Kimseden çekmedim annemden çektiğim kadar

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve esmer06 tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : esmer06
  1. esmer06

esmer06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba ,,uzun zamandır yoktum forumda ama büğün kendimi inanılmaz yanlız hissettim ve yazma ihtiyacı hissettim ..yoksa kendime zarar vermekten korkuyorum artık..
    ben 28 yaşındayım yaklaşık bir buçuk yıllık evliyim .ve benim ailemle yaşıyoruz.ama annem bana ufaklığımdan beri hayatı zehir etti ne çocukluğumu ne gençliğimi nede evliliğimi yaşamama izin verdi...ben orta birinci sınıftan beri yaz tatilleri olmak üzere ve liseden sonra bu zamana kadar hep köpek gibi çalışıp evime baktım çünkü baba yoktu başımızda kardeşim küçüktü ben o okusun diye üniv okuyamadım neyse şimdi büyüdü ve çok güzel bir mesleği var devlet memuru .bu yaşıma kadar herşeyimi kendim yaptım ne sevgi ne saygı ne şefkat hiç görmedim ve tatmadım eşimden hariç.annem beni çocukluğumdan beri hep dışladı bense ona tam tersini yaptı hastalandı yıllarca başımın üstünde taşıdım sanki ben değil de o benim çocugum muş gibi baktım.kendime almadım ona aldım kendim yemedim ona yedirdim şimdi allaha şükür doktorların yaşamaz dediği annem hastalığı yendi sayılır.neyse kısa geçicem biraz , kocamada banada çok çektiriyor sürekli kavga sürekli evden kovma sürekli şiddet artık bıktım .kocam 30 yaşında ben 28 hala canı sıkıldımı bize evden atıyor sanki bize o bakıyor gibi .ama iş ciddeye binince bir sürü yalan ihanet ve suçlama bi bakıyorsunuz ki sizi suçlu çıkarmış.artık evliliğim bile sallanmaya başladı bir çocuk istedik ona bile karşı çıktı .zaten allah da bize şimdilik evlat nasip etmedi .kızlar ben çok zor durumdayım geçen herşeyi bırakıp kendimi sokaklara attım bir daha dönmemeyi çok istiyordum ama gene mecbur kaldım ve eve döndüm .daha öncede eşimle birlikte gece sokaklarda sabahlamak zorunda bıraktı bizi. şuan için ayrı eve çıkmamız sözkonusu değil.çok borcumuz var ama ben her geçen gün herşeyden nefret etmeye başladım çünkü evimde huzur yok oturmamıza kalkmamıza yememize herşeyimize karışıyor ve en ufak şeyden kavga çıkartıp iftira atıyor susuyorsun kabahat cevap veriyorsun kabahat nasıl davranacağımı bilemiyorum hiç bişeyden ders almıyor .ben bu yaşadıklarımı hak etmedim .lüften bana biraz akıl verin destek olun ayakta durmakta zorlanıyorum.sizce ne yapmalıyım

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Mart 2010
  2. 14 Ocak 2010
  3. ordanburdanbirisi

ordanburdanbirisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.148
    Ödül Puanları:
    148
    Sız annenızın yanından tasınmadan huzura eremezsınız...

4. 14 Ocak 2010
  5. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    neden direk annenizin yanına evlendiniz annenizin huylarını bildiğiniz halde

6. 14 Ocak 2010
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Bir odalı da olsa ayrı eve çıkın..
    Böyle olmaz ki..:çok üzgünüm:

8. 14 Ocak 2010
  9. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    annenin psikoljik sorunları olabilir. şiddet demişsin nasıl yani dayak mı atıyor.
    hay allahım ya üzüldüm. aynı evde çok zor.

10. 14 Ocak 2010
  11. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canim seni benden iyi kimse anlayamaz herhalde. Benim annemde tipki senin anneni anlattigin gibi biri. Ben bekarken hatta abilerimi babami doldururdu hep dövün sunu derdi bazen ikna etmeyi basarirdi birseferinde hem abimden hem babamdan hemde annemden birden dayak yedigimi bilirim, sanki birisinin gücü yetmiyormus gibi. Hicbirzaman arkadasim olsun istemedi kiminle arkadaslik ettiysem onlari arayip küfürler etti ailelerini arayip küfürler etti. Böyle bir ortamda sevgi görmeden büyüdügümü söylemek gereksiz olur herhalde. Cok sükür evliyim ama maalesef hala bize ne yapip edip satisiyor ama en azindan eskisi kadar degil.

Canim kendine ve esine bir iyilik yap ve ayri bir eve cikin. Görüsme annenle, tamam annendir atandir ama hersey biryere kadar. Onu degistiremezsin bu yastan sonra bari kendini kurtarmaya calis bu hep böyle dewam eder gider sonra.

insallah allah verecektir size bir evlat. Cocugun olunca onun böyle bir ortamda büyüsün ister misin? Ben kendi cocuklugumu hatirliyorumda psikolojikmen okadar kötü durumdaydim ki akliniza gelmeyecek zararlar verirdim kendime. Sen kendi cocugunda böyle olsun ister misin? Ozaman öyle olmamasi icin birseyler yap.

12. 14 Ocak 2010
  13. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    seni öyle anlıyorum ki canım.

benim annem de bana hiç sevgi göstermedi babamdan da boşanınca küçük kardeşimi bize 7 yıl göstermedi anlatsam neyse

canım başka bir eve çıkma imkanımız yok demişsin ama o ev sadece annenin evi değil senin babanın evi !

ve annen kadar sen de o evde hak sahibisin arasıra bunu ona hatırlatmalısın tabii çok sert bir biçimde değil ama bunun farkına varması lazım

Allah yardımcınız olsun inşallah bir an evvel borçlarınızı bitirip kendi evinize çıkarsınız

14. 14 Ocak 2010
  15. mmeerrwee

mmeerrwee Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence de canım

diğer kardeşiniz nerde ve ev annenizin mi yoksa oda kirada mı

16. 14 Ocak 2010
  17. esmer06

esmer06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ......................................................

Son düzenleme: 11 Şubat 2010
  18. 14 Ocak 2010
  19. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Valla hastaysa da yakınlarda bir ev bulup oraya taşınacaksın, arada da anneni ziyaret edip halini hatını soracaksın...
    Hasta hasta ama sıra huzur bozmaya evden kovmaya gelince hasta olmuyor...
    Bu kadar borç varken niye evlendiniz, ev ev üzüne kurulmaz diyoruz neden annenizle aynı eve evlendiniz...
    En iyi çözüm yakınlarda ama ayrı bir eve çıkmak, ne kadar borç olursa olsun neyapıp edin ayrı eve çıkın... Ayrı eve çıkmak belki borçlarınızı daha da arttıracak ama en azından evliliğinizi kazanacaksınız....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.