birtanem
    erkek kız ayrımçılığı yapma dua et hayırlısını iste hayırlı evlat iste gülüm
    önemli olan eli ayagı düzgün olarak dogması
    ikisininde sevgisi ayrı bebeğini öyle cok sevecenki belki pişman bile olacan neden erkek istemişim diye kızın olcak ne güzel saçları lüle lüle
    süslü tokalarla baglıycan çiçili miçili elbiseler giydircen senden bile güzel kız olacak kızını kendinden kızkanacaksın
    çünki babasının kızına aşık olmasından

ALLAHIN İZNİYLE SAĞ SAĞLİM DOĞUMLAR DİLERİM:KK46:

10. 18 Ekim 2007
  11. denizsolmaz

denizsolmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    duygularını anlayabiliyorum.bende hep kızım olsun isterdim erkek olacak allahın izniyle ama gerçekten cinsiyetini öğrenmedende kız istiyodum ama içime hep erkek doğuyodu.ve şimdide bana ben kız istediğim için kaç tane doğursam erkek olacakmış gibi geliyo.ama bende senin gibi bi psikolojik sarsılma olmadı ben kendimi hazırlamıştım. ne yalan söleyim şimdi eşyalarını hazırlarken kız bebek kıyafetlerini görünce içim gidiyo.ama inan bana şu anda sağlıklı olması herşeyden önemli kız erkek farketmiyo..

12. 18 Ekim 2007
  13. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    seni anlıyorum aynı şeyi banada demişlerdi 7. ayım bitmek üzere ve hala senin oğlun olacak diyorlara demekki fiziksel değişiklikler her bünyede bir olmuyor benim sadece karnım var sivri bir şekilde başka hiçbir yerim değişmedi mesela aynı duyguları dr cinsiyeti kız dediğinde bende yaşamadım değil ama şimdi alıştım sağlıklı olsunda kız olan yerden erkek de olur merak etme Allah yeter ki hayırlısını nasip etsin doğurucam bana hala oğlun olacak diyorlar bence çok dikkate alma çevreni bebeğinide kendini de üzme canım...

14. 18 Ekim 2007
  15. BEGXUXM55

BEGXUXM55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bende ilk hamileliğimde senin gibi olmuşdum . çevrem hep erkek diyordu kız olduğunu çğrenince bayağı üzülmüşdüm hatta koluma uyuşukluk geldi korkmuşdum felçmi oluyorum falan diyee eşimde çok üzülmüşdü ve onlarda hiç erkek torun yok babasının adını koyucakdık. şimdi kızım 5 yaşında iyiki kız olmuşş diyorumm benim sırdaşım arkadaşım bence her anneye bir kız evlatt şartt sende ikincisinde bulursun ihşallah. şimdi bebeğim erkek ama takvimi maviye çeviremiyorummm

16. 18 Ekim 2007
  17. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    mesajını okuyunca çok şaşırdım açıkcası.evet kendininde söylediği gibi çok bencilce düşünmüşsün milyonlarca kadın çocuğu olması için dualar edip milyarlar harcarken sen hamile olmana rağmen yok niye kızda erkek değil diye ağlıyorsun.hani biraz moralim bozuldu desen yine bi yere kadar anlicam ama bunun için ağlıyor olman inanılacak gibi değil.bi sürü insan özürlü çocuk doğuruyor sen kız diye böyle üzülüyorsan onlar ye yapsın.
    benim bebeğim karnımda öldüğü için kürtaj yaptırmak zorunda kaldım.şimdi deli gibi çocuk istiyorum,anne olmak istiyorum kız yada erkek hiç önemli değil benim için.o kutsal duyguyu yaşamak istiyorum.bence yatıp kalkıp dua etmelisin hamile olduğun ve sağlıklı bir bebek doğuracağın için.

18. 18 Ekim 2007
  19. EU1

EU1 Guest

Banada 12.haftada Erkek Dediler Ben çok Sevindim Eşim Yikildi.16 Ve 18 De Kiz Dediler şaşirdim Eşim çok Sevindi Am Ben Yikilmadimmm..şimdi Dünya Tatlisi Bir Kzim Var Ve Inan Doğduğunda Ilk Baktiğim Elleri Kollari Ayaklari Yüzü Ve Gözüydü...erkek Fatma Bir Kizim Var Annesi Gibi Ve Ben çok Mutluum...allah Sağlik Versin Cnm Ilk Doğduğunda Sen Kizmi Erkek Mi Diye Değil Sağlikli Mi Diye Sorr..