Kimsesiziz :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve _chocolate_ tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

9 Ocak 2010
    Konu Sahibi : _chocolate_
  1. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bugün yine bir kavga oldu neden oldugu önemli degil bana gerizekali, köpek diyecek kadar seviyesiz ve görgüsüz eltim var, sözde benim annem yasinda olur kendisi.

Esimin müdahale etmeleri bile bir ise yaramiyor. Kaynanam deseniz bana disbilegliyor. Zaten kontagimiz yoktu, bugün daha iyi anladim ki biz birdaha hicbirzaman barismayacagiz.

Ama cok üzülüyorum arkadaslar benim annem babaannemle görüsmezdi onun icin aileden hep dislandik cocukken bile dislandigim icin yatagimda gözyasi dökerdim hep icime dert olmustur kuzenlerimden biri olamamam.

Kendi öz anneme bile gidip gelmiyorum artik daha önceki konularimi okuyanlar bilir. Diyeceksiniz ki sana deger vermeyen insanlarla görüseceksinde nolacak? Ama arkadaslar ben cok yanliz hissediyorum kendimi basimizda hicbir büyügümüz yok hep yanliz mi kalacagiz benim yasadiklarimi cocuklarimda mi yasiyacak?

Son düzenleme: 9 Ocak 2010
  2. 9 Ocak 2010
  3. jesabel

jesabel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım,
    önceki konularını bilmiyorum ama kendi annemle bile görüşemiyorum deyince, acaba hatanın bir kısmı da sende olabilir mi diye düşündüm
    dediğim gibi konuyu başından beri bilmiyorum ama belki de biraz öz eleştiri yapman gerekiyordur?

4. 9 Ocak 2010
  5. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    senı okadar ıyı anlıyorum kı
    anlatamam.bak 40+3 gunluk hamıleyım.
    kısmetse bır oglum olacak.kaynanam eltımle ust katımda oturuyor
    ben ılk gelınım.3 yıllık.eltım ıse 6 aylık.kaynanam butun gun onun evde temızlıgını yapar.
    bızde eltımle konusmuyoruz.eşime kufur ettıgı ıcın.üstelık eşim abi konumunda.neyse kayınvalıdem gelır gıder oturur ve bana hıcc yardım etmez.bugun de geldı ve bırsuru temızlık yaptıgını cok yoruldugunu ama gıdınce yıne yapacagını soyledı.bense artık egılemedıgımden hıcbırsey yapacak durumda degılım.eşim en buyuk destekcım.kayınvaldem bana evvelsı gun oglum da temızlemese evı b....
    goturecek dedı.neyse....dedımkı ben pısmıyım.dedkı artık yapamıyosun dedı agırlastın dedı.
    bız eşimle o kadar mutluyuz kı ama onlar evlat ayırıyor.hangı ogullarını daha cok severlerse onun karısını da coook sevıyorlar.üstelık ben hıcbırzaman saygıda kusur etmedım.4 5 gun bende kaldılar.yemek bulasık hep ben yaptım.daha yenı.9 aylık halımle makınam olmadıgı ıcın allahın gunu bulasık yıkadım.
    bu 4 5 gun ıcınde kayınvaldem bana 1 kez bulasık yıkadı 1 kez camasırımı katladı ve 1 kezde oturma odamı paspasla sıldı.kendısı allah var cok tıtızdır ama bana hıc mı hıc yardım etmıyor.temızlıgımı eşim yapıyor.eltımde bana beddua ettı haksız yere.dedıkı ALLAH B.... VERSIN INSALLAH COCUGUNU KUCAGINA ALAMAYASIN.VE BEN DUNAKSAM OGRENDIM KI 15 20 GUNLUK BEBEGINI DUSURMUS...NEYSE YINEDE ALLAH YARDIMCISI OLSUN...
    GEL GELELIM BENIM AILEMLEDE COOK SORUNLAR YASADIK..
    SUANDA KIZKARDESIMLE EŞıM KONUSMUYOR.EŞıM HAKLI %100.
    ANNEM DEDIKI KARDESIN HASTANEYE GELMIYECEK DOGUM ZAMANI.DEDIM IYI GELMESIN
    BENDE GELMIYECEGIM DEDI VE BENDE COK KIZDIM TEL SURATINA KAPATTIM 1 SAAT ONCE.
    NEYI ANLAMIYORUM BILIYORMUSUN
    EŞıM BENı BUKADAR SEVER SAYARKEN DAHA NE ISTIYORLAR.BUADAM BANA SIDDET UYGULASA IHANET ETSE BANA SAHIP CIKACAKLAR MI?MUTLU ISTE KIZLARI ZORU NE.
    KISACASI BIZIMDE EŞıMLE BIRBIRIMIZDEN BASKA KIMSEMIZ YOK....
    SAKIN UZULME ALLAHIM KURBAN OLDUGUM HAKLIYI DA BILIYOR HAKSIZI DA.
    BAK DOGUM YAPACAGIM AILEMDEN BELKIDE KIMSE GELMIYECEK.ÖNCE ALLAH SONRA EŞıMDEN BASKA KIMSEM YOK...
    AGAÇTAN DÜŞENIN HALINDEN
    AĞAÇTAN DÜSEN ANLAR...
    ALLAH YARDIMCIN OLSUN VE BIZIMDE.BIRGUN HERSEYI ANLAYACAKLAR AMA UMARIM COK GEC OLMAZ....

6. 9 Ocak 2010
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    annen kayınvalidesiyle kötü sende aynı. belki annnizden gördüğünüzü yaptınız belki kısmet böyle oldu kötü insanlara denk geldiniz...

ben hataların her zaman çift taraflı olduğuna inanırım. fazla yüzgöz olmadan seviyeyi düşürmeden ilişkiler kurmak gerek belki siz bunu başaramadınız.

8. 9 Ocak 2010
  9. jesabel

jesabel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben de bunu demek istemiştim aslında. şimdi siz olayları bize haliyle kendi anladığınız gibi anlatıyorsunuz ama muhakkak siz de hatalar yapıyorsunuz, belki de farkına varamıyorsunuz.

onun için hem sizi hem de kardeşinizi / annenizi seven birileri varsa onlarla konuşsanız, size yol gösterseler, nerede hata yaptığınızı söyleseler faydası olabilir diye düşünüyorum

buradan endindiğiniz tecrüblerle diğer ilişkilerinizi de yoluna koyabilirsiniz belki.

10. 9 Ocak 2010
  11. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    bızımde hatalarımızın oldugu muhakkak.
    ama o kadar seyler yasadık kı.ve ınanın buyuk haksızlıga ugradık..
    en azından ben kendı aılem adına konusuyorum...
    arkadasımın kı de fazla ıtyı nıyetten olmustur emınım
    aynı bızım gıbı

12. 9 Ocak 2010
  13. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Elbette benimde hatalarim vardir. Hatasiz kul olmaz.

Ben annemi hep kinardim babaanneme kötü davrandigi icin ama babaannemde gercekten melek gibi insandi. Benim kaynanamda bu söz konusu degil. Sorsaniz bana yapdiklari birsürü sey anlatabilirim ama yinede keske kaynanamla barissakda arda bir morelimi bozsa diyorum.

Ama kaynanam cok kinci üstelik benim kendi hatalarimi gördügüm gibi o kendi hatalarini görmüyor ve biliyorum asla gelin-kaynana iliskimiz olmayacak...

Annem konusunda ise gercekten hatam yok diyebiliyorum gönül rahatligiyla en kötü zamanimda anneme muhtac kaldim, kizkardesim ve annem beni evden kovmaktan beter ettiler. Evimde elektrigim yok diye buz gibi karanlik evde oturdum ama annemin kardesimin ruhu bile duymadi...

Yinede kizgin degilim anneme ancak artik kolay kolay evine gitmeyi icim almiyor.

14. 9 Ocak 2010
  15. mmeerrwee

mmeerrwee Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşinle olan yazını okudum çok zor bir durum kayınvalidene gelince kocanla konuşsan o bir yolunu bulmaya çalışsa olmaz mı

16. 9 Ocak 2010
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.470
    Ödül Puanları:
    363
    İlginç bir durum...
    Neden eşinizle beraber mutlu olmaya çalışmıyorsunuz ki..
    O şunu dedi,bu böyle davrandı diye kafanıza takmakla ömür geçmez ki..
    Yerinizde olsam bu kadar aramın kötü olduğu insanları görmediğim için halime şükrederim..Siz ki yeter ki barışayım moralimi bozsunlar razıyım diye düşünüyorsunuz..Allah Allah mazoşistliğin de bu kadarı yani..akannehir
    Ne büyük kayınvalide sevgisiymiş valla helal olsun!alkisalkisalkis

18. 9 Ocak 2010
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bence önemli choclate arkadasim.....kimse durduk yere karsindakine hakaret etmez diye düsünüyorum.

Eltin kendi kendine gelip sana hakaret etse delidir....Deli ilede ugrasmak delinin sözlerini kafaya takmada ne kadar mantikli olur bilemem.:nazar:

Yoksa bu senin o intikam olayindanmi cikti bu kavga diye düsünmeden edemedimCADIARZU