Kimselere anlatamadım aklımı yitireceğim lütfen bir teselli verin!

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve byn.eskisehirli tarafından 11 Ocak 2009 başlatılmıştır.

11 Ocak 2009
    Konu Sahibi : byn.eskisehirli
  1. çook dertliyim kimselere anlatamadım derken tesadüfen bu formu buldum ve derdimi anlatacağım bi akıl verin nolursunuz..2 yıllık bi ilişkim var herşey baştayken çok güzeldi 2011 de evlenecektik derken okul bitti ayrı düştük 12 saat var arada,zaman değiştirdi onu yada bana öyle geliyor artık hiç bişeye karar veremez oldum:çok üzgünüm:evlilkten bahsediyorum konu ben anlamadan kapanıveriyor şaka ve dalgalarla ciddi ol konuş benim dedim bilmiyorum kafam karışık bu konuları düşününce midem ağrıyo diyo ne zaman askere gitcen diyom bi bilmiyom diyo bi seneye diyo bi evlendikten sonra diyo ne zaman evlencez diyom önce bilmiyom falan diyo para biriktirmem lazım diyo ama para biriktirmek için hiç bişey yapmıyoo haftada 4 gün çalışıyo öğlen 14:00 işi bitiyo cuma c.tesi pazar boş geliyo yatıyo eve ek iş yap diyorum hiç bişey demiyo üstelik borçlerı var 4 milyar ben bunu iyice sıkıştırdım sonra beni oyalıyo musun napmak istiyosun falan diyo hesapladım 2015 de ancak denk geliyo diyo nasıl beklicem ben yaa ,isteyenler oluyo ailem evlendirmek istiyolar 6 sene beklemem imkansız anlattım buna herşeyi seviyosan beklersin diyo senağlamasenağlama ailem henüz bilmiyo sölemedim,ayrıca buraya gel diyom 9 ayda bi geliyo gel deyince para yok diyo neyi beklediğimi bilmiyorum evleneceğim tarihide bilmiyorum hiç bişeyide bilmiyorum abartıyo muyum onu da bilmiyorum geleceğimi b,lmek hakkım değil mi lütfen bi teselli verin kafamçokkarıştıkafam çorbadan farksız çok uzun oldu ama LÜTFEN OKUYUN VE Bİ AKIL VERİN ÇOK MU ABARTIYORUMMMsenağlama

2. 11 Ocak 2009
  3. Lacivert.

Lacivert. tartıda 53ü görene kadar! Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    İlgisiz ve seni oyalayan bir erkek profili oluştu kafamda :uhm: Gerçekten karışık bir durummuş..

4. 11 Ocak 2009
  5. prenses tera

prenses tera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım ne diyimki şimdi erkek milleti bu ne yapacağı belli olmuyo düşündüğü bişeyler var demekki ya kendini evliliğe hazır hissetmiyo yada seni oyalıyo gibime geldi anlattığın kadarıyla aklımda bu profil oluştu valla canım ya

6. 11 Ocak 2009
  7. NazlxixHilal

NazlxixHilal ÖmrümeÖmürKatmayaAzKaldı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok abartmıyosun dogal olarakdan sen daha düşünceli davranıyorsun ve duygusalsın.anlattıklarından anlaşıldıgı üzre sevdigin kişi henüz kafasında bişeyleri tam anlamıyla toplayamamış ve mantıklı düşünemiyor.
    gelecegini bilmek elbette hakkın.yaşamış biri olarakdan çok üstüne düşme bişeyleri sorma,(bizimde aramızda sorun vardı ben hep üstüne düşüyordum çok konuusyo sorular soruyo kuruntular yapıyordum oysaki o sevdigi halde benden uzaklaşıyordu ama kendi haline bıraktım hayatıma devam ettim ve bugün herşey yoluna girdi kendiliginden hem sevdigim kişiyle hem ailemin onayıyla)..oda talaş içinde sevginiz tam oturmadımı yayına birde askerlik iş olunca saglıklı adım atamıyorlar.sorumluluk almak kolay degil.
    6 Sene beklemek dile kolay nediyimki üzüldüm bak canım.ama onun sevgisinden emin ol bi şekilde ögrenmeye bak böyle kararsızlıklar içerisinde 6 sene beklenmez.sanada yazık...

8. 11 Ocak 2009
  9. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım sevgilin senı oyalıyor...
    bak daha yolunu çizmemiş bile...
    senın aklında onunla ilgili şüphelerin var...
    hadı bekledın dıyelım.neler oluyor neler bu hayatta...
    2015 yılında evlenecegınız garantımı...
    sevgıde aşkta bır yere kadar arkadşım..
    bak ben buraya 1 yıldır uyeyım.neler okuyorum neler..
    yıne kendı bıldıklerım etrafımdakıler cabası...
    adam net degıl bellı.
    sende al karşına konuş.net ve kesın kararlı ol..
    aşıgım sevıyorum onu kaybetmeyeyım dıye alttan alma .yumuşak davranma.
    o senın sevgınden o kadar emınkı...
    o bu nasıl olsa benı bekler dıyor...
    ben bır hayatımı yaşayayım senı oyle alayım dıyor...
    canım askerlıkmış işmiş borçmuş paraymış bunlar BA HA NE.nokta
    seven adam bır evlenecegı kadını bir dakka durdurmaz.
    sende net ol.kımse aşk acısından ölmüyor.
    eger beklersen çok yazık olur sana.,
    ilerde kafanı taşlara vurunda zamanı getıremessın...
    ahanda buraya yazıyorum...
    fırtınanınkızı dedıydı dersın

10. 11 Ocak 2009
  11. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çocuk bilmiyor demek ki tüm bu soruların cevabını napsın o da ister herşey güzel olsun bi an önce olsun ister ama napsın işte olmayınca olmuyor
    bence sen biraz fazla sıkıyosun gibime geldi
    rahat bırak biraz kafasını dinlesin çocuk
    yoksa o düşünmüyormudur sanki o da düşünüyordur
    o da geleceğini bilmek planlamak ister
    anı yaşa sen ona destek ol

12. 11 Ocak 2009
  13. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    ayrıca hayatım gelecek konusunda bencıl olacaksın..
    bu senın hayatın ve gelecegın..
    sen neden bırılerıne bağlı yaşıyorsunkı...
    sen ne yapmak istıyorsan onu yap...
    kendı hayatın ve gelecegın için neyı sılmek ıstıyorsan sıl......

biraz gaddarca bır yorum oldu ama gerçekçi ol.duygusal olma..

14. 11 Ocak 2009
  15. birzamanlar

birzamanlar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen seven kız olarak bir plan çizmek istiyorsun yolum belli olsun istiyorsun,ama o ne yapıyor,sevenbiri olsa sana en yakın zamanda kavuşmanın yollarını arardı,sen istemeden o seni görmeye gelirdi,senin böyle bir ilişkiyi devam etmen ,geçen günlerine yazık derim,rabbim her insana hayırlı nasibini yollarmış ama bizler kabul edriz ve ya etmeyiz,sen öyle bir adamıbeklerken ya senin geleceğin için iyive güzel bir adayı kabul etmemişgeri çevirmiş olursan,hakkında hayırlısı olsun derim yinede.

16. 11 Ocak 2009
  17. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Aslinda yasin henüz 22 evlilige acele etme diyecegim ama senin durumun biraz farkli.
    Hadi 1-2 yil daha bekleyelim dese neyse, ama 6 sene cok uzun bir süre, sonucta seninde bir cevren var, ailende durumu bilmiyormus.
    Yani rahat rahat iliskisini yasayan biri degilsin gibi, o yüzden adi konulsa daha iyi olur.

Sevdigine bunu acik acik anlat. En azindan nisan yapin, öyle bekleyin.

Mutluluklar

18. 11 Ocak 2009
  19. chicek

chicek bebişim ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    profiline baktım yaşın genç ama çok da erken değil evlilik için ayrıca mesleğin var.yani sen 6 yıl onu beklesen canım biraz evde kalmış olacaksın elindeki fırsatları da kaçırmış olacaksın ondan sonra olur mu olmaz mı bilinmez..1 yıl değil 2 yıl değil 6 yıl biraz saçma bir rakam atmış ama biraz abartmış..zaten canım üzülme o zamana kadar varsa bişey çıkar 6 yıl dolmadan mutlak gerçek yüzünü görürsün. senin duyguların da zamanla değişir mantıklı düşünmeye başlarsın.şimdi senin takacak bir durumun yok işin var sen ona güvenme bence..ben benimkini fazla değil ama 1 buçuk yıl bekledim o süre zarfında evden dahi dışarı zor çıktım sadık kaldım..aynı şekilde beni bekliyo sandım ama adam o sıralarda aynı anda 3-4 kişiyi idare ediyomuş ben asla inanmazdım ama gerçekmiş