kimselere soramadım:-((

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bademcik tarafından 7 Haziran 2009 başlatılmıştır.

7 Haziran 2009
    Konu Sahibi : bademcik
  1. bademcik

bademcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktoruma sormaya çekindim, bekledim ki o konuyu açsın, ama hiç lafını etmiyo..bende sizlere danışıyım dedim KK nün değerli üyeleri:
    tüp bebek tedavisi görüyorum,haftaya yumurtalarım toplanacak. doktorum bu tedavinin hangi aşamasında,ya da hangi aşamasına kadar ilişkiye girmemiz veya girmememiz konusunda bir bilgi vermedi..forumlarda transfer sonrası enfeksiyon ihtimali nedeniyle riskli olduğundan bahsetmiş arkadaşlar. acaba yumurta toplanana kadar ya da toplandıktan sonra transfer öncesi üç gün yine aynı nedenle sakıncalımıdır, doktorlarınız size ne söyledi ne tavsiye etti paylaşırsanız sevinirim

2. 7 Haziran 2009
  3. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canım bana doktorum catlatma ıgnemı yapmadan 2 gun once ıtıbaren yasaklamıstı

4. 7 Haziran 2009
  5. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canim benim pek bir bilgim yok ama toplama islemi öncesinden perhize baslayin.bebeklerimiz için disimizi SIKMALIYIZ.tedavin hayirli olsun.allah bebisini kavustursun sana bir an önce insallah.

6. 7 Haziran 2009
  7. ELGXIXZ

ELGXIXZ Bebeğim gelll aytıkk:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım toplama isleminden bir iki gün kala yasaklanıyor sonra sanırım tarnsfer olana kadar devam yasak yani tarnsferden sonrada yasak öğrenene kadar yada daha fazla onu tam bilmiyorum bende doktoruma sormak zorundayım
    :KK43:

8. 7 Haziran 2009
  9. Shevvall

Shevvall Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    tedaviye başlamadan 2 gün önce başlıyor ve tedavi sonuçlanana kadar sürüyor yani benim dr öyle yaptırmıştı.bu arada tedavi sonuçlanana kadar derken transferden sonrada test yapıp sonuç alıncaya kadar.

10. 7 Haziran 2009
  11. oferta

oferta yaşama sebebim oğullarım Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    163
    tedavi oldum 7+2 hamileyim hala yasak.ne kadar daha sürecek doktorum bilgi vermedi.

12. 8 Haziran 2009
  13. hallisna

hallisna Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım bana da çatlatma iğnesini yapmadan 1gün öncesinden itibaren yasak dedi..

14. 8 Haziran 2009
  15. others

others Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bademcik,yumurta toplamadan 3 gün önceye kadar ilşkiye girebiliyorsun.3 gün kala eşinin eliyle boşalmasını istiyor doktor ve ondan sonra yumurta toplama işlemine kadar hiçbirşey yapmayın diyor.zaten bu işlem bittikten sonrada yapamıyorsun biraz canın acıyor.Transferden sonrada test gününe kadar perhize devam :)

16. 8 Haziran 2009
  17. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim bildiğim..zaten eşine cinsel perhiz verecekler toplamadan 3 gün önce falan..ama bu perhiz kendi kendine olacak...o zamandan öncesine kadar bi sorun olmaz ...

18. 8 Haziran 2009
  19. PINARY

PINARY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tabi bu dönemde cinsel perhiz var.yumurta toplama işleminden sonra zaten odana hemşire vasıtasıyla ilaç kullanma ve diğer bilgileri içeren kurumun hazırladığı bir yazı ile geliniyor genellikle.burada da tüp bebek işlemi sırasında cinsel perhiz olmalı diye ibare var...