Kimseden Çekmedim Kaynanamdan Çektiğim Kadar Diyenler Buyrun Lütfen....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve LENA26 tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : LENA26
  1. LENA26

LENA26 seni her gördüğümde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar arkadaşlar... tabii ki kimse bu durumu yaşamak istemez...

ama maalesef bende bu gruptayım...

nişanlı olmamıza rağmen benimle ve ailemle hiçbir şekilde muhattap olmayan,benden ''o'' kız diye bahseden ve en önemlisi 1,5 senedir nişanlı olmamıza rağmen hala nişanlımı benden ayırmaya çalışan bir ''kaynanam'' var...

sizlerden de bu durumu yaşamış yaşayan arkadaşlar varsa burada birbirimize destek olalım...:enbuyukkk:

2. 22 Mayıs 2010
  3. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    aman canım kim çekmemiştir ki kayınvalidesinden pek nadir vardır kayınvalidem iyi diyen.sen şimdiden çekiyosan evlendikten sonra allah yardımcın olsun vay haline.büyük sitres ve sorunlar seni bekliyo.

4. 22 Mayıs 2010
  5. LENA26

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nişandan sonra düzelir diye bekledik ama artık ümidim kalmadı zaten tek tesellim başka bi şehirde olmaları ama ordan bile yetio sağolsun...-tatlicadiarzu-

6. 22 Mayıs 2010
  7. BULUTOLSAM

BULUTOLSAM ben ona resmen aşığım.... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım valla daha nişanlılıkta başlıyorsa sana birkez daha düşün derim.
    nişanlılık döneminde bende yaşadım sorun. bu düğün olmayacak diye sçyleyip durdu kayınvalidem.
    erkekler nişanlılık döneminde daha farklı davranabiliyorlar evlenince bir anda o ailenin içine girmeni istiyorlar.benimkide uzakta ama çok bişey farketmiyor. yakınımda olsaydı zaten bu evliliği yürütemezdim.
    ama yinede huzurun kaçıyor yani. evlenince değişmiyor ne yazıkki daha kötü oluyor.

8. 22 Mayıs 2010
  9. noashe

noashe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kaynana mağdurlarından biride benim,nişanlanmadan önce herkese gelin kızım diye söyledi,oğluna alamıcak diye ödü patladı,nişan yaptık burnunu sokmadığı konu kalmadı,evlendik ayırmak için elinden geleni yaptı ki başardı da,sayesinde 21 yaşında boşanmış bi kadın olarak hayata devam etmek zorunda kaldımmafoldumben,ama hayat bu işte rüzgar tersine esmeye başladı,eşim yalvar yakar peşimde şimdi,kimsenin haberi yok görüştüğümüzden,duyduğunda inme inecek benim ex kaynanaya:eek:eşimle severken ayrılmak çok koydu bize,çocukluğumuza cahilliğimize verdik geçmişi,şimdi sıkıyosa ayırsın bakalımkötükedihüso

10. 22 Mayıs 2010
  11. LENA26

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nişanlım da allaha şükür herşeyin farkında... nişanlımın teyzeleri anannesi bile artık ''kaynana''mın yaptıklarına hiçbir anlam veremiyorlar... en son anneler gününü kutladım mesaj çekerek (çünkü hiçbir sohbetimiz yok) 2 gün sonra nişanlımın telefonuna doğru zamanda doğru insanla hep beraber mutlu olalım o kızı bırak diye mesaj çekmiş şeytan diyor ara ne istiyorsun benden diye sor... evlenince ne olur tahmin bile edemiyorum çünkü sağı solu hiç belli değil... tek desteğim nişanlım ondan başka hiçbişiy de umrumda değil aslında ama hiçbir şekilde beni tanımayan tanımak istemeyen insanların benim hakkımda kendi aralarında kulis yapıp kendi kendilerini kurup nişanlıma saldırmalarını hazmedemiyorum...

12. 22 Mayıs 2010
  13. LENA26

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten bu insanları anlayabilmek mümkün değil... senin ki benden de beter... bu raddeye kadar getirebiliyorlar yani durumları... valla zor günler yaşamışsın ama madem sevginizden vazgeçmediniz o kadının da neresine ne inerse insin inadına beraber olun... allah sevenlerin yolunu açık etsin...opuyorumnanaktan

14. 22 Mayıs 2010
  15. noashe

noashe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    seven çiftlerin üzerine daha çok gidiyorlar emin olun,kimsenin dediğine kulak asmayın,kaynananıza karşı tavrnızı koruyun,ben yapamadım en başta,kendi annemden ayırmadım onu,ne oldu anlamadı insanlıktan,ben eşimi çok sevdim kimse alamadı yerini 4 yıl boyunca,öfkem vardı,yalnız bırakıldım,başkasıyla denedim,yerini tutmadı,hayalimde hep onun yüzü hep onun sıcaklığı vardı,bize hiç acımadılar,bende acımıcam bundan sonra,seviyorsan pes etme hiç,çek kapını btün herşey dışarda kalsın canım....

16. 22 Mayıs 2010
  17. BULUTOLSAM

BULUTOLSAM ben ona resmen aşığım.... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    nişanlında senin yanındaysa iç onu takma canım huzurunuzu kaçırma. evlenincede uzakta bile olsa uzur kaçırmaya çalışacaktır vazgeçmez bundan. sen eşine ve ailene sahip çık ve mesefane koru. benimde kaynanam ilk tanıştığımızda eşime mesaj çekmişti. o kız seni benim kadar sevemez diye. kıskanıyorlar heralde diyorum ben artık. işte bu durum olgunlaşamama. olgun bir anne çocuğunun mutluluğunu ister çünkü.

18. 22 Mayıs 2010
  19. LENA26

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok ama çok haklısın... allah düşmanıma bile vermesin çok kötü zamanlar yaşamışsın... sen insanlığını göstermişsin ama karşındaki anlamamış... demek ki hak etmiyor bazı insanlar... insanca duygulardan yoksun oluyorlar... asla ama asla son nefesime kadar vazgeçmeyeceğim nişanlımdan... öyle sağlam temellerin üzerine kurduk ki biz bu sevgiyi, bu zamanlara hep birbirimize destek olarak sarılarak geldik... bunu bozacak hiçbirşeye ve hiçkimseye de asla izin vermeyeceğiz bunu adım gibi biliyorum... umarım sizde bundan sonra çok ama çoook mutlu olursunuz ayrı kaldığınız zamanların acısını birbirinize daha sıkı sarılarak çıkartırsınız...opuyorumnanaktan